0 oy
1,155 göst.
Diğer kategorisinde (459 puan) tarafından
Kardeşim internetten tanıştığı daha önce evlenip boşanmış ve çocuğu olan biriyle malesef evlenmek istiyor.Biz ailece istemiyoruz.Istemeye gelin diye ısrar ediyor kadın.Sanki aceleye getirip oldu bittiye getirmek istiyor.Siz olsaydınız nasıl karsılardınız?

41 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vala smdiki bekarr kızlar daha fena bekar kız bile kalmadı çoğu bekar kız ayıptir söylemesi bekarligini bozuyor yani erkeklerde napsin güven kalmamış mecbur kabul ediyorlar dul bekar fekar farketmez dyorlar ama eskiden öyle bişey yoktu herkes ayıp karşılardı tabi smdiki genç kızları görüyoruz köşe bucakta orda burda erkeklerle sevisyorlar bakire kız bile kalmadı geneleme yapmimde takva sahibi iyi kızlarda var ama gel gör ki cogu kızlar öyle maalesf ben abime sordum dul birini kabul eder misin ben bekarım bekar birini isterim derdi yoksa arkadaşım ayrilmjsti eşinde ona isteyecktim istemedi herkesin düşüncesi ayrı eski iş yerimde bı abla boşanmış oğlu vardı bekar ve eskisi sevgilisi gelmiş istemiş oguluna da babalık yapmisti hatta bilemesniz oluyor byle seyler fakat iyi Arastirin kimdir nedir nye boşandı ki sosyal medya gbi bı yerde bazıları evli bile çıkıyor araştırsın öyle eski eşi falan belalı oluyor gelip bütün aileyi ödryor falan haberlede izliyoruz yani 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 800 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sena Ensar (75 puan) tarafından soruldu
+1 oy
54 cevap 1,298 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Tavsiginannesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 809 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde VB. (459 puan) tarafından soruldu
0 oy