0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (696 puan) tarafından
8 ay 8 günlük bebeğim 1 aylıkken sütüm kesildi yani emmiyor uykuyu seven bebek karnının doğduğuna eminim 300 cc içiriyorum gece yatmadan 9 10 gibi uyuyor ama gece kalkıyor alışkanlıkmı ne anlamadım alışkanlıksa eğer beslenmemeyide denedim bu seferde ağlamaktan uykuya dalamadı napıcam bilmiyorum doğdu doğalı 10.15 kez deliksiz uyumuştur

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Belki dış cikarir belki gündüz uykusuna kanar gece doymuş olur uykuya 
(696 puan) tarafından
Diş belirtisi hiç yok c3
-Reklam-
0 oy
(5,769 puan) tarafından

23 aylık oğlum gece on kere uyanıyor hala  ve ben kafayı yemek üzereyim artık :woot:

0 oy
(845 puan) tarafından
Susamış olabilir sancısı falan olabilir diş çıkarıyor olabilir hazımsızlık yaşıyor olabilir 
(696 puan) tarafından
Diş belirtisi yok ve ne yazıkki suyu bir sevdiremedim nefret ediyor Sudan
(337 puan) tarafından
Benim oglanda 7aylik oda hiç su sevmiyoo ama dediğin gibigece çok kalkiyo dokuzda mama içer bide gece birde üçte beste sekizde hep mama içer ağlar ağlar uyur gece başımda üç biberon bı termus,yatariz
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Kuşum.benim emerek annesini hissederek sevgini istiyor bebekler öyledir annesi opuver nini söyle sesini tanisjn rahatlasın gazını çıkarsın altini da krem suruver yanmasın güzel güzel uyur sevgini hissetsin güvende hissetsin kendini yavru melek dha 
0 oy
(410 puan) tarafından
Beni oğlum yedi aylık olcak bir hafta sonra dişleri patladı alt iki diş huzursuzdu bazen ağlardı gündüz iş yaptığımda gece de nadir uyanır emmeye bir kere ya da iki kere felan bazen hiç uyanmaz ben uyumadan bir saat ya da yarım saat önce yemek yediriyorum uyutuyorum sende öyle yap belki acikiyodur gece damaklari agriyodur bilmiyorum ki 
0 oy
(997 puan) tarafından
Canım uyanmadan besle bide bebeğini gene uyanacak mi dene 
0 oy
(2,729 puan) tarafından
17 aylık sayısız kere uyanıyor 
0 oy
(6,462 puan) tarafından
16 aylık kızım hala sürekli geceleri uyanıyor bıktım artık uykusuzluk sinir strest yaptı bence mn
0 oy
(36 puan) tarafından
Aynıı benim oğlan. 9 aylık bende 3 ay emzirebildim birden sütüm kesildi emmiyor yani. Bizim gibi uykuyu seviyor. Bizimki 7 7 buçuk dedin mi uyur. 1 defa kalksa anlarım ama 3 saatte bir uyanıyor mama için. Bende kesmeye karar verdim. Kalktığında su verdim içti ama tadını alınca ağlamaya başladı uyutmak için pışpışlıyorum ağlamaktan uyumuyor mecbur mama yapıp veriyorum yine içerken uyuyor. Sonra denerim dedim şimdi de sütü azaltarak veriyorum bakalım neler olacak bi de yerini değiştirmeyi denedin mi?  Biz başka yerde kaldığımız zaman yer yatağı yapıyoruz orda hiç uyanmıyor belki yerini beğenmiyordur bende deniycem bi gün kısmetse:) 
0 oy
(3,447 puan) tarafından
Bebekler tek başına uyumayı bilmiyor komik ama gercek o yüzden sık kalkıyorlar uyumayı biz ogretiyoruz mesela benim ya emerek uyur ya sallayarak uyaninca bunları istiyor 
(696 puan) tarafından
Yok canım benimki tek başına uyuyor ben doğdu doğalı ayakta sallamadım çünkü
0 oy
(4,276 puan) tarafından
Bebeginiz 8.ay ataginda. 

Benim bebegim 22 aylik daha hic deliksiz uyumadi. İyi yine senin ki aralarda uyumus.
0 oy
tarafından
Olur öyle malesef 

İlgili bir soru bulunamadı

381,689 soru

11,426,023 cevap

34,985 kullanıcı

...