0 oy
216 göst.
Aile kategorisinde (208 puan) tarafından
Sorum yukarda ve kaç taksit 

10 Cevaplar

0 oy
(7,991 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Geçen baharda kolye aldım.teyzemin oğlu kuyumcu bana 5 bin borç verdi sonra ödersin dedi ama oda teyzemin oğlu diye neyse sonra eve geldik 5 inci gün tvim yandı kolye 4 gün boynumda kaldı sattm yeni tvi taksitine verdim bunu niye anlattım bende bilmiyorum kafam bir milyon 
-Reklam-
+1 oy
(424 puan) tarafından
Kredi kartına tek çekim yapıyor sonra onu takside bölüyor işin kuyumcuyla değil bankayla oluyor ondan sonra 
0 oy
(119,519 puan) tarafından
vermezler onlar nakit calisiyo
0 oy
(10,085 puan) tarafından
Kuyumda taksit yok malesef
(997 puan) tarafından
Kız merdiven altı derken aklına dolandırıcılık gelmesin :) herhangi birinin işletmesine ait bir posttur çünkü kuyumcularda yasak kredi kartı, nakit çalışıyorlar
(10,085 puan) tarafından
Kiz yasal olmayan bisey yapiyolar ama nasil paylasiyolar anlamadim. Bi yerde dayilari vardir :)
(997 puan) tarafından
Yani öyle insanların genelde dayıları olur xaten :D
tarafından
Kız cidden kendilerine ait post.  Çünkü yıllardır alışveriş yaptıgım, güvendiğim tek kuyumcudur. Ve belli başlı esnaflardandr.  Sürekli duruma atıyor yani. Şuan merak ettm 1 2 kuyumcu daha takibe alcm onlarda aynı paylaşımı yapacak mı. Geçen kış komşum da 7 li çeyrek bileklik almıştı ve oda taksitle almış ödüyordu. Ama o kuyumcudan mı aldı başkasından mı onu bilmiyorum
tarafından
Post sahibi arkadasta araştırsn bi acil lazımsa arayıp öğrensin. İllaki oluyordur ordada
0 oy
(679 puan) tarafından
Tanıdık çok yakın bir kuyumcu varsa alırsın ödemeni düzenli yaparsın benım etrafda alanları görüyorum öyle aylık altın alıp ay ay ödeyip kapatıp tekrar alıyorlar ama baya tanıdık olması lazım çevremde alan var yanı
(208 puan) tarafından
Kz kredi kartin taksiti mi olurmus
(679 puan) tarafından
Yok elden veriyorlar ne kredisi :=)))))
0 oy
(934 puan) tarafından
Peşin iş yapıyorlar diye biliyorum ben ama tanıdık varsa yapabilirler belki
0 oy
tarafından
Altında taksit olmaz 
0 oy
tarafından
Sürekli alışveriş yaptığım bi kuyumcu var . Instagram sayfasından da takip ediyorum. Sık sık durum yapar . Daha bugün de yapmıştı . Tüm banka kredi kartlarına 3 taksit yapılır diye. 
0 oy
(3,908 puan) tarafından
Hiç duymadım vermezler büyük ihtimlle
0 oy
(67 puan) tarafından
Ben ocak ayında zincir kolye ucunada ziynet lira almıştım 16 bin falan tutuyordu toplamda iki taksitle aldım ama üzerine fark koyup çekti biraz ne kadardı hatırlamıyorum ama tam o sıralar yasak gelcek belki çekmez post falan deyip duruyorlardı şansıma çekti aldık şuan nasıldır bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
0 oy
1 cevap 217 göst.
0 oy
0 cevap 25 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 16Nur16 (130 puan) tarafından soruldu

381,364 soru