0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından
Hanımlar uzun uğraşlar sonucun eşimi lazere gitmek için ikna ettim sonunda gitmemi hiç istemiyordu. Şimdi sorum şu bikini bölgesi için jel kullanmak ağrıyı azaltıyor bu açıdan iyi ama bazı kişiler jel kullanıldığı zaman etkisi olmadığını söylüyor ne kadar doğru olabilir, 

3 Cevaplar

0 oy
(1,278 puan) tarafından
Hangi lazer cihazına gideceksin buz lazerse bı kaç sene sonra tekrarlar ve tamamen bitirmez hiçbir zaman. Diode ve alexandrite öneririm kıl tipine göre ikisinden birini seçersin. Ve FDA onaylı olmasına dikkat et bu lazer tamamen bitiriyor ömür boyu bir tane bile çıkmaz hormonlarin bozulmazsa tabii. Sorduğun soruya gelirsek onu lazeri uygulayan uzmana sor onlar önerir sana zaten.
(209 puan) tarafından
Ema diye bı marka ,lazercim jeli kullanıp kullanmamayı bize bırakıyor istersek kullanıyor
-Reklam-
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Jel sürülen pek acıtmıyordu bir de başka makineye gittim o zaman tüylü gidiyorsunuz makine soğuk üflüyor sadece ama felaket canım yanıyordu
(209 puan) tarafından
Evet ufluyordu ama kultuk altına bile zor dayandım bikiniye dayanamam diye jel kullandım hafif yanma oluyordu , ama bu sefere bazı arkadaşlar jel kullanınca etkisi azalıyor diyor
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Buz lazere falan gitme hastanelerin güzellik merkezleri oluyor mutlaka oralarda yaptır. Evet yaparken açıyor ama soğuk üflüyor oda da klima açık oluyor acıyi en aza indiriyor. Hamile kalana kadar forum yoktu hamilelik hasıl oldu sadece bikini bölgem çıktı :(
(209 puan) tarafından
İlçede gidiyorum ne yazikki alelade bı yer pek lüks değil imkanım buna yetiyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Smyrasel (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 330 göst.
12 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 206 göst.
0 oy
2 cevap 98 göst.
17 Eylül 2021 Aile kategorisinde Alininannesiiiiiiiii (3 puan) tarafından soruldu

380,201 soru

11,382,229 cevap

34,880 kullanıcı

...