0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (129 puan) tarafından
Hanımlar çocuğumuz olmadan önceki hayatımızda çalışıyorduk evi sorun etmiyorduk cunku işten eve evden işe gidiyorduk..  bodrum katta oturuyoruz ama ev eski değil yeni evlerden yapılmış arka bahçesi yok.. aydınlık bir ev ama pencereler bir tık yukarıda yukari bakmak için perdeleri falan çekmek lazım yağmur yağıyor mu kar yağıyordu hava aydınlık mi vs.. tabi bunları göremiyoruz 

2 yaşında bir kızım var artık büyüyor ve disariya çıkaramıyorum hava alamıyor vs... bide 2 aylij bir bebeğimiz var.. ven işten çıktım zaten 2 sene oluyor artık evde durdukça nefes alamaz hale geliyorum kızımı hava aldırmıyorum dışarıya vs bakamıyor çok çok üzülüyorum eve hapis gibi hissediyorumdisariyi görmedikçe artık büyük sorun haline geldi

Evimiz kendi evimiz arabamızı var satmayı düşünüyoruz 

Ya orta kartlardan almayı düşünüyorum şimdiki yeni evlerde balkon yok zaten yada bodrum kat arka tarafı bahçeli almayı düşünüyorum en azından cikipcikip oynar her fırsatta 

Sizlerde bodrum katta oturanlar bu zorlukları çekiyor musunuz yoksa bana mı öyle gekiyor bunaldım diye mi acaba.. 

5 Cevaplar

0 oy
(597 puan) tarafından
Bence ev almalisiniz böyle 2ci kat olur yada böyle yüksek bodrum arkada bahçesi olan yada böyle girişte gördüm yine arkada size ait bahçe oluyor.

Bende bodrum katta oturuyorum kiraciyim  ama benimki yuksek bodrum bı tarafı giriş gibi diğer tarafı  bodrum bı perceresi o tarafa bakıyor diğer üç pencere giriş gibi olan tarafa bakıyor gelen geçeni gorebiliyoruz kolaylıkla oturduğum halde.. evet dediğin gibi yeni binalarda artık balkon yok çok saçma geliyor bana bizim bı binada da her katta iki daire var benim katımda hariç ön tarafta oturlarda balkon yok sadece arka taraftakilerde var 
(129 puan) tarafından
Bizim burada bahce var ama bize ait değil binanın arka bahçesi gibi düşünün girişte oturmadigimiz için direk kızı çıkaramıyorum bodrumda oturduğumuz icin ister istemez merdivenleri çıkmak zorunda kalıyor zaten arka bahçede görünmüyor.. sıkıntı açıkçası çocuklar olunca işte dışarısı önemli oluyor hava almaları vs.. bakalim artık yapicaz biseyler..
(597 puan) tarafından
Aynen öyle canım
-Reklam-
0 oy
(48,884 puan) tarafından
Allah muhtac etmesinde bodrum kat cok zor en güzeli balkonlu ara katlar benim ikinci kat ama öndr balkon yok balkon arıyorum 
(129 puan) tarafından
Valla kuzum balkinuda geçtim artık şöyle cami pencereyi açmayı o kadar hasret kaldım ki inş. Olurda aliriz xocuk varsa zor oluyor bodrum kat..
(48,884 puan) tarafından
insallah Rabbim gonlunuze gore versin canim
0 oy
(383 puan) tarafından
İmkanınız varsa eğer almalısınız bence
0 oy
(119,699 puan) tarafından
valla ara lat bodrum kat alma ustune bi muzur gelir exiyet cekersin en udt kati al
0 oy
(7,645 puan) tarafından
Bizde kızımla dokuz senedir bodrum katında karanlık hiçbir yeri görmeyen bir evde kiradayız ilk zamanlar akşamdan akşama giriyoruz diye sorun etmiyordum ama inanın artık bende çok bunaldım hapishane gibi üstelik kiralarda aldı başını gidiyor çıkma çıkamıyorum çakılıp kaldım yerin dibinde evet şükürler olsun basımızın üstünde bir çatı ama insanız bizde neden daha iyi olmasın diye üzülüyorum sizin imkanınız varsa çıkın biran evvel benim yavrum beş yaşından beri mağara gibi bir odada uyuyor gün ışığına hasretiz:(
(129 puan) tarafından
Ahhh kuzum o kadar iyi anlıyorum ki gerçekten gözlerim.doldu bilirim ne demek olduğunu biz kendimizi gectik xocuklar için bizim ev karanlık olmuyor ama işte dışarıyi göremiyoruz bi penceremin açamıyorum sureklitabure koymak Orunda kalıyorum gerçekten anlamayan bilmez..
(7,645 puan) tarafından
Bende kızım için istiyorum daha çok inan hep dua ediyorum aydınlık,güneş alan ferah bir yuvamız olsun diye.
(129 puan) tarafından
İnş canım benim Allah büyük bir kapanır bir kapı açılır..  umarım hersey gonlumuzce olur inş. Allah nasip eder böyle birseyi bizlere...
(7,645 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 314 göst.
0 oy
5 cevap 92 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 81 göst.
0 oy
3 cevap 180 göst.