0 oy
235 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,535 puan) tarafından

image

Burdan bi hanım önermişti başka bi postta bendede kansızlık var bide depresyona iyi geliyormuş çabuk yoruluyorum sifa olur inşallah kullananlar ne kadar surede etkisini görürüm 

6 Cevaplar

0 oy
(1,368 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bu ilac mi vitamin mi. 

Bende b12 eksikliği vardı tedavisini oluyodum 2 ay sonra depresyona girdim bi insanın yüzü 4 gün hiç gülmez mi gece gündüz agliyodum sebepsiz icim kalbim daraliyodu gittim kan verdim demirim düşmüş.  Şimdi b12 nin yanında venatura markanın d3k2 sini ve demir+c vitamini kullanıyorum. Kendime geldim yorgunluk halsizlik mutsuzluk hepsi gitti
(98 puan) tarafından
Neredeyse 6 aydır yorgunluk bitkinlik zevk alamama  tükenmiş hissetme sinir krizleri öfke nöbetleri yaşıyorum :(
(1,368 puan) tarafından
Sağlık ocağındaki doktorum yazdı b12 yi iğne şeklinde.  D vitaminiyle demir+c vitaminini kendim aldım eczaneden venatura marka.  

Doktorum reçeteli yazmıştı aslında demir ilacı ama benim aldığım ondan daha etkili ve içeriği temiz ayrıca demiri c vitaminiyle kullanırsan daha iyi olur emilimi. İkisi bi arada olduğu için venatura aldim 125 tl fiyatı. Doktora söyledim onlar daha etkili tabi kullanabilirsin dedi
(1,368 puan) tarafından
Kanlarına baktirdin mi hiç. Ben mesela kandaki vitamin eksikliğinin bunları yapacağını yeni öğrendim enerjim yerine geldi surekli mutsuzluk iç sıkılması vardı onlar gitti uyuşuklugum gitti. Doktorum vitaminler vücudu ayakta tutar onlar eksik olursa vücudun rötar vermeye başlar en önemlileri b12 demir ve d vitamini dedi
(1,368 puan) tarafından
Kizlar bi de psikolog özlem Tokgöz özsoylar var YouTube da. Kanalında çok güzel videolar var ben daralinca sınırlı olunca filan ordan acıyorum o an ne uygunsa dinliyorum kadini terapi gibi bana faydası oldu deneyin isteseniz
(1,535 puan) tarafından
Sağol canım bilgiler çok işime yaricak kadinin videolarinida yarın izlicem mutlaka
-Reklam-
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Resim yok canım. 
(1,535 puan) tarafından
Tekrardan yükledim canım
0 oy
tarafından
Ne olduğunu anlayamadım ve göremedim?
(1,535 puan) tarafından
Resimi yüklemeyi unutmuşum yükledim
0 oy
tarafından
Fotoğraf yok canım 
(1,535 puan) tarafından
Unutmuşum tekrardan yükledim canım
tarafından
Doktora danışarak mi aldın canim ne olur ne olmaz Allah korusun
(1,535 puan) tarafından
Yok canım inan doktora gitmeye vaktim yok özel bi çocuğum var onunla ilgilenmekten fırsatım olmadı ama bu ara çok yorgun hissediyorum zaten kansızlık var yorgunluk sinirde yapmaya başladı artık napcam bilmiyorum
0 oy
(1,178 puan) tarafından

B1 vitamini, 250 mg B6 vitamini ve 1 mg B12 vitamini içerir. B1, B6 ve B12 vitaminlerinin birleşiminden oluşan APİKOBAL® ağrı giderici özellikler gösterir

0 oy
(982 puan) tarafından
Kaça aldinn cnm ilacı ? 
(1,535 puan) tarafından
110 a aldım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 77 göst.
19 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
13 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 327 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gul25 (96 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı