0 oy
211 göst.
Aile kategorisinde (293 puan) tarafından
Kaynanmla kayinpederim kavga ettiler 2 haftaya yakin oldu en sonda kaynimla kavga edince 2 görümcem bide kaynanm evi terk etmişler hepside bekar, eşimin diğer kardeşleri boşanmalarini istiyo bıktık biz babamızdan artık diyolar evde huzur yok sürekli tartışma diyolar ama eşim istemiyor bu yaştan sonra ne boşanması diyor madem öyle biz küçükken bosansaydin dedi annesine bi ton ağır laf etti. Benim eşim babasını tutuyo diğer kardeşleri annesinin yanında. Hafta sonu köye gittik eşim yemek yapcan orda dedi. Bende evde malzeme varmıdır yokmudur bilemediğim için evde yaptım götürdüm orda yedik. Tezgah leş gibiydi kaynatam yemiş atmış bardaklar çanaklar kurumus hepsini yıkadım canım çıktı. Eşim yinede hiç teşekkür etmedi bana neyse bunu geçtim kızları diyomuski git oğlunun yanına gelinin baksın sana bilmem ne her tartışmada bunu soyluyorlarmis, ya sonuçta o benim vicdanima kalmış bakıp bakmamam siz öz olarak bakmiyorsunuz benden ne bekliyorsunuz çok kızdım bu laflara daha arayıp sormucam onları haksizmiyim?

3 Cevaplar

0 oy
(4,170 puan) tarafından
Tüm suç eşinde kayınpederinde sorun var ki tüm evlatlar annelerinin tarafında onlar da tek tutan o oldugu için babalarından da nefret ettikleri için madem bu kadar yanındalar git orda yaşa evde bize kalsın diye düşünüyor olabilirler 
(293 puan) tarafından
Ben yanında değilim aslında yani ikisindede hata var birinde yok malesef kaynanam 3 senedir kayinpederimden ayrı yatıyormus araya çok soğukluk girmiş yani kayinpederim gel yanımda yat diyormus oda yatmiyormus fln gibi şeyler bunu esime anlatmış sanırım yani konu böyle olunca oda bosansin bu zamana kadar zaten düzgün bir evlilik yaşayamadik diyor yinede ben bakmak zorunda değilim niye bana şey yapıyolarki ben her zmn onların dertlerini dinleyip destekledim.. ben birkere boşanma aşamasına girdim beni kimse aramadı sormadı siz kendiniz evlendiniz diye kenara çekildiler ben yine hallerini soruyorum mesaj atıyorum
(4,170 puan) tarafından
İşte sende haklısın balım ama eşin böyle babasını desteklediği için kardeşler cephe almıştır ve dışardan bakan biri olarak öyle Bi durum olursa bence eşin seve seve kabul eder sana da söz hakkı bile tanımaz baksana o kadar işini yapmışsın Bi eline sağlık sayende babam Bi sıcak yemek yedi evi temiz oldu dememiş mecbursun gözüyle bakıyor bence
(293 puan) tarafından
Ay evet haklısın. Eşim resmen mecburum gibi davrandı benimde bu yüzden aram acilcak gibime geliyor. Ben yaparım gocunmam ama bir teşekkür etmesi dediğin gibi laf söylemesi yeterdi. Çok canımı skiyor bu durum.
-Reklam-
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Sizin öz babanizken bakmadiginiza niye ben bakıyormusum. Sizin cekrmediginiz adami nsil ben cekeyim ne kadar benciller ya
(293 puan) tarafından
Vallaha öyle bu gidişle benim başıma da kalcak zatende hayırlısı zaten kendini idare edebilecek biri değil sabah cikiyo gidiyo koyun var onları guduyo derken gece geliyo eve benim babam kaç sene yanlız yaşadı ama yemek as yapmasini bilen biriydi.
(3,328 puan) tarafından
Esin babasini desteklerken sonunu dusunmuyor ki.
0 oy
(365 puan) tarafından
Onlar eşin babasını tuttuğundan diyordur bence hani madem savunuyprsa baksınlar da sana baağbında

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 219 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde 3erkek annesi (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 617 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,417 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 177 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Azranur12 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 379 göst.