0 oy
53 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
Selam kızlar. Boynum tutuldu diye post açmıştım mr cekildim. 2 tane fıtık boyun düzleşmesi. Sinir sıkışması, omurilik daralması olduğunu söyledi doktor. Fizik tedavi önerdi. Hastanede fizik tedavi olacaksın ama 2 ay sonraya yer var dedi. Ben hastaneyi beklemeden özel fizik tedavi alsam olur mu acaba? Hangisi iyi olur acaba?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aleyküm selam gecmis olsun hangi ildesiniz.ankaradaysaniz size harika bir uzman onerisi verebilirim
(1,210 puan) tarafından
Konyadayim maalesef
tarafından
Tüh:) . Ama kesinlikle manuel terapi oneririm  iyi geliyor
-Reklam-
0 oy
(46 puan) tarafından
Ben fizyoterapistim Özel yada devlet farketmeksizin socak su torbasi biraz ağrı kesici akım ve bi kac egzersizden baska bisey yapilmuyor malesef. Ve bunlar fayda etmiyor. Sadece ilk zamanlar ağrınız gecti saniyorsumuz ama kisa sure sonra tekrarlayacak yine. Manuel terapi yada özel kliniklerde detaylı bir tedavi ile fayda görürsünüz. Ayrıca Kuru iğne hacamat yada kupa terapisi de agrilariniza fayda edecektir. Geçmiş olsun 
(1,210 puan) tarafından
Kuru iğne kupa g ile başlayan bişey dedi 5 tane şey saydı yapacağı. Daha sonra da egzersiz dedi. Yeri gelcek elle yapacağım dedi
(1,210 puan) tarafından
Öyle pek ağrım yok benim hayatımı etkilemiyor fark bile edilmiyor nerdeyse ama ilerler diye korkudan tedavi ettirmek istiyorum. Fizyoterapist de dedi ki 7 seyans falan yapacakmış sonra bazı hareketler vericem seanslar bitince evde devam edeceksin dedj
0 oy
(601 puan) tarafından
Benim ablamın bel fıtığı patlamak üzereydi hangi doktora gittiyse iyileşmedi sonra bir akraba önerisiyle fizyoterapist eve gelip tedavi yapıyordu çok şükür ablam atlattı o günleri çünkü sakat olmuştu resmen
(1,210 puan) tarafından
Ne güzel bana da fayda eder inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.
23 Ekim 2023 Aile kategorisinde Niyeki (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 180 göst.

381,690 soru