0 oy
135 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
KıZlar bir kaç gündür anne benzeri bişey duyuyordum ama emin olamadım bugün az önce oğlum anne dedi bariz bir şekilde belki bilinçli değildir bilmiyorum ama çok heyecanlandım olabilir mi böyle bişey 8 aylık olmasına 13 gün kaldı ve tekrar etti onun yanına gidinceye kadar üst üste anne dedi ben yanında yokken diğer odaya gittiğim de de bir kaç kez anne dedi ama ben yok ya dememiştir falan oldum eşim anne diyor dedi ve cidden diyordu

6 Cevaplar

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Olabilir neden olmasın ki canım 8 aylık bir bebek tek tek kelime söyleyebilir
(2,103 puan) tarafından
Ama çok heyecanlı bişey bugün de çok kez dedi denk gelse video çekicem ama gelmiyor
-Reklam-
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Tabiki olur kızım da hem anne hem baba diyordu anneyi sanki bilinçli söylüyordu ama baba yı bilinçsiz 
(2,704 puan) tarafından
O donemin adi babıldama donemi cunku :) ilk baba dedi diye seviniyolar ama bozmaaa :))))
(12,492 puan) tarafından
Hahahahaha gelde babalara anlat kabul etmiyordu kızım ilk baba dedi diye hava atıyordu :)
0 oy
tarafından
Der kız tabi bizmki  5 ayliken  dede  dedi  sonra baba 18 aylik  anne sen git diyor 
0 oy
(245 puan) tarafından

Benim oğlum da 4 aylıkken bile ane benzeri sesler çıkarıyordu 8 9 aylıkken ara ara anne diyordu ama bilinçli bana hitap ederek söylemiyordu sonra bıraktı ne kadar uğraşırsam uğraşıyım aylarca anne demedi 1 yaşından sonra babasına sürekli seslenerek bakarak söylüyordu bana söylemiyordu çok üzülüyordum 1 buçuk yaşa yakın anne diye seslenmeye başladı çok hoşuma gitti çok mutlu oldum şuan 20 aylık annee dediğinde ben efendim diyene kadar sürekli söylüyor. :)

(2,103 puan) tarafından
Canım benimki onunla birlikte salondayken demiyor ben diğer odada o salonda iken diyor birde ağlarken bağırırken diyor
0 oy
tarafından
Benim kız da 8 aylık bilinçli değil ama baya baba diyor artık dede baba anne gibi kelimeleri söylenebilir
0 oy
(307 puan) tarafından

o ilk kelimesi hele bide anne deyince insani cok heyecanlandiriyo  :) ne guzel seni cok mutlu etmis bebegin masallah:)

(2,103 puan) tarafından
Çokkk 2 gündür bişeyler duyuyordum ama emin olamıyorum genelde yan yana olduğunuzda değil bana seslenmek niçin başıtdığında çıkıyor ağzından başka odada olduğumds dün uykusunda 4 kere anne diye sayıkladı
(307 puan) tarafından
:) tahmin edebiliyorum. mutlulugun yazmanda bile belli oluyo canim:)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 327 göst.
28 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Metmett (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 311 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (823 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.