0 oy
234 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (113 puan) tarafından

Diyarbakır da yaşıyorum çok iyi bı doktorum var kadın doğum gittim özel sultan hastanesi Pınar hanım . Çok yoğun biri ama herkesle ilgilenir . Bende öyle gorinim dedim idrar sıkıntısı var afedersiniz ilişkide ağrı yaşıyordum . Sonuç yara var dedi sma testi mi ne onun için doku aldı ayriyeten çok kötü dedi daraltma yapmalıyız çünkü yakacam içini dedi yarayı yakacak ama napacam bilmiyorum bebeğim daha iki aylık. Biraz daha büyüsün bana değilde çocuklarıma bakan biri olldugu zaman yapmayı düşünüyorum. Süreç hakkında bilgim yok sigortalı olduğum halde on bin dedi . Fiyat olarak çok gelsede sağlığım düşünüyorum. Şu an değil ilerde yaptıracağım nasıl bı süreç çok korkuyorum. Komple uyutuluyor muyuz acısı nasıl kaç gün de geçiyor hem yakma hem dikiş nasıl olacak :ermm:

5 Cevaplar

0 oy
(4,054 puan) tarafından
Rahim sarkmisti benim mesane de sarkmisti ikiside askıya alındı ve daraltma yapıldı biraz zor bir süreç iki ay popomun üzerine oturmadim üç gün kaldım hastanede hiç bir ücret ödemedim  ayrıca yara da yaktirdim iki kere sonunda donduruldu şuan hiç bir sıkıntım yok
(376 puan) tarafından
Rahim sarkmasını doktor mu anlıyor yoksa bizlerde anlıyor muyuz
(4,054 puan) tarafından
Yok canım kendim anladım ileri derece de sarkma olduğu için dışa doğru çıkmaya baslamsti
-Reklam-
0 oy
(845 puan) tarafından
Sadece o doktora göründüysen doğum hastanesine de görün Mehmet Özgür Demirel ve Pelin Değirmenci Ayçiçek ben gittim çok ilgili doktorlar 
(113 puan) tarafından
Pelin yanına hamileyken gittim bana çok ilgisiz gelmişti hiç beğenmedim ama
0 oy
(1,336 puan) tarafından
Yarayı yakmak nasıl bilmem ama vajina daraltma da seni hastaneye yatirmiyolar hatta hemen ayaklanabiliyorsun diye biliyorum 
0 oy
(135 puan) tarafından
Yarayi yakma da tekrar edebiliyormus ama dondurma isleminde tekrarlama durumu yok yada ihtimal daha az. Senin icin en iyisini doktor bilir tabi ki ama baska bir doktor gorusu daha al istersen
0 oy
(880 puan) tarafından
Ben oldum cnm daraltma ameliyatı 11 gunum suan korkulacak bırsey yok cnm 1 gun hastende kalıyrsn sabah cıkarıyorlar belden uyusturuyorlar bırsey gormyrsn suanda egılemıyorum oturamıyorum 40 gun ılişki yasak dedı ama bnm estetik ameliyat oldm kendi kendine eriyen ipten kontrole dun gıttım bana oturabılırsn sıkıntı yok dedı ama ben 3 haftalık olunca yavs yavs otrucö ne olur ne olmz 
(880 puan) tarafından
Yok cnm özele gittim cnm içten başladı dışa dogru dıktı DAP dar yaptım dedı adetin bıttıgı gunun ertesi gunu gıt cnm lan veriliyor rotgen usg cekılyr ondan sonra sana bir kac gun sonra gel bugun dıyr gıdyrsn canm korkulacak hıcbırsey yok o 1 gun kaldıgında ben ertesi gune kadar sureklı agrı kesici ıstedım verdi cıktıgımda da hastaneden hap agrı kesici veriyor sadece kendine 1 hafta ıyı bakman gerek
(113 puan) tarafından
Ne  kadar odediniz
(880 puan) tarafından
Benm doktorum cok guzl Valahı guzl yapan biriyse degıyor cnm ama tavsiye ederim sana yakınsan adana ya 20 bin dedi daha normal dogum lar 20 bin degıl ucmus
(113 puan) tarafından
Bana onki dedi ama şu an değil ilerde yapcm
(880 puan) tarafından
Adana da mı 12 bin demıs hangı doktr cnm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 230 göst.
9 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma can (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 222 göst.
26 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bir anne (464 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 359 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 8181881 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 337 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (276 puan) tarafından soruldu

397,160 soru

11,878,664 cevap

35,995 kullanıcı

...