0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından

Kızlar yaaa mahallenin sünnet düğünü var sanki evimin içinde çalıyor müzik okadar görültü var ki saat 18:10 da başladı  ve şu saate kadar çalıyor üstelik okadar çok gürültü var ki:(( çocuğu zor uyuttum sesten dolayı okadar yorgunum ki uyuyamıyorum bu nedir ya bu çalgı çengi izin saatleri yokmuydu yani şu saate kadar izin var denmiyormuyduu

9 Cevaplar

0 oy
(6,230 puan) tarafından
Birazdan biter herhalde
(133 puan) tarafından
Ya hiç biteceğine benzemiyor üstelik adam da ingilizcemi söylüyor anlamadım öyle bağrıyor ki sanki düğünün ortasındayım çocuk da kıbırdanıp duruyor uyuyamıyor bir türlü
-Reklam-
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Gece 12 ye kadar serbest diye biliyorum canım 
0 oy
(749 puan) tarafından
Niye bu müzikler bu kadar sesli açılır anlamam. Tamam dugun yapıyorsun da duyulacak kadar aç oyna eğlen niye bütün mahalle taaa öbür uçtan duyuyor rahatsız ediyorsun
(133 puan) tarafından
İnan ki şuan sanki hoparlör üzerindeyiz ağlayacam adam tam veda ediyor tamam hafi son bir şemame oynayalım diyor delirmek üzereyim
0 oy
(625 puan) tarafından
Hiçbir saatte dışarda gürültü yapıp insanları rahatsız etmek serbest değil. Polise ihbar edin. 11 12 diyenleri de sallamayın yok öyle bi şey. Kapalı bir sınırı olan mekanlarda o saat sınırları. Sokak düğünüymüş, sokak sünnetiymiş milleti rahatsız etmekten utanmıyolar da.
0 oy
(8,887 puan) tarafından
23e kadar belli desibelde izin var cnm 23u geçtiği icin polis cagirabilirsin
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Kis gelmesini bu yüzden bekliyorum bitmedi ya bide burda ogle ezanından sonra başlıyor çalgi off ne gerek ya oglen bozlak uzun havayla başlıyorlar. Polisi bile yıldirdim ama 
(133 puan) tarafından
Şuan biri çıkmış şarkı söylüyor ama belli gülmek için çıkarmışlar tezahürat ıslık barış çağrış kıyamet of ya
(3,333 puan) tarafından
Ara canim polisi millet sikayet etmiyor belli ki. Ben catlardim 10 da basliyorum aramaya
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Bizimde ayni sekilde var yeni gtti saat 12 :) oda jandarma geldi bitti cok şükür kafamiz gitti 
(133 puan) tarafından
Adam veda etti inşallah başlamaz tekrar
(2,297 puan) tarafından
Yok biter ya şikayet gelir ya
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Öyle bir durumda bizim burd var karşı mahalle sünnet düğünü yan bina bahçesi kına
0 oy
(537 puan) tarafından
Yer neresi bizde azonce öyle bişey şahit oldukta
(133 puan) tarafından
Bodrum :)) sizin demi yoksa

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 219 göst.
23 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekler (19 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 771 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Tirtilin_Anniskosu13 (3,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 201 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde FilizAk (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 376 göst.
11 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu

379,061 soru

11,345,797 cevap

34,812 kullanıcı

...