0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (968 puan) tarafından

Krem koltugum leke cikarici siktim boyle beyaz beyaz nokta nokta oldu grilesti siliyorum o noktalar gecmiyor grilesmeside islak diye herhalde ne kullanabilirim temizlenmesi icin

image

10 Cevaplar

0 oy
(9,021 puan) tarafından
Koltuğu komple silmen gerekiyor güzel bir kova su yap al lifle bir güzel sil başka yolu yok 
(968 puan) tarafından
Heryerini sildim aslinda ama daha cok oturulan yere leke cikarici sikinca orasi renk verdi
(4,240 puan) tarafından
Dogrudan siktiysan belki kumasa. Beze yada suya yapsaydin. Krem koltuk oismanlik ya ben her hafta siliyordum. En sin artik baktim olacak gibi degil 3 yildan sonra degistim takimi
-Reklam-
0 oy
(48,726 puan) tarafından
benimkinin kumasi da ayni postu ben açtım sandim silince daha berbat gozukuyo
(48,726 puan) tarafından
aman hepsini yaptim bulasik tableti asperox bulaşık makinesi parlatıcısi faln kumasi berbat
(2,562 puan) tarafından
Koltuk yıkamacisina versen
(48,726 puan) tarafından
aklima.geldi de biz hala cay falan dokuyoruz bende dokuyorum ☺️dedim iyice mafolsun degistiririz kumasini
(968 puan) tarafından
Oyle yapicam herhalde gecmezsse kış temzligi olur
(968 puan) tarafından
Aslinda guzel siliniyordu chester model mi canm seninde kumasi guzel aslinda yumusak ben leke cikarici sikinca berbar oldu bildigin gbi sil dimi yani niye atraksiyon aradiysam
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Koltuğa direkt sıkma ben önce ıslatıp life aspirin sıkış lifle siliyorum halı yıkamayla çektiriyorum çok güzel oluyor. Koltığa direkt sıkma bence.
(968 puan) tarafından
Ogrenmis oldum suya karistirsaydim keske aklima gelmedi
0 oy
tarafından
Ben hep koltuklarimi hali yikamaciya evde makinryle temizlettiririm biz silince iyice icine isliyor sungere yilda iki kere gelior piril piril 
(968 puan) tarafından
Leke cikarici sıkmam isi bozdu 1 koltuk icin gelirler mi hepsini yaptirsam ne tutar acaba fiyatlar ne durumda
tarafından
Konyada iki uclu bir tekli birde yatak kenarlarini 400 e yikattim
tarafından
Adam kirlenince uzeeinden alin ama suya batirip bastira bastira silince ustundeki kumas temizleniyor kiri pisi icine isliyor dedi  birde silince kumasda hasar goruyor
(968 puan) tarafından
Birsey degilmis oyleyse uygunmus
0 oy
(13,095 puan) tarafından
Bende ilk koltuğa direk sıkmıştım koltuk suyu emdi daha sonra saldı iz olarak 

Yıkattırdık öyle geçti 
(968 puan) tarafından
Sanirim benmde yikattirmam lazim
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Kosla nın halı şampuanını ılık suya dök. Örgü lifle köpürt çitile bekle sonra durula. Gıcırdayıp sökmediği leke geçrmediği iz kalmıyor. Halı ve koltuklar kir kusuyor resmen
0 oy
(7,979 puan) tarafından
Seninde koltuk Modalife sanırım benimde aynı böyle oldu. Yikattirdim öyle geçti.
0 oy
(584 puan) tarafından
Benimde bu renk malesef çocuk olunca temiz kalmıyor silincede iz kalıyor bnde yikattirip oturtu serecem öyle olunca kirlense bile direk çıkarır makinaya atarsin
0 oy
(2,387 puan) tarafından
bezini baya ıslak bırakarak sil birde 
0 oy
tarafından
Bazı leke çıkarıcılar solduruyor.

Bende kızımın kıyafetlerine kullaniyodum baktım bazı yerleri çamaşır suyu dökmüş gibi olmus

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 365 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Z.bekar (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 428 göst.
12 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 801 göst.
0 oy
22 cevap 643 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sumeyye mercan (3 puan) tarafından soruldu

380,986 soru

11,405,885 cevap

34,944 kullanıcı

...