0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (1,035 puan) tarafından
Ben şimdi aldım Vakıfbank'tan bundan sonraki süreçte ne yapmam gerek nasıl işliyor satmak istesem ne zaman satarım vb ilk kez bugün karşılaştım ve denemek istedim 

5 Cevaplar

0 oy
(153 puan) tarafından
Ay bende çok merak ediyorum ama hiç bir bilgim 
-Reklam-
0 oy
(6,221 puan) tarafından
Şuan bekliceksin ayın 15ine kadar talep toplicaklar ardindan borsaya giricekler sonra taban taban fiyat arttirimi yapicaklar uzun vade düşünüyorsan bekliceksin ama yok 50 100 alayım çıkayım dersen borsaya girdikten 2-3 gün sonra bozarsin zaten sana karini gosteriyo orda
0 oy
tarafından
Reeder aldın sanirim suan o var bende 4 tane aldim baska param yoktu simdi 13-14-15 eylulde talep toplama var yani 15 ine kadar alabilirsin sonra bir kac gune borsaya aciliyo islem yapiyo sirket ya yukseliyo ya dusuyo genelde yukselir ama gecen TARKM aldim eksiyle acildi bu hafta yukseldi 44 tl karda suan 2 adet hisse aldım 44₺ kar ettim aldın geriye yaslan bekle gun icinde ara sira gir bak bankaya acilmismi yukselmismi dusmusmu satmak istersen satıyosun 2 gun sonra hesaba para yatiyo
tarafından
Reeder halka arz olmadiki daha
tarafından
Oldu aldim ben
(6,221 puan) tarafından
Reader oldu garanti öğlen kapattı alıma akbankta açıktı gdranti sonra 5 e kadar yine açtı şuan yine kapali ben 93 adet aldim
tarafından
Ben 4 tane aldim :) acaba kactane vercekler maaşı alsin esim alir oluyosa bende alirim
(6,221 puan) tarafından
Reader 80 lot verir diyorlar ondan yüksek tuttum
0 oy
tarafından
Borsa burdan anlatilacak birsey degilcanım baya bilgi gerktiyor you tube izle istersen 
0 oy
(15 puan) tarafından
Halka arzlar genelde Çarşamba ya da Perşembe açılır.Öbür hafta Pazartesi ya da ayın 15 inde dağıtıma başlıyor.Halka arzlar uzun ya da kısa vardeli bekletebşlirsin.Ben Reeder'dan 30 tane talep ettim. Şöyle ki kâr eder zaten ama düşüş ihtimali kârını belli yere çıkardıktan sonra başlar.Düşmeeinr göre bozuyorsan kısa vadeli yatırımcısı dur.Ama 10 yıl 5 yıl sonrasına yatırırsan uzun vadecisindir.Halka arzlar genelde kâr eder.Böyle böyle öğrenirsin..Riskli bir şey.Bence kendine kota koy o zaman sat.Öğrenene kadar.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde KadrATr (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 177 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ankakusuu (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.