0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (694 puan) tarafından
Bazen bebek bakımında sorulacak soruları burda soruyorum çünkü orda gördükleri halde cevap vermiyorlar en önemlisi bir tane admini var isim vermicem bilen biliyor önüne gelen gerekli gereksiz soruları kapatmaktan başka işi yok hatta gecenlerde burda biri daha dedi o admini böyle o bölüm çok gereksiz 

5 Cevaplar

+1 oy
(4,418 puan) tarafından
Burada bile olmayan birinin arkasından sallamak ne kadar doğru peki. Gidin şikayetinizi orada yazın ki o insan da size cevap verebilsin. Ama bakıyorum postlarınıza sanırım tarzınız bu. Sürekli birileri arkasından atıp tutma, sürekli şikayet 
-Reklam-
0 oy
(319 puan) tarafından
1 den fazla kadının olduğu yerde çiçek açmaz illa kaos olur :D
0 oy
(5,735 puan) tarafından

Adminler aynı değil mi :wassat:  ben çoğunlukla orayı atlayıp buraya giriyorum 

(694 puan) tarafından
Yok değil burdaki admin melek gibi bana denk gelmedi çünkü ama ordaki insanı ters ters konuşuyo bütün soruları sebepsizce kapatıyor
(5,735 puan) tarafından
Hadi ya :-):-):-):-)
(12,494 puan) tarafından
Adminler aynı kız editördür onlar
0 oy
(845 puan) tarafından
Ben adminleri aynı biliyordum ama bir kişi olsa bizi nasıl kontrol edecek onlarda haklı neyse sen burdan yazzmaya devam et 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Ay hiç sorma bebeğimin poposu felaket kötüydü fotoğraf çektim toplarının altı ama hafif gözüküuor hemen postu kapattı internete düşüyor tamam ama zaten bilsem buraya sormam cevap alıp silecektim de zaten sansürledim attım yine kapattı ondan burada sorarım bebeğimle ilgili şeyleri 

İlgili bir soru bulunamadı

381,233 soru

11,413,172 cevap

34,956 kullanıcı

...