0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde (1,793 puan) tarafından
Daha önce de şiddet gördüm affettim diye ailem konuşmuyor benimle. Devlet memuruyum , polisi arasam kadın sığınma evine gitmek istediğimi söylesem ne olur 2 çocuğum var . Yine şiddet gördüm gidecek bir yerim yok yapacak biseyim yok ne yapmam lazım 

8 Cevaplar

0 oy
(1,149 puan) tarafından
Ailen şiddet görüp kabullendiğin için konuşmuyor. Şimdi de şiddet gördüm geldim desen kapıda kalmazsın bence 
(1,793 puan) tarafından
Oraya gidersem onlarq da zarar verir
(1,149 puan) tarafından
O kadar alçak pislik mı bu adam ya. Allah'ın dan bulsun. Sende sığınma evine bir sor soruştur yada burda bilen vardır. Allah yardımcın olsun canım
(1,793 puan) tarafından
Sağ olasın araştırıyorum inşallah
-Reklam-
0 oy
(340 puan) tarafından
Allah belasını versin öyle kocanın... Rabbim yardımcın olsun bacım 
(1,793 puan) tarafından
Aminnn amin
0 oy
(15,291 puan) tarafından
Memursan maaşın vardır. Kadın sığınma evine git önce istersen. Sonra kendine bı düzen kurarsın inşallah. 
(1,793 puan) tarafından
Evet maaşım var çok şükür çocuklarıma bakabilirim ama şuan nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum
(15,291 puan) tarafından
Kafanı toplayana kadar sığınma evinde kal. Sonra kendine bı ev tut araştır o sırada. Yavaş yavaş düzenini kurarsin
0 oy
(13,301 puan) tarafından
Darp raporu ve uzaklaştırma alıp kendi evinde kalamaz mısın polisler seni ne yapabileceğin konusunda yönlendirir eleştirmek için sormuyorum yanlış anlama ama ekonomik özgürlüğü olan bir kadın olarak neden şiddeti affedip evliliği sürdürdün merak ettim 
(1,793 puan) tarafından
Aptallık ettim diyelim çocuklarım var diye geldim keşke gelmeseydim.
(13,301 puan) tarafından
Zararın neresinden dönsen kardır derler. Çok şükür ekonomik özgürlüğün olmasına çok sevindim. Rabbim sana ve çocuklarına güzel günler göstersin inşallah
0 oy
(5,731 puan) tarafından
Evet seni direk sığınma evine gönderiyorlar can güvenliğim yok dersen gizlilik kararı çıkarıyorlar sen istemediğin sürece hiç bir allahın kulu varlığından haberdar olmaz. Çocukları da alıyorlar diye biliyorum 
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Memur olarak kadın sığınma evine mi gitmek istiyorsun sasirdim doğrusu 
(864 puan) tarafından
Şaşıracak ne var ki başka çaresi kalmamış belli ki .
(7,993 puan) tarafından
Oyuzden değil orası hiç saglikli biyer değil şuan şartlar degistiyse bilemem imkanları çok zor herşey kısıtlı yani maaşı varsa keşke kendine daha iyi bir hayat kurabilse yani devlet memuruymus bunu yapabilir en azından.
0 oy
(151 puan) tarafından
Polisi arıyorsun arkadaşım geliyorlar ekiple aile içi olduğu için önem veriyorlar ikinizi ayrı ekiple karakola götürüyorlar ifadenizi aliyorlar sende darp varsa rapor için hastaneye götürüyorlar. İfadeden sonra uzaklaştırma veriyorlar eşine yik ben kadın sığınma evine gitcem diyorsan eşyalarını bayan polis ile topluyosun gidiyosun gizlilik kararı istiyosun boşanma davası açılıyor..
0 oy
tarafından
Esraaaağğğ? Sen misin ? Lütfen buraya girince bana ulaş lütfeeennn...... seni çok merak ediyorum...
(2,331 puan) tarafından
Esra kim kiz
tarafından
Arkadaşım:)
(2,331 puan) tarafından
Hayırdır arkadaşina ne oldu canım
tarafından
Ne olduğunu öğrenmek için yazdım ya kız :D bende ne duruma olduğunu bilmiyorum şuan maalesef

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 226 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 396 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Koalam (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 363 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 229 göst.