0 oy
161 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (340 puan) tarafından

Kızlar selam dün çok ilginç bişey başıma geldi :( 

Devlette  Kadın doğumda randevum vardı spiral taktırmak için gittim neyse benim hala lohusa kanamam geliyor adet olmadım . Başladılar işleme baktı doktora rahime yetisemiyorum dedi maşa gibi bişey soktu içime onunla rahimi tutup çekti sonra zar zor spirali taktı megersem daha rahmim yerine yerleşmemiş spiral olması gerektiği yere girmedi bu sefer tekrardan spirali çıkarttı ama takarken o rahmimi çekmesi içerde biseyler yapması maf etti beni dedi 1-2 ay sonra adetinin ilk günü gel ama bı daha cesaret edebilir miyim bilmiyorum :( 

3 Cevaplar

+1 oy
(3,553 puan) tarafından
Keşke anlatmasaydin bacim simdi ölüme kafa tutar gibi gidicez spiral taktirmaya :) 
(3,553 puan) tarafından
Ay yeni dogum yaptim zaten hastanenin h sini bile gormek istemiyorum su korunma olayi ayri sjnir bozucu keske ameliyatta baglataydim
(340 puan) tarafından
Günah olmasaydı bende düşünebilirdim :) doğum süreci bitince bitmiyor ki hastaneyle işimiz:)
(3,553 puan) tarafından
Daha cok is cikariyolar ya muayene virt zirt evet gunah ama kaldiramayacaksam bakamayacaksam dusunebilirim dogurup bakamasam o daha gunah olur diye dusunuyorum
(340 puan) tarafından
Tabiki canım rabbim bakamayacak kadar çocuk vermesin zaten kimseye sadece maddi değil manevi olarak yetmek lazım asıl cocukara :)
(3,553 puan) tarafından
Evet manevi olarak yetebilmek cok ck onemli
-Reklam-
0 oy
(119,442 puan) tarafından
oooofff bence taktirmayin oraniza oyle seyler yaa cok korkunc
(340 puan) tarafından
Ay dün yazdirdim doktora ama alamıyorum şuan ise yarar mı yaramaz mı diye maşallah 3 yöntem birden mi uyguluyorsunuz
bugun baslasan hapa etkisini 14 gun den sonra gosteriyo oyle demisyi biri malesef 3 yontem birden baska turlu olmuyo korunamiyoz biz☺️
(340 puan) tarafından
Doktor bana reglin ilk yada ikinci günü içmen lazım yoksa etki etmez tarzı konuştu ondan almadım ben . Maşallah kaç çocuk var bacım :D
benim 2
(340 puan) tarafından
Allah bağışlasın bende de 2 :)
0 oy
(624 puan) tarafından
Rahimi nasıl çekiyor:/
(340 puan) tarafından
Vallahi bı aletle tutup çekti hissettim o çekiştirmeyi :(
(624 puan) tarafından
Bende yeni doğum yaptım gitmeye korkuyorum çok kötüydü spirali kadın doğum takıyor mu
(340 puan) tarafından
Evet kadın doğum takıyo kötü olan doğum süreci miydi :) benimde ilk bebeğim 15 aylık ikincisi 47 günlük:)
(624 puan) tarafından
Doğum süreci berbattı tekrar o masaya çıkamam asla ama gitmem gerekiyor
(340 puan) tarafından
Benim de ikinci doğumda sancım çok olmuştu maf olmuştum gece hastanede eşim ve büyük bebeğim de yanımda değildi adım atamıyodum resmen

İlgili bir soru bulunamadı

380,756 soru

11,399,996 cevap

34,929 kullanıcı

...