0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde (682 puan) tarafından
Kızlar eşimin ayakkabılarını temizlemem lazım yani elinmde yıkayamıyorum makineye atsam makineye herhangi bir şey olur mu Bir de nasıl atmam gerekiyor deterjan olarak ne atmam gerekiyor uzun oldu kusura bakmayın

10 Cevaplar

0 oy
(848 puan) tarafından
Kız ne uzunu burda roman okuduğumuz var  bazı ayakkabılar makinaya atılmaz yırtılır sağlam bir şeyse at çamaşır deterjanı ekle 40 derecede yıka tertemiz olur 
(682 puan) tarafından
Tsk ederim canım
Saglama benziyor
-Reklam-
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Bizim ev converse mezarligi gibi esim ben kizim converse bagimlisiyiz hepsini makinaya atiyorum. 40 derece 800 devirde sabun tozu ile yikiyorum mis gibi oluyorlar.
(682 puan) tarafından
Çok tsk ederim
0 oy
(7,707 puan) tarafından
Elinde yıksan temizlesen daha iyi olur. Çünkü makine iç yapısını bozuyor ayakkabının.  Ayak sağlığını bozar böylece
(682 puan) tarafından
Nasil yikiyacagimi bilmiyorum
(7,707 puan) tarafından
Hangi renk öncelikle onu söyle
(682 puan) tarafından
Siyah cnm
(7,707 puan) tarafından
Bağcıklı filansa bağcıklarını yıka önce. Boya olmadı yıkamak yerine siyah ayakkabı boyası al da
0 oy
tarafından
Bir fileye koy at 

Deterjan koy yeterli 
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Ben atıyorum ama makineye çok zarar vermesin diye yanına mutlaka bir banyo halısı ufak bisey atiyorum 
0 oy
(4,554 puan) tarafından
Kız bazı ayakkabilar parcalaniyo Fila yada kullanmadığın yastık kılıfına koyabilirsin deviri küçük tut parcalanmadin tak tak ssler geliyo cama vurdukca
0 oy
(11,229 puan) tarafından
40 derece 600 devirde yıkıyorum ben (en düşük devir o kadar makinede)

Yastık Kılıfı gibi bisi varsa ona koy tek atınca çok hirpalanabilir tak tük ses geliyor makine boşsa ben iş kıyafetleriyle atıyorum 
0 oy
tarafından
Daha bu sabah attım benim spor ayakkabilari beyaz benimkiler de çamaşır filesi var ona koydum ağzını bağladım normal çamaşır deterjanı ile yıkadım miss gibi oldu
0 oy
(1,888 puan) tarafından
Kullanmadıgın havlu veya  baska birsey varsa onunla at tek basına atma makineye 30 da yıka devrini da 800 yap 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Ayakkabı fileleri var 30-40 derecede yıkanabilir 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 459 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bebek vargungmail (495 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 204 göst.
0 oy
1 cevap 46 göst.

379,111 soru

11,348,186 cevap

34,812 kullanıcı

...