0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (2,147 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında parkta benim dibimden ayrilmiyor. Kendine guveni gelsin diye biraz mesafeli duruyorum işe yaramiyor. Mesela bugün bir erkek çocuğu kizimla oynamak istedi ama bizimki anne diye bas bas ağlıyor. Surekli kuzenleriyle oynuyor ama yanimdan ayrilmaz. Sizce yaşına göre normal mi yoksa çekingen mi davraniyor. Birde bu ara herşeye benim diyor paylaşmaz 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Karakterden kaynaklaniyo sanırım.

Benimkide çok sosyal aktiftir.
(2,147 puan) tarafından
Ben sallanan cocuklardan korkuyorum açıkçası, kızım onlara dogru koşuyor sürekli
(2,147 puan) tarafından
Biraz daha sık gidelim parka belki daha iyi gelir
tarafından
Kaç aylık ki. Gitme deyince dinler aslında 2 yaşindaysa. Yani zarar vereceğini bilir.
Benim kız gitmiyodu. Salıncağın önune.
(2,147 puan) tarafından
26 aylik olmak üzere. Salincak sevdalısı olduğu için salıncağa doğru koşuyor hep
tarafından
Benimkide 27 aylık.
İşte dediğim gibi her çocuğun karakteri farklı
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk bu senemi goturdunuz parka benimkide oyleydi şimdi şükür duzeldi
(2,147 puan) tarafından
Yok canim devamli gidiyor ama daha küçükken daha sosyaldi. Şimdi korkularini ifade etmeye başladı
0 oy
(2,881 puan) tarafından
Yapısı böyle olabilir karakteri,ama bol bol anlat, konuş ve devamlı cesaretlendirecek şeyler yaptır, görev ver mesela, markette sıraya girsin parayı felan o versin ama onu onunda yapabileceği sıradan bişey gibi davranarak öğret canım 
(2,147 puan) tarafından
Haklisin elimden geleni yapicam, hepimiz çocuğumuz özgüvenli olsun istiyoruz ondan kafama takılıyor
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Normal mi bilmiyorum ama 26 aylıktan itibaren aynısı benim kızımda oldu surekli parka götürdüm (bu arada gecen yazda gotururdum daha kucukkende hatta sanirsin belediye baskani herkesi selamlardi falan ama alerjik bir cocuktu kisi nerdeyse evde gecirdik  baktim duzelmiyor artiyor daha önce oyun grubuna gidiyorduk  1 aydir tekrar goturmeye basladim nerdeyse bitti epey hafifledi  rahatladı sanırım  dis dünyayı birey olarak anlamaya çalıştıkça korkuyorlar kalabalıktan  (özellikle tek ve yalnız büyüyen cocuklarda ) ürkütücü geliyor gibi geldi bana kızımın urktugunu hissediyordum ben.
(2,147 puan) tarafından
Bende sizinle aynı düşünüyorum tek büyüyen bir cocuk ve zamanla umarım düzelir
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Hep böyleyse yapısı öyledir. Sonradan olduysa geçer korkma. 
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Sizde bir sure yaninda.durun sizden guc alsn
(2,147 puan) tarafından
Mecburen yanina cekistiriyor, istesemde bir adım gerisinde kalamiyorum
(2,475 puan) tarafından
Bissure sizde birlikte oyun kurun oyuncak goturun donem donem oluyo benimde pglum bu ara icine kapandi ayagi krildi 45 gundir alcidaydi bi yerlere gidince hic biseye eslik etmyo
0 oy
tarafından
yapisi oyle ama siz yine de kalabaliga surekli sokun

İlgili sorular

0 oy
60 cevap 1,286 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 478 göst.
12 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 284 göst.