0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (1,683 puan) tarafından
1-)  Yanıma bi şeyler almam lazım mi kıyafet gibi? 

2-) Başına gelen oldu mu nasıl bir süreçti çok ağrı veya kanama oluyor mu? 

11 Cevaplar

0 oy
(3,898 puan) tarafından
Al tabi ki kıyafet iç çamaşırı ped terlik al yatış yaparlar kurtajdan sonra, biraz ağrın olur bayiltiyorlar zaten hatırlamazsın hiç bisey geçmiş olsun canm moralini yüksek tut kaç haftalık ti bebeğin 
(1,683 puan) tarafından
Bebek yokki  boş kese cnm 7 haftalık iki doktora da gittim yok yanı moralim iyi sadece korkuyorum vardır bundada bir hayır
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Al canım ped iç çamaşırı alt eşofman takımı falan al 

Korkma hiç bir şey hissetmiyorsun zaten bayiltiyorlar kürtajdan sonra da ağrı kesici verirler  pek fazla ağrın olmaz 
(1,683 puan) tarafından
Tamam cnmm çok saol
0 oy
(3,426 puan) tarafından
Canım 7 hafta erken degil mi genelde 10 haftaya kadar bekletiyorlar diye biliyorum 
(1,683 puan) tarafından
İyice baktı cnm doktor hatta son gittiğim doktor çok tercübeli yanlış olmasın diye içime girip baktı yok bu saatten sonra da daha olmaz dedi
(3,426 puan) tarafından
Tamam o zaman canım cok gecmis olsun  bazen doktorlara belli olmuyor o yuzden demistim
0 oy
(562 puan) tarafından
Ben yanıma birşey almadım kürtajdan hemen sonra eve gonderdiler zaten beni uyutmadilar ağrı vardı ama yapacak birşey eninde sonunda kürtaj olman gerek
(1,683 puan) tarafından
Öyle maalesef cnm saol
tarafından
Canlimi yaptılar
0 oy
(461 puan) tarafından
İki ay önce oldum yanıma aldiklarimi kullanmadım sadece ped lazım oldu kanama aşırı olmadı ama ara ara sürekli devam etti
(1,683 puan) tarafından
Agrın falan oldu mu? Çok korkuyorum ya bakalim yarın
(461 puan) tarafından
Yok canım hiç ağrım olmadı çok şükür benim bebeğimin kalbi durmuştu zaten riskli gebelikti iki sağlıklı kızım var hamdolsun
(1,683 puan) tarafından
Maşallah cnmm benimde elhamdülillah bir oğlum var buda olmadı zâten ki doktor bana bâzen bâzı bebekler hasta oluyor veya bir uzuvları eksik hatta bazen hiç canlanmıyor gelişmiyor falan dedi o yüzden üzülme çoğu kadın bu durumu yaşıyor sen artık önüne bak dedi yârin inşallah sonlanacak
(461 puan) tarafından
Aynen canım bende bu konularda bilinçliyim ve ilk kez başıma geldi ben mesela doğumlardan sonra 1 yıl adet olmuyorum 13 ay olmuştu öncesinde hamilelikti derken hamile kalmışım belki de o ay adet olacaktım olmadı sonra hamilelik belirtim olmadı baya dinctim ağır iş yaptiktan sonra leke oldu iğne fitil derken kanamada oldu demekki bir sorun var dedim küçük kızım 15 aylıkken kürtaj oldum bu arada emziriyorum da hala. Zor günler geçirdim ama üzülüp durmadım sonuçta sağlıksız gebelik her kadının başına gelebilir 2 yıl adet olamamak beni yormustu. Kürtajdan 1 ay sonra adet oldum 10 gün surdu 5 gün temiz kaldım bı 10 gün daha adet oldum Dr sorun yok vs dedi doğum kontrol hapı verdi şimdide 3 ay kullanmam gerekli
(461 puan) tarafından
Üst üste adet oldum demiştim ya kürtaj kanaması ve ilk adetimde neredeyse hiç et parçaları gelmedi ama ikinci adeti hemen peşine oldum yeni bitti acayip derecede parçalar döküldü. İnşallah bidaha olmaz yoksa doktor 2. Adetten sonra gebelik istiyorsan yapabilirsin dedi ama sık sık adet olacağımı oda dusunemedi
0 oy
tarafından
Al yanına bir şeyler canım Rabbım sabır versin uyutarak yapılıyor ağrısız bir işlem 
(1,683 puan) tarafından
Tamam cnm saol
0 oy
(2,516 puan) tarafından

1- kanama icin ic camasiri ve ped alabilirsin

2- hayir agri veya herhangi bisey olmuyo
(1,683 puan) tarafından
İnşallah ya saol cnm
0 oy
tarafından
Bende oldum cok kolay 15 dk lik sürdü bayıltilar kalktim hic agrim olmadı valla sonra taburcu oluyosun ayni gün bi sikinti olmazsa
(1,683 puan) tarafından
Tamam cnm çok saol
0 oy
(279 puan) tarafından
Kanama olduğu için kendine yedek kıyafet, çorap, iç çamaşır ve ped al.
(1,683 puan) tarafından
Tamam cnm öyle yapcam çok saolun
0 oy
(5,715 puan) tarafından
Hiç Bi şey almana gerek yok. Uyutarak yapıcaklarsa hissetmiyor sun bile gözünü kapayıp açıyor sun bitiyor ama her şeye rağmen Bi takım yedek götür istersen bide orkid 
(1,683 puan) tarafından
Ben ne olur ne olmaz diye alim cnmm çok saol
(5,715 puan) tarafından
Aynen al yinede. Ben almıştım ama gerek olmamış tı ağrı sızı falan da olmuyo

Çok geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Kıyafet ped faaln al canım rabbim bidaha yasatmasin
(1,683 puan) tarafından
Amin cnm Rabbim kimseye yaşatmasın inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 111 göst.
19 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 339 göst.
18 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,457 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 188 göst.
29 Haziran 2023 Aile kategorisinde Mavisu34 (54 puan) tarafından soruldu

380,990 soru

11,405,902 cevap

34,944 kullanıcı

...