0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (1,325 puan) tarafından

image

Kızlar çanta aldım çok çok begendim ama eşim küçük diyor . Okul çantası büyüklüğünde bir şey istiyor çocuk onu nasıl taşısın 3 yaşında evet kıyafetler sığıyor ama fazla almıyor bence yeterli . Sizinki bu boyutta mı yoksa daha mı büyük dün çocuklar okul çantası gibi büyük çantalarla geliyor falan dedi

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yeter yeter bize öğretmeni boyuna uygun çanta alın dedi 

Beş yaşında düşün 
(1,325 puan) tarafından
Yani ne yapsın okul çantasını çocuk yedek kıyafet iç çamasırı ıslak mendil peçete götürüyor sadece
tarafından
Yeter canım
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Büyük çantayi 3 yaşında ki çocuk taşıyamaz bence bu canta ideal 
(1,325 puan) tarafından
Gel de anlat zaten ben taşıyorum çantayı çocuk taşımıyor diyor büyük çantada çok abest kaçıyor bana
0 oy
(119,262 puan) tarafından
kuzeyinkide bu kadar zaten gunluk yedek giyim hitmiyoki suyu meyve kutusu tamam baska ne koyuyon
(1,325 puan) tarafından
Islak mendil küçük peçete suluk elinde gidiyor yedek kıyafet iç çamasırı alıyor aslında her şeyi ama küçük diye tutturdu boyutu
okulda dolabi yokmu hani mendil islak mendil 2 takim yedek giyim biz goturduk dolabima koyduk gunluk meyve kutusu bide sulugu goturuyo bu boy gayet yeterli buyugu tasiyamaz bide tuhaf durur
(1,325 puan) tarafından
Dolabı var ama her gün geri koyuyorlar çantaya kullanılmasa bile temiz kıyafetler . Biz meyve falan koymuyoruz ordan herşey
bizde tek meyve ve su yemek ordan sabah oglen arasi meyve saati yapiliyo
(10,331 puan) tarafından
Kışın yetmiyor bacım tecrübe ile sabit
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bizde çanta istemediler dolabında yedek kıyafeti var hurç gibi bir şeye koyun dediler keten eski bir kare çanta buldum ona koydum dolabında duruyor.
(3,895 puan) tarafından
Çocuğu götürürken çanta birşey götürmüyoruz.
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Yeter bence Cook birşey koyulmuyo zaten kreşte çantaya 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Oğlumun iki tane vardı ikiside bu kadardı ikisini goturmuyordu yanlış anlaşılmasın birini goturuyordu ama.bu kadardı yani daha büyük çocuk istemeyenilir
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Ayy çok tatlı cnm bnce gayaet iyi güle güle kullansn 
0 oy
tarafından
Yegenimde krese gidiyor sadece yede elbise koyor ne koysunsz siz 
0 oy
tarafından
Tam ideal ve çok tatli
0 oy
(10,331 puan) tarafından
Kışın içine yelek dahil iki kat kıyafet sığmalı ölçüt bu canım 
0 oy
tarafından
3 yasindakiler boyle kullaniyor ztn yeterli
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Bizim çantamız böyleydi ama sigamadik büyük çantaya geçtik ben taşıyorum çantasını 
0 oy
(1,923 puan) tarafından
Bunlar kreş çantası diye geçiyor zaten ,benim oglumunda bunun boyutunda çantası var boyutunu nerden biliyorsun dersen ,birebir gördüm lcw da ordan boyutunu biliyorum ,büyük ilk okul çantası alacak halin yok ya canım 3 yaşındaki bebeğe gayet normal bence iyi iki üç sene takar sonra ilkokul çantası alırsınız 
0 oy
(5,285 puan) tarafından
İki tane aldım bi büyük bir küçük ama oğlum küçüğü takmam diyor bence küçük ideal. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 179 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 271 göst.
0 oy
2 cevap 151 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mhf (22 puan) tarafından soruldu

379,382 soru

11,356,291 cevap

34,832 kullanıcı

...