0 oy
578 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından

Bitti mi kızlar işler menemenlik yapacağım siftiniyorum kaldiramadim kendimi :D

image

29 Cevaplar

+2 oy
tarafından

image

Anlık bu. 

Kahvaltıdan başka iş yapmamışım. Makine çalışıyor nevresim falan. Süpürge atılacak mutfak ve akşam yemeği var ayrıca. Kızın okuldan gelmesi yakın gelene kadar okuma yapacağım inşaAllah ♡

Afiyet olsun:)

(77 puan) tarafından
Ay ne güzel kendine böyle vakit ayırabiliyorsan ben çok çok nadir yapabiliyorum tek başıma bi kahve kitap okuma falan .. büyük oğlum hep evde oturduğum semt dışarıya göndermeye müsait değil küçüğüm 2.5 aylık daha çok bunalıyorum yokki çocuklara biz bakalım 1 saat ayir kendine diyen
tarafından
Büyük kızım 5 yaşında okula gidiyor küçüğüm de öğlen uykusuna yatıyor. Bazen ev işi bazen okuma ama gün içerisinde saat değişse de mutlaka zaman ayırmaya çalışıyorum kendime. Beynim sakinleşiyor
(77 puan) tarafından
Bi annenin evine çocuklarına kendine sakin kalmasi için mutlaka yanlız bir zaman geçirmesi gerekiyor bencede ama bazen şartlar el vermiyor maalesef ..
tarafından
Öyle tabiki. Her anne için gerekli
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Benim çoktan bitti menemenler sjsjs şimdi kızımı susluyorum 

image

Arkadaki kiyafetler kızımın eseri katladigim dolabi yerle bir etti  

tarafından
Abla büyüt sonra yaparsın 3.sjsjsjs
(77 puan) tarafından
Aman aman Allah isteyene versin daha da kalbim kaldırmaz 3 . Bebeyi  :D
tarafından
Öyle valla ben 2.yapmaya korkuyorum kaldı 3.sjsjs
(77 puan) tarafından
Ben ikinciyi yaptım ağzımın payını aldım canım ahahahha Allah isteyene versin :)
tarafından
Aminn:))
+1 oy
(640 puan) tarafından
Gebeş kaplumbağa gibi yatıyorum koltukta ne bitecek iş bacım vinç lazım beni kaldirmak icin
(77 puan) tarafından
Ahahhaha kahkaha attım :D benim böyle zamanlarda teselli şeklim amaaaan başına vuran mi var yat gitsin :D
(640 puan) tarafından
Var başıma vurunda var bunu bildiğim halde yatıyorum ben aile bireyleriyle fazla yakın oturuyorum çat kapı isleri felan oluyor canıkom aman neyseeee vururlarsa vursunlar pirincli dolma biber tarifi istedim seninde varsa bi yontem beklerim postu. Altina yaz
+1 oy
tarafından
düzenlendi
Afiyet olsun canım bende şimdi işlerime mola verdim bir kahve içip devam edecem az kaldı bugün bitirecem temizliği inşallah ☺

....
(119,779 puan) tarafından
burda yok varda hani boyle paketli taze degil berbat o da ben brukselden aliyom ora efso
tarafından
Hehhh tamam o zaman  gidince çok al taze ise bol bol yersin bende öyle yaptım taze aldim üç gündür gidip geliyorum yiyorum bu sonuydu ☺
(77 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ah kadınlıkkk annelik zorsun hamilelik bulantılar aşermeler doğum sancı göğüs yarası lohusalik depresyonu regl ağrısı tatlı isteği gerginliği menopoz siniri strese bitmiyor da bitmiyor :)
len gittimi 2 kilo aliyoz bayagi bi gidiyo ama bu sefer 3 aliyim
tarafından
Ahhh esmaa sorma bacım ama en güzeli de doğum ☺❤

Sevdoş al al hele midyeye bayılıyorum bende dicoş yemedi sevmedi ☺
0 oy
(12,503 puan) tarafından
Ne bitmesi kız anca çocuğu hazırlandık çocuğu okula götürecem gelince yapacam afiyet olsun 
(77 puan) tarafından
Saol canim sanada kolay gelsin benim büyüğünde okul maratonu seneye insaAllah anasıfı gereksiz masraf gibi geliyor göndermedim
(12,503 puan) tarafından
Sende sağol canım
Büyüğüm 2.sınıfa gidiyor küçüğüm daha 3.5 yaşında aşırı meraklı okula hep ağlıyor ben ne zaman gideceğim diye seneye nasipse verecem ana okuluna
(77 puan) tarafından
Ben kreşe göndermiştim o yüzden göndermedim biraz da bıkmasın okuldan direk 1 e başlasın diye ama sizinki büyüğünden görüp hevesli demekki ömrü güzelliklerle geçsin insaAllah iki yavrununda:)
(12,503 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun Allah hepsini korusun
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Bugün güne gripli uyandım kahvaltıyı zor yaptım geri yatıyorum akşam yemeğine ne yapsam diye düşünüyorum hamileyim bide ilaçta icemiyorum 

Akşama ne yapsam fikir alabilirim
tarafından
kuru fasulye pilav cacik :))
(77 puan) tarafından
Benim dünden yemegim var eşim akşam gelmedi yemeğe bugün onu yiyeceğiz tavuk sote pilav salata kavun .. çok geçmiş olsun
(1,119 puan) tarafından
Kız kuru fasulyeyi akşamdan islamadim ki
tarafından
benim oyle problem yok vallah 1kilo alir aldigim gibi islatir buzluga koyarim yemek meselesi anlik cunku sıcak suya koyup 1saat bekletip duduklude pisirebilirsin buda bi secenek boyle durumlarda canim bisi yapmak istemdiginde yada hasta oldugumda makarna corba melemen krep gibi seyler yapiyorum :)
(1,119 puan) tarafından
Öyle yapayım bende o zaman
0 oy
tarafından
Dun 1 kadar yaptım gece dedim sabh otrrm yok çöp bulaşık csmsr toz al o bu bitmdi 10 dklik isim kaldı sonra uycm
(77 puan) tarafından
Yok bacım yok bitmiyor tam bitti derken arkani dönüyorsun başka bi iş .. uyu uyu dinlenmeye de ihtiyacımız var
0 oy
tarafından
Detaylıya girdim anca buzdolabı bitti daha kızımı uyutuyorum devam edicem :)
(77 puan) tarafından
Ay yok hamile değilim 2.5 ay oldu doğum yapalı :))
tarafından
Kız bebekle daha zor olur :)) minnoş daha uyur neyse
(77 puan) tarafından
Öyle degisik bir bebeğim var ki bir gün uyuyarak geçiyorsa ertesi gün acısını alıyor:D havalar soğudu daha çok küçük taşıyacağım evin temizliği evi toplaması etmesi ayy düşündükçe ruhum sıkılıyor bide bu benim 7 sene de 10 . Ev olacak
tarafından
Allah yardım etsin :)
(77 puan) tarafından
Amiin Amin :)
0 oy
(16,214 puan) tarafından
Afiyet olsun canım. İşler bitti bizim. Dün annem sağolsun 30 kg domatesimi yaptı kurtuldum ondan da. Şimdi kalkıp meyve tabağı hazırlayacam bende annemle balkon keyfi yapacaz. Sonra akşam yemeğini yapacaz 
(77 puan) tarafından
Ohhh eline sağlık annenin büyük dertten kurtarmış seni  :) hangi şehirlerin bizim balkon mevsimi kapandı
(16,214 puan) tarafından
Mardin canım. Gündüz balkon güzel esiyor ama gece buz gibi
0 oy
tarafından
Sadece tezgahın üzerini topladım yemeğimi koydum camasr ASTM küçüğü uyutup hemen banyo WC girerim
(77 puan) tarafından
Küçüğümü uyuyabilirsem bende menemenliğe girisecem sanada kolay gelsin canim
0 oy
(6,523 puan) tarafından

İşlerim bitti yemeğim var kızımı almaya gideceğim birazdan şimdiki takılıyorum burda :angel:

Afiyet olsun canım 

(77 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım kolay gelsin Allahtan benimde dünden yemeğim var eşim akşam gelmedi kaldı öyle bugüne yemek derdim yok
0 oy
(6,197 puan) tarafından

Ne bitmesi başlamadım bile :'(

(77 puan) tarafından
Ay bu mevsim geçişleri hep böyle oluyor
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Mutfağı topladım evi süpürdüm bi makina çamaşır serdim diğerini attim daha iki makina var yıkanacak sonra ütü yapacam valiz hazirlanacak. 20 gün falan evde olmayacağım. 
(2,041 puan) tarafından
Önce Maraş sonra Van inşallah
(77 puan) tarafından
Oo yol uzun Hayırlı yolculuklar canım
(2,041 puan) tarafından
Teşekkür ederim:) alışkınım ben bu sene 4. Gidişim olacak
(77 puan) tarafından
Aileniz mi var
(2,041 puan) tarafından
Ailelerimiz uzakta olunca mecbur gidiyoruz iki sehirede
0 oy
(13,900 puan) tarafından
Afiyet olsun canım  uzanıyorum hiç kalkasım yok
(77 puan) tarafından
Saol canim vallahi benimde öyleydi bi silkeleneyim de kahve yaptım işte şimdide öğlen yemeği cocuk acıktı
0 oy
(6,588 puan) tarafından

image

dun birden beri hicbirsey yemeyen ben ve bugünün ilk kalorisi 26 kalori 23 lira olması dışında bir sorun yok:D

Eşimin görüşüne gidiyorum gitmeden midemi tutsun dedimmm

(77 puan) tarafından
Afiyet olsun canım ayrıca Allah kavuştursun tez zamanda
(6,588 puan) tarafından
Sağol canım tadı güzel değil midem bulandı sjsj

Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Gün ortasına mı ben daha kahvaltı yapıp Müge anlı izliyorum işler bekliyor 
(77 puan) tarafından
Bizde gün erken başlar eşim sagolsun  özledim bende TV karşısında rahat rahat kahvalti yapmayı öyle uzun zaman oldu ki ahh ahh
0 oy
(931 puan) tarafından
Ben muge anlıya sardım cocuklarla uğraşıyorum bir süpürge aticam eve toplu zaten birde çamaşır yıkıyacagim  ama hiç o moda değilim bugün uykuya acizim  gece birinibuyutuyorum biri kalkıyor birini uyutuyorum diğeri kalkıyorum uykuya aç kaldım vallahi acc
(77 puan) tarafından
Yaş aralığı az mı canım.. TV karşısına geçip bi kadın programı izlemeyeli öyle uzun zaman oldu ki anca gece çocuklar yatınca eşimle 2 saat film izlersem belki oda
(931 puan) tarafından
Biri 3 bucuk diğeri 5 aylik :) bende tv pek izlemiyorum ama muge birde yaprak dokumune sardım izlemesem de  o kanal açık kalır:))
(77 puan) tarafından
Evet bi nevi rahatlatıcı geliyor insana:)
0 oy
ne iciyon baci nesguikmi o digeri ne
(77 puan) tarafından
Yok canım turk kahvesi limonata
0 oy
(27,530 puan) tarafından

Benimde duruyor pazara gidecem alıp yapmam lazım hiçte halim yok

(77 puan) tarafından
Benim yakında manav vardı ordan aldım mecbur pazara bende güç bulamadım vallahi
0 oy
(12,785 puan) tarafından

Afiyet olsun canım ☺️

Kaynanama misafir geliyormuş şimdi geldik bizde Defne ile 

image

(77 puan) tarafından
Ne güzel ya masaAllah :) sezaryenimin 5 . Gunu kahvaltımı kendim hazırladım evimde o 5 günü de kendi annemlerde kaldım eşimle birlikte .. kayinvalidem tek yaşadığı halde sen düşün gerisini Allahim eşin işin evladın ailenin bile hayırlısını versin gerçekten
(12,785 puan) tarafından
Evet canım farklı insanlar var bakma bende ilkinden çekmediğim kalmadı eşimin ilk benim ikinci evliliğim anca yuzum guldu
(77 puan) tarafından
Allahim ömür boyu yüzünüzden gülümsemeyi evinizden huzuru eksik etmesin canım
(12,785 puan) tarafından
Teşekkür ederim hepımızin evimize mutluluk versin ♥️
(77 puan) tarafından
Amin canım  :)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 573 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Hayalperestbirealist (3,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 451 göst.
11 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 481 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ArasEgem ♥ (838 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 536 göst.

382,964 soru

11,463,596 cevap

35,057 kullanıcı

...