0 oy
109 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yaptıran varmı yaparlarmi acaba

5 Cevaplar

+1 oy
(7,208 puan) tarafından
Neden yaptırıyor sunuz ? Araştırma yaptınız mı ben yaptırıp memnun olan görmedim aksine daha sık hasta olduklarını söylediler... Ufacık bebekler yazık günah
tarafından
Türkiye'de kim ne derse desin bu konuda ciddi ve kapsamlı bir araştırma yapan kişilerin asi yaptırdığını hiç görmedim ayrıca asilarn çoğunda goril spermi dahi var çoğu doktor bunu kendi bebeğine yaptırmazken bize annelik güdüsü üzerinden dayatiyorlar ben bir yasa kadar olan rutinleri yaptırdım artık kalan hicbirini ve ozelleri yaptırmıyorm
tarafından
Sevgi çok haklısın bende yaptırdım 1 yaşa kadar maalesef şimdi çok pişmanım daha ne çocuğuma nede kendime hiç bir aşıyı istemiyorum
tarafından
Ben 1 yasa kadar kararsızdm dedim neyse rutinler olsun ama şu 16 mi 18 mi civa oranı zaten çok yüksek artık bir yaş üzeri hiçbirini yaptırmam ozelleri de yatırmadm zaten
tarafından
Bende aynı. Önümüzdeki ay ebe arar ama bu defa kararım kesin ve net artık aşı yok. Allah'ın izniyle
(449 puan) tarafından
++++++ aşı yaptırmayanlara gelsin bu artılar
-Reklam-
0 oy
(449 puan) tarafından
Ne diyeceğimi bilemedim 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Özel aşılar dahil hepsini yaptırdım yaptırıyorum ancak grip aşısını bilemedim ya
0 oy
(11,084 puan) tarafından
İlaçla 7 gün ilaçsız bir hafta gibi bi söylem var grip için hiç duydun mu? Grip aşısı olmak çok saçma geliyo bana 
0 oy
(683 puan) tarafından
Benim oglum çok alerjik doktor grip aşısını yapalım dedi babamın arkadaşı da doktor çocuk doktoru degil ama dahiliye doktoru kesinlikle yaptırmayın diyorum dedi bende vazgeçtim zaten istemiyordum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 29 göst.
26 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
7 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,214 puan) tarafından soruldu

381,223 soru

11,412,440 cevap

34,956 kullanıcı

...