0 oy
421 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Kızlar dun kemeraltına gıttık Izmırlıler bılır ızmırın alısverıs yeridir, cok kalabalık biryer neyse orda parfumerıye gırdık bırkac sey aldım, duru o sırada simli bir far gosterdi bana bende annecım o buyukler ıcın  dedım ama alıcaz zanettı heralde bebek arabasının alt sepetıne koymuş kucucuk bır kutu hatta fıyatını da gırdum 22 tlydı, az once bebek arabasını sileyim dedim alt sepette gordum, parasını odemedık, gıdeyım desem ev oraya Uzak 1 saat trafık cok arabayı park edıcek yer yok, park ettik dun yarım saat yuruduk, 2 gune kırklarelıne donuyoruz ocak ayında tekrar gelıcem ızmıre o zaman gıdıp versem olur mu ay napıcam bunu şok oldum gorunce

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Kızlar babama soyledım gıdıcek parayı vermeye :) hallettım sagolun ♥️

-Reklam-
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Gidebilecek durumun yoksa çocuk bu bilerek bisey yapmamışsın sonuçta. Hak olacağını sanmıyorum ki gitsen durumu anlatsan Satıcı da sana gülerdi bunun için kendini yordun diye. Yani ben öyle düşünüyorum. 
tarafından
Kuzum arabayla gıtsem park yeri benzin falan 200u gecer, sırf onun ıcın gıdemem ocak ayında ancak gıdebılırım tekrar bende oyle dusundum
(4,250 puan) tarafından
Gtcegin zaman veririsin canim. Bizde babannemin cenazesinde koye gderken esim cikolata falan almis gece benzinlikte. Sonra o ben odedim sanmis ben o odedi sandim. Sinra farkettik ki oara vermemisz. Dinuste de o yeri kacirdik.  4 bes ay sonra yazin gttigimizde gderken ugradik verdik gerek yok dediker ama yinede verdik
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Numarası falan yok mu arasan anlatsan durumu olmadı ıban'dan atıver ne olur ne olmaz canım Ocakk ayına kadar bekleme canım içinde de kalmasın en azından
tarafından
Int baktım numaralarına dukkanın numarası yok
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Benim şahsi kanaatim ben olsam giderdim kuzum yoksa içime dert olurdu üzerimde kaldı diye 
tarafından
Canım uzak gercekten uzak yoksa hıc durmam
(4,171 puan) tarafından
Olmadı ailenden biri veya o tarafa yolu düşen arkadaşın vs  biri olursa senin adına verir durumu anlatıp sende ona yollarsın parayı aklıma bu geldi canım
tarafından
Benımde aklıma babam geldı onun isyeri oraya yarım saat ızmırde yasıyolar illa ki gıder yani o versın bari dimi yok bulamıyorum hıc telefonlarını
(4,171 puan) tarafından
En iyisi öyle yap canım geç olsun güç olmasın en azından aklında kalmamış olur
0 oy
tarafından
dukkanin adini biliyorsan bak numarasina ibanina yolla psrayi cnm
tarafından
Dukkanın adını bılıyorum yazdım ınternete ama numaraları yok
tarafından
instagramda falan vardir belki
0 oy
(2,491 puan) tarafından
Magazanin adini biliyosaniz instalari da varsa oradan iletisime gecin zaten isletme oldugu icin google da da telefon nosunu bulup ibandan gonderebilirsiniz
tarafından
Aklıma geldi yazdım ınternete numaraları cıkmıyor
0 oy
(119,483 puan) tarafından
dukkanin tlf numarasinu netten bul ara iban verirler atarsin 
tarafından
Geldı aklımaaa ıntde numaraları yok
0 oy
tarafından
Parfümeri nin poşetinde numara internet adresi falan varsa iletişime geç. Yoksa bir şekilde şimdi ürünün ücretini ödemeye çalış canım çünkü ölümlü dünya ne olacağı belli olmaz hak kalmasın üzerinde 
tarafından
Kuzum poset almadım aldıklarımı cantaya kıydum, kucuk de bır parfumerıydı ınt de numaları yok yazmıyor babama dıyım barı o belkı gıder ben gelmeden versın
tarafından
Aynen canım mümkünse baban uğrayıp versin. Üzerinde hak kalmasın ☺️
0 oy
tarafından
Mağazanın numarasını bul ara 
0 oy
(697 puan) tarafından
İsmini biliyorsanız internetten arayıp ıban isteyebilirsiniz. Cocuk bu yapar brnim yiğenimde çok yaptı sağolsun eve gelince izah ediyoruz ama anlamıyor bazen gidip parasını ödüyoruz hak geçmesin diye. 
0 oy
tarafından
İnstgm adresi  varsa  yaz ibana  atrsn

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 331 göst.
0 oy
23 cevap 523 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 252 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu