0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (163 puan) tarafından
Merhaba ilk öncelikle aşırı sinirli ve gerçekten stresli bir şekilde yazıyorum Bulaşık makinem var 5 yıllık evliyim orta segmentte Bir bulaşık makinesi Arçelik marka yani çok kötü değil Çok da iyi değil önceleri çok memnundum Şu anda da bir haftadır bulaşıkları yıkamıyor güzelce çalkalayıp koyuyorum filtresini her şeyini elimle yıkıyorum deterjanının tuzunu deliklerini falan her şeyini kontrol ediyorum Hiçbir sıkıntısı yok Az önce açtım o kadar kötü yıkanmış ki bardakların içinde birikintiler kalmış Tabaklar kurumuş üstündeki yemek artıkları Yani resmen krizi geçiriyorum bir iki seferdir aynı şeyi yapıyor her seferinde çıkarıp elimle yıkayıp tekrar diziyorum ya da Tekrar baştan yıkıyorum bir Makina doğrusu bulaşıgi  artık bıktım eşime bak diyorum ilgilenmiyor gerçekten nefret ediyorum sizce neden olabilitürlü tableti denedim en iyi 

Gelen fairy onu kullanıyorum off

5 Cevaplar

0 oy
(6,103 puan) tarafından
Makine temizleyecilerden alıp kullanın içini bir temizlesin, acaba bir yerinde tıkanıklık falan mı var
(163 puan) tarafından
Onuda yapıyorum zaman zaman
(6,103 puan) tarafından
Bulaşıkları çok mu temizleyip makinaya koyuyorsunuz
(163 puan) tarafından
Hayır Hayır kesinlikle ben öyle yapana karşıyım sudan geçirip koyuyorum Ne çok pisli ne de çok temiz
(6,103 puan) tarafından
O zaman bir servis çağırma vakti gelmiş. Acaba kireç falan mı tuttu boruları
(163 puan) tarafından
Allah kahretsin bilmiyorum ki garantisi de doldu çoktan
-Reklam-
0 oy
(1,668 puan) tarafından
Reset atmayi dene
(163 puan) tarafından
Nasıl oluyor o yaa
(1,668 puan) tarafından
İnternet den bak benim makine de acma ve başlama tuşuna uzun basınca reset atıyor. Bi sorun olunca ben öyle yapıyorum düzeliyor
0 oy
(11,384 puan) tarafından
Acaba su giriş borusuna falan mı baksan benim makine de 5 senelik bi sorun yaşamadım kirli de atıyorum bulaşıkları 
(163 puan) tarafından
Baktık hic bi sıkıntısı yok ki
0 oy
(620 puan) tarafından

Canım bende şu an aynı durumdayım. Temizleyici atıyorum bi iki hafta güzel yikiyor sonra tekrar kötü yikiyor. Ekonomik programda yikiyordum, 60da yikamaya basladim artık. Bende anlamadim sorun ne. Eşim de ilgilenmiyor normalde ilgilenir anlamadim. İşin garibi evde açılmamış kutuda bulaşık makinesi var. Memuruz gorevdeykz indirimdeyken aldik. Gittigimiz yerde accaz garantisi ölmesin diye :wassat:

0 oy
tarafından
Partlicisini kontrol etiniz mi markasi güzel olani alın 
(163 puan) tarafından
Parlatıcı gereklimi sürekli

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 819 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Linkin (15,286 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 703 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (6,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 964 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
4 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damlakraaa (66 puan) tarafından soruldu

381,067 soru

11,408,210 cevap

34,945 kullanıcı

...