0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
1 buçuk yaşında gece emer sabaha kadar belim tutulur artik yanında uyuyorum surekli uykusuzuz  surekli herkes sutten kesersen uykusu düzelir diyir doğrumu sizde duzeldimj ona göre kesecem artik

10 Cevaplar

0 oy
(5,607 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum 23 aylık hala daha gece uyanıyo 5 6 aydır memeden kestim ama fayda etmedi 
tarafından
Peki uyanınca napiyorsunuz hemen yatiyormu
(5,607 puan) tarafından
Sallıyorum geri uyuyor
-Reklam-
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Canım daha küçük kesme . Benimki 26 aylık olacak 8 gündür hala istiyor hala huysuz seninki daha çok ister hemde daha dis çıkaracak edecek.

Azalt ama sürekli verme . Sabah kalkınca, öğlen uyurken ,gece uyuyacağı zaman ver gece de verme. 2 gün ağlar alışır emme duzenine
tarafından
Gece gündüz hep ağzında valla zaten sutumde yok denecek kadr az emzik niyetine kullaniyor
(2,586 puan) tarafından
Kesmek yerine önce bunu hallet canım
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Bende senin gibiydim 16 aylık Ken kestim memeden yarım saatte bir uyanırdı  neredeyse emmek için 3.cu günden itibaren gece uyanmadı 20 aylık olacak süt veriyorum gece bir defa ona kalkar başka uyanmaz bizde işe yaradı bu arada yemek yemezdi sadece emerdim bu yüzden kestim ben
tarafından
Darısı bana INSALLAH
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Bizimki düzeldi memeyi bırakınca. Ama daha çok beşikte salladım onu da bıraktım öyle düzeldi çok şükür 
tarafından
Ben yatak aldim ona artık yatağında odasında uyusun istiyorum bende kendi yatağıma geciyim ya aylardır oğlumla uyuyorum
0 oy
(1,910 puan) tarafından
Çocuktan cocuğa fark eder bence. Kızım uyku ne bilmezdi. Simdi 1 kere anca uyanır. Onda da hemen dalar. 
tarafından
Sutten kestikten sonra oyle oldu dimj
(1,910 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
tarafından
Evet bnm kızda öyleydi beş daka bı uyanirdi kestrdim uyuyor kendine bikere su için kalkar öyle ynii
tarafından
Darısı benim başıma INSALLAH
0 oy
(7,187 puan) tarafından
4 yaşına girecek  iki kere çişe bir kere elinin uyuşmasına uyandı bugün :) süt bitse çiş başlıyor o bitse başkası başlıyor illa ki o uyku dağılıyor... 
tarafından
Ya bir jkj kez uyanıp hemen uyusa sorun değil yine benim oğlan hem çok kıvranıyor hemde meme surekli ağzında ister emzik niyetine kullanir
0 oy
(6,320 puan) tarafından
Doktor bana gece beslenmesini kes dedi 1 yaş kontrolünde yoksa alışkanlık yapar meme için kalkar devamlı dedi ve haklı çıktı. Aman diş çıkarıyor aman hasta diye diye 15 aylık bebeğim son 2 aydır sürekli uyanıyor. Gece beslenmesini kesin kararlıyım kesmeye karar verdim. Bi sabah bı öğlen bir de akşam yatmadan önce vereceğim o kadar. 18 itibariyle de tamamen keseceğim. 
tarafından
Bende gece tek kesmeyi düşündüm ama olmuyor bende tamamıyla kesmeyi düşünüyorum
0 oy
(6,998 puan) tarafından
Benim ki düzelmemişti ikincim nasıl olur bilemiyorum. 
tarafından
INSALLAH düzelir benimki ya
(6,998 puan) tarafından
İnşallah canım yoksa çok zor ben bayağı yıpranmıştım o dönemde.
0 oy
(116 puan) tarafından
18 aylıkken meme işi bitti. Beslenmesi ve uykusu düzeldi. 
tarafından
Darısı başıma İNŞALLAH
(116 puan) tarafından
Umarım :) çok rahatladık.sütümden stresim de geçiyordu sanırım. Sakinleşti falan, gece tek uyku :) şükür diyim.

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 113 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
14 Ocak 2021 Aile kategorisinde Rabianur (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 228 göst.