0 oy
73 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (99 puan) tarafından

image

image

dun sabah uyandi gözü böyle olmus aile hekimine gösterdim alerji olmuş dedi ilaç verdi allerset bir krem ve göz damlası sivrisinek sokmasına da benziyor daha da şişti gideyim mi bidaha hastaneye 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Pek de şirinmiş küçük hanım. İlaçlar işe yaramıyor mu acaba '-' nasıl içine siniyorsa öyle yap bence 
-Reklam-
0 oy
(26 puan) tarafından
Bence doktara götür ne olur ne olmaz 
0 oy
(311 puan) tarafından
Öncelikle maşallah . Bence bı Dr götürün ben hiç güvenmiyorum aile hekimine o yüzden içim rahat etmez dizinde içiniz rahat değilse bı götürün 
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Valla ben şahsen aile hekimlerinin pek donanımlı olduğunu düşünmüyorum. Uzman bir doktor görse daha iyi olur. Ben daha kızımı aşı için bile sağlık ocağına götürmedim. Göz sonuçta bu ihmale gelmez 
0 oy
(9,612 puan) tarafından
Aile hekimi uzman değil canım keşke çocuk doktoruna götürseydin 
(2,102 puan) tarafından
Göz doktoruna git canım ilerleyip göze iniyor bizimde oldu hastanede yattık serum verdiler ihmal etmeyin
0 oy
(8,329 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım çocuk doktoruna götür baya şişmiş en azından için rahat eder göz bu şakaya gelmez 
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Benim kızda oldu bu yaz göz doktoruna götürdüm o gece sinek de issirmisti emin olamamıştım donunca yumuşak alerji olmuş dedi ama yinede bir damla verdi 1 hafta günde 3 kez kullan dedi 4-5 güne toparladi.İsterswn sende bir göz doktoruna gotur muayene olsun yinede enfeksiyon ile ayrımı yapılabilmesi için.
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Gitme boşuna aynı ilacı verir cnm dalinle yıka sonra ilacı kullan bnim pglannda böyle olmustu

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
1 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 302 göst.
10 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BERRA nin annesi (969 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
4 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,613 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
29 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...