0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (736 puan) tarafından
Konusma bizukluguylanilgili vidyolar izlerken karsima bitane hoca cikti .konusmada zorluk yasayn kim varsa bunu yapsin dedi bitane peygamberimiz yapmis 41 kere fatiha hergun okuyup cocugun yada yetiskinin ustune üfleyin dedi birde taha süresinde bir ayette rabbis rahli sadri veyasirli  emri varul rihle lisani .diye bir ayet varmis musa peygamber  konusamayanlara okurmus öyle dedi bilen duyan arastirabilcek sorabilcek birisi olan varsa sorabilirmi benim hicbirbilgim yok sorcak kimse de yok  

7 Cevaplar

0 oy
(313 puan) tarafından
Bende merak ettim bilgim yok ama post yukarı çıksın belki bilen vardir
(736 puan) tarafından
İsallah vardir umutlandim 41 degil binkere okuyum tek cocugum duzelsin
(313 puan) tarafından
Benimkide konusmuyo 2 yasinda sadece 15 kelimesi vardır sadece
-Reklam-
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Konuşamıyorsa zamanı vardır bnmki dört buçuk beş yaşından sonra açıldı.
(3,895 puan) tarafından
Arkadaşlar dua edersin tamam bende dua ediyorum.Ama hergün bin kere 41 kere bir şeye üfleyip bu şekilde dua etmiyorum.Rabbim işimizi kolaylaştırır.Çocuğumun dilinin açılmasına kendini rahat ifade etmesine yardım et diye aklıma geldikçe elimi açıp dua ediyorum amin diyorum bitiyor.Rabbim hiçbir duayı geri çevirmez.Siz dediniz ya çocuğun dili için yol 41 kere şuna üfleyelim yok şu tesbihatı yapalım dili açılsın dediniz ben ona takıldım gerek yok dediysem böyle şeyler yapıldığını hiç duymadığım için uğraşmaya gerek yok dedim.Yanlış anlaşılmasın hepimiz dua ediyoruz.Siz yapacağız diyorsanız birşey diyemem.
(1,798 puan) tarafından
Belki bilmedigin için bu sana garip gelebilir lakin Allahın sayılara verdiği gizemler vardır evrende hicbir şey tesadufen ortaya çıkmadığı gibi sayılarında evren üzerinde Allahın hikmetini büyüklüğünü gösteren emareleri vardır en basiti 41 fatihanin tekli sayılarının gizemini araştırabilirsin pek çok sırri var insan hayatına tecelli etmiş
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
He işte o baba değişik geldi ben kendimi ifade edemedim.
(736 puan) tarafından
Sana sacma gelmis olabilir ama sayilarin  gizemi var sende sacma geldi gerek yok demek yerine bende bisey ögrenmis oldum bende yapiyim veya bildigim iyi oldu demen lazim rabbim  nietimizi biliyor nekadar istedigimide biliyor. Sayilarda degil benim takildigim tek sey duyan varmi yapan varmi .
(3,895 puan) tarafından
Anladım.
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Bunun neyini soruyorsun canım ben anlamadım 41 fatihanin bir çok sırri var musa aleyhisselamin duasını  2 sini çocuğunun suyuna üfle hergun yapacaksın 21 gün boyunca o suyu içecek bende yaptım 
(919 puan) tarafından
hz musanin hangi duasi onuda yazar msn
(1,798 puan) tarafından
Taha 25 28. Ayetler
(919 puan) tarafından
tesekkurler.
0 oy
(444 puan) tarafından
Çocuğunuz tv telefon izliyor mu azda olsa, eğer izliyorsa siz bile açmayın tvyi telefonu bırakın. Gerekirse evde sürekli iş yapın. Kızım 27 aylık memlekete gittik 1 hafta kuzenleriyle oynadi geldik hiç cizgi film istemedi ama telden birkaç oyun oynadi çocuk ordan geldikten sonra açıldı. Bu tv telefon hic iyi değil ama artik etrafta eskisi gibi değil sıkılıyorlar.
(736 puan) tarafından
İzliyo 3 saat falan kescem onuda
(444 puan) tarafından
Kesinlikle kesin çok etki ediyo
0 oy
(2,377 puan) tarafından
Ben yaptım kızıma knusdu şükür
(1,431 puan) tarafından
Nasıl yaptın canım söyleyebilir misin ?
(736 puan) tarafından
Kac gun yaptin hangisini okudun
(2,377 puan) tarafından
Bak resim yüklicem şimdi bak canım buraya
(2,377 puan) tarafından
Resim yüklicem canım bak şimdi
0 oy
(2,377 puan) tarafından

Bu duayı yaptım Allahın izniyle knustu çok şükür kızlar

image

(736 puan) tarafından
Büyü degil sifa sen fatihayi her yerde okuyosun zaten namazda ölmuslerimize bunun nesi büyü
(2,198 puan) tarafından
Merhaba canm hergun mu okunacak yoksa bı kere büyük suya okunup mu
(2,377 puan) tarafından
27 gün boyunca hergün okunacacak canım büyü değil bu canım kuranda gecen şeyler büyü değildir :)
(2,198 puan) tarafından
Tşk ederim canım
(2,377 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(2,971 puan) tarafından
Ben yaptim. Taha suresi baska dualarla okuyup o suyu cocuguma icirdim, bi de birkac zikir vardi hacet namazindan sonra tesbih cekiyorsun sirayla zikirlerle duani ediyorsun o biraz uzun suruyordu. Bunlarin hepsi olmadi. Zamani degildi herhalde.Ben doktorun yani sira dini boyuttundan da ilerlemek istedim. Neyse simdilik dil ve konusma terapistine gidicek.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 166 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Yildiz0101 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 442 göst.
0 oy
1 cevap 46 göst.
21 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 16hurrem&02 (190 puan) tarafından soruldu

380,562 soru

11,394,363 cevap

34,909 kullanıcı

...