0 oy
104 göst.
Aile kategorisinde (5,864 puan) tarafından
Kızlar ağlamak üzereyim bebeğim saat 5 ten beri hiç uyumadı gündüz de yarım saatte bir uyanıyordu ama 5 ten sonra hiç uyumadı emziriyorum gözleri kapanıyor uykuya dalıyor yerine yatırıyorum yok başlıyor ağlamaya ayağımda sallıyorum kucağımda gezdiriyorum yok uyumuyor gözünden uyku akıyor ama uyumuyor naparsam yapayım 

5 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canım  bı sıkıntısı mi var ki gazı falan mevsim geçişlerinden karnı ağrıyor olabilir 
(5,864 puan) tarafından
Gazı yok bence iki üç gün önce çok gazı vardı karnı taş gibiydi bugün iyi yumuşak gazı olsa anlardım galiba gazdan kaynaklı değil
-Reklam-
0 oy
(4,238 puan) tarafından
Gazı olabilir. Bir de emzirir emzirmez yatırmayın 10 dakika kadar dik pozisyonda tutun. Midesi de rahatsız oluyor olabilir. 
(5,864 puan) tarafından
Tutuyorum canım evin içinde dört dönüyoruz eşimle ama uyumuyor ağlamaktan yoruldu artık yerine yatırdımız anda basıyor ağlamayı
(4,238 puan) tarafından
Aç olabilir ya da gazı olabilir. Ya da senden ayrılmak istemiyor da olabilir. Yanına uzanmayı denedin mi?
(5,864 puan) tarafından
Yatarak emzirdim biraz yattım uyudu diye kalktım 5 dk sonra falan yine başladı ağlamaya yapmadığım kalmadı bu saat oldu hala sallanmak istiyor bırakınca ağlıyor şimdi bende ağlıyacam valla
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Canım açtır yüksek ihtimal o yüzden uyumaz, ayaklarını kendine doğru çekiyor mu ?
(7,447 puan) tarafından
Bizde getiriyor 1 numara alcaksın kuzum
(5,864 puan) tarafından
Sipariş edeyim bari bugün içmezse bile evde bulunsun böyle zamanlar için. Marketten almak aklıma geldi ama kapanmıştır diye yollamadım eşimi normalde kullanmadığım için hiç aklıma gelmemişti sipariş etmek saol yardımcı olduğun için canım Allah razı olsun
(7,447 puan) tarafından
Ver kuzum içicektir önce 30 cc ver içme suyu olmalı ve hafif ılık olmalı eline dök bileğine yakmazsa sorun değil baktın daha istiyor 60 ccye çıkar kuzum bakma ayına bazı bebekler çok içer benim iki oğlumda öyleydi mesela miniğim 450 CC içmişliği var kırkı çıkmamıştı düşün o kadar içmişti Şok olmuştuk ilk oğlum 2 aylıktı 350 CC içmişti o yüzden dene bak anlarsın zaten biberonu bitince ver hala çekiyorsa hala açtır istiyordur

Rica ederim canım benim ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana, haber ver lütfen aklım kalır ❤️
(5,864 puan) tarafından
Günaydın canım akşam ödeme için kartını istedim eşimin uyandırdım şimdi adam siparişi getirir zile basarsa tekrar uyanır kendine iş çıkarma zsten uyuyor dedi bende biraz durdum Bi tane rezene çayı içtim hem uyanırsa uykumdan uyanmayayım diye baktım güzel güzel uyuyor taa ki gece 4 e kadar. 4 saat uyumuşuz ilk defa. Şimdi tekrar kalktı sütüm birikmiş baya güzel güzel emiyor atlattık galiba çok şükür ne zor Bi akşamdı. Ama bugün ilk işim eczaneden mama almak olucak nolur nolmaz evde bulunsun.

Verdiğin değerli bilgiler için de çok teşekkür ederim Allah razı olsun cnm çok saol var ol :)
(7,447 puan) tarafından
Kuzum çok sevindim maşallah  :)evet mutlaka al canım yorgunluktan uyudu çünkü bebiş hem emzir sonrasında mamayı verirsin ❤️

Rica ederim canım benim ne olcak her zaman özelden de yazabilirsin yardımcı olurum ❤️ :)
0 oy
tarafından
Emmesi nasıl ya açtır ya da gazı vardır bence. Uyumaması için başka ne sebebi olacak bir aylık bebeğin
(5,864 puan) tarafından
Gazı yok gibi gazlı oldugu zamanlar ki gibi davranmıyor emmesi de iyiydi aslında ama 5 10 dk da bir emdiği için sütüm birikmeden, bilmiyorum doyuyor muydu meme hep ağzında ama

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,299 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.
22 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sevdatanesi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 355 göst.