0 oy
127 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,268 puan) tarafından

Kızlar otomatik sallanan Ana kucağı alacağım. Otomatik anakucagi kullanan varsa hangi markayı tavsiye ediyorsunuz? Ben bunu almayı düşünüyorum.

image

6 Cevaplar

0 oy
(119,127 puan) tarafından
4moms aldim pilli aldim klasik aldim hic biri bi halta yaramadi tavsiyem alma
(1,268 puan) tarafından
Aldım maalesef ya neyse artık yapacak bir şey yok:D
-Reklam-
0 oy
(970 puan) tarafından
bence alma bu paraya değmez gerçekten bebek kullansa anlarım ama süs gibi durdu bı kosede
(1,268 puan) tarafından
Aldım valla sağlık olsun artık olmadı satarım ikinci elde
0 oy
(1,268 puan) tarafından

Arkadaşlar boşuna alma yazmayın aldım :D

(1,268 puan) tarafından
İnşallah kullanır
tarafından
İptal edebilirsin istersen
Benim iki yas oglum var ikincide yolda kucuk durmazsa bende almayi dusunuyorum tabi once e bebekde cocugu koyar bakarim icinde duruyomu :)
(1,268 puan) tarafından
Ben uyurken sallansin diye istiyorum ayakta sallamak yerine olabilir diye düşündüm
tarafından
Beşik sallayan makineler var besigin altina takiyosun fln  onlarada bakabilirsin
Ben ilk oglumu hic sallamadım ne ayakta ne besikte bunuda insAllah oyle alistirrim
(1,268 puan) tarafından
Beşiği taşımak zor baktım o aparata ama bu daha mantıklı geldi inşallah kullaniriz bakalım olmadı satarim
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Ne aldın bilmiyorum ama 4moms candır 
(7,444 puan) tarafından
Bilmiyorum şu an ki fiyatını tabi , inşallah kalırsın ama acele etmişsin baya iyice baksaydın
4 moms aldim bi halta yaramadi
(7,444 puan) tarafından
Bende ki de 4 moms senin bebekte işe yaramamış olabilir dedim ya her bebek farklıdır
halbuki şimos kolikde degildi ama asla durmadi toplasan 15 20 dk kullanmadik paketleyip kaldirdik garaja
(1,268 puan) tarafından
Uyurken koyarım sallanır diye düşünüyorum. Uyanıkken kucağımda olur zaten.
0 oy
(72 puan) tarafından
Bende aldım bundan henüz kullanmadım 30 haftalıkligiz şuan umarım kızım içinde durur ben daha pahalıya almıştım ama aynı böyle 
(1,268 puan) tarafından
Ben e bebekten alacaktım eşim o an internetten baktı araştırdı ben de buna karar verdim. Arada 3 bin lira fark vardı.
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Vallahi canım ben de manuel vardı bebeğim kolik bir bebek değildi ama sürekli böyle sallanmak falan istiyordu Böylelikle huggy otomatik aldım 8 aylık şu anda sallanmasa da hala daha içinde gider oturur yatar vakit geçirir Bence güzel bir marka Ben senin alacağın markayı almak istedim ilk önce sonra karşıma bu çıktı bunu aldım hatta Bazen diyorum sinekliği var ya Seninkinin aklın Olsaydı keşke onu alsaydım Zaten ikisi hemen hemen aynı para falan dedim kendi içimde pişmanlığını yaşadım Yani ben olsam seninkini alırdım
(1,268 puan) tarafından
Evet canım seninkiyle arada az fark var. Sağlık olsun. İnşallah benim bebeğim de kullanır.
(2,104 puan) tarafından
Vallahi canım benim bebeğim bir ara işte atak dönemlerinde çok fazla ağladı sürekli ayaklarımda sallanmak istiyor dayaklar Ayaklarında kalmak istiyordu indirdiğimde uyanıyordu o sırada da annemlere gitmiştim aile evime ziyarete tatil amaçlı orada Annem arkadaşından4 moms marka İnanır mısın bebeğim asla kucağıma gelmek istemiyor Sürekli onun içinde sallanıyordu Ondan sonra ben aldım dedim ki tamam dedim Bunun dedim Sırrı buymuş yatıp 7/24 sallanmakmış dedim ha daha sonra bıraktırmak zor olur mu kolay olur mu Şu an Mesela ben işe takmıyorum sallanmıyor ki sadece oturuyor içinde
(1,268 puan) tarafından
Ben de ayakta sallamak yerine alayım dedim. Bulaşık yıkarken falan tuvalete giderken rahatlık olur diye düşündüm
(2,104 puan) tarafından
Vallahi canım hayat kurtarıcı bir şey diyebilirim sana ana kucağım otomatik değilken tuvaletten bir anda kalktığımı bilirim koşa koşa geldiğimi bilirim salona kadar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 174 göst.
9 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 266 göst.
6 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde BusraC (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Prensesmom (339 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.

378,272 soru

11,322,079 cevap

34,767 kullanıcı

...