0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (892 puan) tarafından
Kızlar ismi azam yapan varmı yaşadığınız mucizeler varmı 

9 Cevaplar

0 oy
(3,181 puan) tarafından
O ney kızzz 
(892 puan) tarafından
Bir dua cnm
-Reklam-
0 oy
(6,252 puan) tarafından
Nononono benim duam kabul olmadi
(892 puan) tarafından
Cnm kaç defa yaptin
(6,252 puan) tarafından
Vallla 11 yaptım 111 yaptım kaç kez yok olmadı belki benim duamin zamanı vardır sen yap
0 oy
(47 puan) tarafından
İnanarak oku canim kabul olmayan dua yoktur ama hu dünyada ama öbür dünyada 
(892 puan) tarafından
Cnm sn ki kabul oldu mu
0 oy
(892 puan) tarafından
Kızlar yorum please
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Böyle dünürssen kabul olmaz canım 

İçtenlikle yapılan her dua kabul olur olmadıysa zamanı vardır yada rabbim daha iyisini nasip edecektir 
(892 puan) tarafından
Tmm cnm saol
0 oy
(892 puan) tarafından
Kızlar yorum yapar mısınız 
0 oy
(962 puan) tarafından
Ben yaptım oldu ama 24 saat içinde değil zTen 24 saat içinde olacak bişey değildi
(892 puan) tarafından
Cnm özel değilse ne için yaptın ve cnm 11 defami okudun 111 defami okudun kaç kere tekrar etin hangi saate okudun kısa bilgi verir misin
(962 puan) tarafından
Sınav için yaptım bide çalışabileceğim bana uygun tek Bi yer vardı orası olsun diye.. İş için bir iki defa yaptım kabul oldu. Sınav için son Bi hafta hergün yaptım hepsini 111 defa yaptım. Gün içerisinde ne zaman müsait olduysam yaptım kuşluk vakti benim için daha müsait Bi zaman dilimiydi. Ama akşamları da yaptım
(892 puan) tarafından
Ay çok saol bacım bn de yapyorum ama 111 defa yapamıyorum hep 11 defa bnde artık dedin gibi 111 defa yapcam Hacet namazı da kiliyon dimi
0 oy
tarafından
Evet kabul oldu çok üst üste okdudum elhamdülillah 
(892 puan) tarafından
Cnm üst üste derken Hüseyin çevik hoca dediği gibi mi okudun 111 defami 11 defami okudun hangi saatlerde okudun ve kaç gün okudun kaç gün sonra kabul oldu sana zahmet kısa bilgi verir misin
tarafından
Cnm bende kitap var ismi büyük hacet kitabı içinde ismi azam var ordan hergun okudum sabah namazlarindan snra yatsı namazında snra bazen günde üç defa okurdum kabul oldu
(892 puan) tarafından
Cnm sn okuduğun ismi azam uzun mu
tarafından
Evet uzun önce Allah 99 ismi snra duası var
0 oy
(153 puan) tarafından
Oğlumla aynı gün okuduk oğlum rahat girdi odasında okudu bana küçük oğlumla kızım rahat vermedi yalnisim oldu bence oğlumun duası kabul oldu üstelik okulumun dileyinin olması için önce benim dileyim olması gerekti yani benim dileyim olursa ancak isteyiniz ala bilecektik ama nasip benim hiç umadk zamanda oldu İnanarak dua etmek gerek

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 339 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 182 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 250 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 220 göst.