0 oy
817 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Çocuğum evde oynarken düştü çok kötü kafasını zemine çarptı ağladı çok,hemen kucağıma aldım öptüm sustu sonra birden gözleri kaydı ellerimde bayıldı canımdan can gitti resmen..hastaneye götürdük hemen yolda bide kustu tomografi faln çektiler temiz dendi ama.cocuk hep uyku halinde düştüğünden beri konusmuyo sürekli hii dio sayiklar gibi canım cokok yaniyo coook onu böyle görünce oldum dirildim resmen..yemek yemedi hic şu damla damla içio napim ben bı akıl verin farklı hastnyede götüreyim smdi..smdi uyudu ama içim rahat değil hiç 

26 Cevaplar

+2 oy
(187 puan) tarafından
Nasıl olur ya oğlumda düştü uyku hali vardı kusma göz kayması hiç bir şey yok tu yinede doktorumuz hastanın konuştuğunu yürüdüğünü görmeden taburcu edemem dedi çok riskli bir durum canım hiç bekleme git başka hastaneye dediklerin tamamen travma belirtileri Allah'ım korusun şifa versin inşallah
(16 puan) tarafından
Başka hastaneye götürdük tekrar tomografi kan aldılar beklemedeyiz
-Reklam-
+1 oy
(7,376 puan) tarafından
Kız gözlerde kayma kusma durumu varsa zaten hemen getirin diyorlar bu şekilde nasıl bırakırlar başka hastaneye götür 
(7,376 puan) tarafından
Canım durumu nasıl ne çıktı
tarafından
Ayy inşallah temiz çıkar
(16 puan) tarafından
Üç saat önce eve döndük çok şükür sonuçlar temiz çıktı Allah razı olsun..Rabbim cocuklarimizi korusun amin..ömrümden ömrün gittiği bı gündü Rabbim kimseye yaşatmasın anne olmak böyle bişey..kaygı bişey olur korkusu endişe..Rabbim tüm çocuklarımızı koru
(163 puan) tarafından
Nasılsınız haber edin mutlaka . Allah yardımcınız olsun
(7,376 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım  Allah bir daha yaşatmasın
0 oy
tarafından
Şaka mı bu bu halde olan çocugu nasıl taburcu ettiler acele et başka bir hastaneye götürün 
(16 puan) tarafından
Taburcu ettiler tomografi temiz dediler takip edin dediler
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Tekrar götür cnm hiç durma başka hastaneye götür gerekirse ambulansı ara
(16 puan) tarafından
Tekrar geldik hastaneye beklemedeyiz
(8,937 puan) tarafından
Şimdi nasıl durumu
(16 puan) tarafından
Çok şükür sonuçlar temiz çıktı,Allah razı olsun..Rabbim tüm çocuklarımızı korusun
0 oy
(67 puan) tarafından
Başka doktora da götür için rahat etsin canım merak etme kötü bir şey olmaz inşallah kalbini ferah tut 
0 oy
(222 puan) tarafından
Bekleme canım hemen git. En ufak riske atmaya gelmez. Allah korusun yatış verdir özele git gerekirse.. Kontrol altında olsun
0 oy
tarafından
Yani yapacağın en iyi şey başka yere götürmek çok geçmiş olsun inşallah bişey olmaz ya
0 oy
(1,942 puan) tarafından
Doktora gotürmüssün birsey cıkmamıs cok şükür sende uyuyana kadar gozlemle ayetel kursi oku Allaha emanet et uyu hič birsey olmaz Allahın izniyle. Geçmiş olsun❤❤
(1,942 puan) tarafından
Nasıl, oldunuzcanım cocugun nasıl
(16 puan) tarafından
Akşami hastanede geçirdik tetkikler yapıldı tekrar sonuçlar temiz çıktı çok şükür..Allah razı olsun Rabbim tüm çocuklarımızı korusun
(1,942 puan) tarafından
Çok şükür canım amin
0 oy
(1,763 puan) tarafından
İlk defa düştü diye bayılan bebek gördüm benim bildiğim hemen ilk tomografide belli olmuyor 
(1,804 puan) tarafından
Bayılıyor Arkadasin yaşadığı durumu 2 hafta önce yaşadım koltuktan boynunun üstüne dönerek düştü eyvah boynu gitti dedim ömrümden ömür gitti bayıldı kucağımda diline baktım hemen hastaneye gidesiye kustu
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Farkli bi hastaneye acil götür canim cok gecmis olsun insallah bisey yoktur
0 oy
(7,981 puan) tarafından
Ay ben bile çok kötü oldum ben olsam yine götürurdum 
0 oy
(899 puan) tarafından
Canım uyutma çocuğu benim kafama basketbol topu geldi bayılmışım doktor bir süre uyuma dedi başka bir doktora götürün
0 oy
(5,715 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun uyumasına izin vermesen keşke başka hastaneye gidene kadar 
(5,715 puan) tarafından
Durumu nasıl şu an
(16 puan) tarafından
Sonuçlar temiz çıktı çok şükür Allah razı olsun..Rabbim tüm çocuklarımızı korusun
(5,715 puan) tarafından
Ay çok sevindim gözün aydın
(16 puan) tarafından
Allah razı olsun,o kadar korktumki korku kaygı endişeyi hepsini bı arada yaşadım dün annelik böyle bişi sanırım
(5,715 puan) tarafından
Zor bir durum rabbim yaşatmasın bir daha inşallah
0 oy
(3,120 puan) tarafından
Yâ rabbim şifa versin bence başka hastaneye götürün müşahede altında kalsın. Biz de Yâ Şafi çekelim Ayetel Kürsi okuyalım. Bugün 100 Fatiha, 33Ayetel Kürsi okudum rabbimin izniyle yavruya hediye ediyorum. Rabbim korktuğuna uğratmasın İnşaAllâh. Kalbini ferâh tut Yâ Selâm çek.
(16 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun kardeşim hastanedeyiz tekrar tomografi çekip kan aldılar beklemedeyiz
(3,120 puan) tarafından
Yâ cânım merak ettim bugün hep sizi anca yazıyorum nasılsınsınız ?
0 oy
tarafından

Ay için gitti çocuk kaç yaşında yaa:'(korktum.simdi

(16 puan) tarafından
21 aylik hastanedeyiz
0 oy
(424 puan) tarafından
Kız kafa travması geciriyo olabilir uyutma cocugu 
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Aynısini 2 hafta önce yaşadım biz 2 saat hastanede bekledik temiz çıktı şükür tomografi ve filim ömrümden ömür gitti her saat başı uyandırın çocuğu öyle söyledi doktor bize 
(1,804 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Aminnn Rabbim korusun bütün meleklerimiz sonucu söylerseniz çok sevinirim yazarsanız merak ettim inşallah birşey çıkmaz
(16 puan) tarafından
Çok şükür sonuclarimiz temiz çıktı..Allah razı olsun canım eve geldik
(1,804 puan) tarafından
Gözünüzaydin yorgun oluyorlar aslında kustugu için  panik oldunuz sanırım o yüzden uyku hali oluyor benimde oğlum öyleydi tekrar tomografi çekmek kötü olmuş çünkü ömür boyu atılmıyor tomografi vücuttan:((( 2 kez çekildi oğluma hâlen vicdan azabı çekiyorum ben neden daha dikkatli bakmıyorum düşüyor diye
(16 puan) tarafından
Bende çektirmek istemedim ikinci defa doktor o zamn tedaviyi reddettigin için şurayı imzala diyince onay verdim,15 günde vücuttan atiliyo diyo ama internette..
(1,804 puan) tarafından
Hayır tabiki ömür boyu atılmıyor vücuttan doktorun yanında hemşiresi bana düşmesinden daha tehlikeli dedi tomografiyi ve atmıyor vücudu
0 oy
(270 puan) tarafından
Seni korkutmak istemem ama bence hastaneye götür çünkü halamın kızı da düştü kız sağır ve dilsiz şimdi bak gerçekten korkutmak için demiyorum sadece tedbir al diye diyorum çünkü halamın kızı düşmeden önce gayet iyidi 
(16 puan) tarafından
Hastanedeyiz tekrar tomografi çekip kan aldilar
(270 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah
0 oy
(4,510 puan) tarafından
HEMEN BAŞKA HASTANEYE GİDİN BEYİN CERRAHİ OLAN BİR HASTANEYE AYRIYETTEN TOMOGRAFİ 1 2 SAATE RAPORLANIYOR E NABIZDAN BAK BURAYA AT HEMEN BİR BAKAYIM BEN
(16 puan) tarafından
Allah razı olsun farklı hastaneye gittik tekrar tomografi çektiler beklemedeyiz hala kanda aldılar bu sefer
0 oy
tarafından
Canım gittin mi hastaneye bizi bilgilendir lütfen 
(16 puan) tarafından
Evet gittim hastanedeyiz hala,farklı bı hastaneye gittik tekrar kan aldılar yine tomografi ye soktular ve hala beklemedeyiz
tarafından
Sonuç ne oldu canım
(16 puan) tarafından
Sonuçlar temiz çıktı çok şükür,Allah razı olsun..Rabbim tüm çocuklarımızı korusun
tarafından
Amin canım inşallah çok dikkat et rabbim esirgesin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 227 göst.
27 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 860 göst.
17 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kumsal1 (3,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
20 Şubat 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 304 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...