0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
Kızlar herşey uçmuş malum. Ben de modacocukhatay sitesinden alışveriş yapcam. Daha önce yapanlar ürünler hakkında bilgi verebilir mi? Kızım 2 yaş 5 aylık. 3-4 yaş ağırlıklı alacağım. Bir iki tane de 3 yaş alcam. Kalıpları tam kalıp yazıyor ama kızım 95 cm 13-13.500 kg falan. Bu kalıplar olur mu acaba? iki iplik tüylü- tüysüz yazanlar var. Sobali-kaloriferli evde kişi gecirebilir mi? 8 takım falan alcam boşa gitmesin para 

4 Cevaplar

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bence biraz bekle daha tam.kis gelmediği için şuan mevsimlik ürünler var 

Kızına  3 4 yas al hep .
(13,887 puan) tarafından
Pardon yanlış anladım mevsimlik yeterli canım al o zaman zaten bazısının içi tüylü oluyor üşümez
(1,210 puan) tarafından
Geçen sene içi polar tüylulerden almıştım çok sıcak oldu hiç giydiremedim. Bunlar yeterli olur inşallah demi? Sobalı evde de zaten kalinla terler heralde
(13,887 puan) tarafından
Sobalı evde kalin tabi terler canm mevsimlik al altına atlet giyer zaten üşümez
(13,887 puan) tarafından
Çok kalın zaten evde giyilmiyor
(1,210 puan) tarafından
Aynen o zaman bunlar uygun olur ev için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kışlık değil genelde mevsimlik kalın değil canım 
(1,210 puan) tarafından
Kaynanamgilde soba var. Bizim ev de kalorifer var. Pek kalın giyriremiyorum. Yetmez mi ki mevsimlikler? iki iplik yazıyor da
tarafından
Valla canım brn urfada yaşıyorum Urfa'nın kısina göre altına bı kilotlu çorap giydirip o şekil giydiriyorum yani çok soğuk bir yerde yaşasam giydirmem
(1,210 puan) tarafından
Konyadayim bende. Altına bir tayt üstüne pijama şeklinde giydiriyorum. Üstüne de yine ince penye üstüne pijama üstü giydiriyorum. Bu şekilde yetecek şekildedir heralde demi kumaşları? İki iplik yazıyor ya. İki iplik nasıl bilmiyorum ama penye kumaş değil
tarafından
Penye değil bana üstleri daha kalın geliyor altları daha ince bilemedim canım al bak dene
0 oy
(4,997 puan) tarafından
Baktım çok Uygun kıyafetler güvenilir mi peki bu site kizlar ?
(1,210 puan) tarafından
Ben de burdan duydum herkes alıyor çok memnunmus
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Siparişi verdim. İnşallah pişman olmam :))) 8 takım aldım kargo dahil 615 TL. Çok uygun bence. Kıyafetler gelince buraya yazacağım almak isteyenler alsın diye

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 109 göst.
24 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sunshine (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 455 göst.
0 oy
3 cevap 130 göst.
0 oy
11 cevap 158 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Enesin_annesi123 (230 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,947 kullanıcı

...