0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar suan yardiminiza fikrinize o kadar çok ihtiyacım var ki anlatamam 

Doğum yapali 40 gün oldu dün aksam eşimle ilişkiye girdik normal olarak icime boşaldı ama ben fazla durmadan kalktım sorum şu ki Rab'bimin gücüne gitmesinde suan bebek sahibi olmayı istemiyorum da dusunmuyorum da tabiki herşey Allah'tan ama zor bi doğum yaptım bi de ilk gebeligimdi hala piskolojisini atamiyorum icimde kötü bi enerji his var o yüzden suan düşünmüyorum ayrıca cocugumu da 2 yaşına kadar emzirmek rahat bi sekilde bakıp büyütmek istiyorum ardı ardına cocugun sorumluluğu ağır gelir diye düşünüyorum hemde dedigim gibi elimdeki daha 40 günlük hevesimi cikariyim onunla ilgileniyim bol bol vakit geciriyim istiyorum 

Sizce hamile kalma sansim kactir kimisi süt korur diyor kimisi kalabilirsin korumaz diyor  yardim edin kızlar 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

+1 oy
(2,886 puan) tarafından
Süt korur mantığı saçmalık başka bişe değil 

Çocuk istemiyorsan neden izin veriyorsun korunmuyorsunuz 
(8 puan) tarafından
Bi de onu kocama anlatabilsem laftan mi anlıyor zaten içine bosalmam dedi ama boşaldı Allah'im yaa
-Reklam-
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Daha şimdiden kocan neden böyle bir şey yaptiki bence sen hemen bir önlemini al canım 

Tutacağını zannetmiyorum ama yinede Allah bilir 
(8 puan) tarafından
Bişey desem ben suçlu oluyorum yaa laftan mi anlıyor
0 oy
(119,342 puan) tarafından
esimin kuzeni 40 cikti ilk iliskide bu sekilde gebe kaldi ve dogurdu
(8 puan) tarafından
Canim Allah aşkına bir konuşma kes sesini otur yani senin yorumuna ihtiyacım yok konuşmak için konusuyorsun ama bos konuşuyorsun yorum yapmak zorunda da deglsin kalabalık yapma olurmu bu nedir yaaa
(4,309 puan) tarafından
Sen düzgün konuşmayı öğren önce. Ayrıca yalan söylüyorsun. Önce NORMAL OLARAK içime boşaldı diyorsun, sonra da korunalım dedim diyorsun. Tepki alınca kıvırıyorsun. Yorumu hazmedemeyeceksen gelip buraya yatak odanı yazmayacaksın.
(10,379 puan) tarafından
Valla kalırsın gebe süt müt korumaz. Doğal olarak diye bir şey yok. O doğalı çocuk istemeyen insanlar yapmıyor. Bunun tek yolu var artık risk istemiyorsan ertesi gün hapı. He bunu yapan eşin sana ertesi gün hapı aldırır mı bilmiyorum teki 500 lira civarı.
(578 puan) tarafından
Bence ortada istememe durumu yok. Post sahibi kendi ağzıyla söylüyor “ normal olarak içime boşaldı “ diyor. Daha ne denir ki bence öğrenmek istediği hemen hamile kalıp kalamayacağı.
(1,554 puan) tarafından
Doga benim yerime icimden geceni yazmis.
NORMAL olarak icime bosaldi dersen bu tepkiyi alirsin..once kendini duzgun ifade etmeyi ogren. Bu kafayla 2 aya tekrar hamileyim diye post acma diye konusuyoruz. Yoksa yatak odan beni zerre ilgilendirmiyor.
0 oy
(4,184 puan) tarafından
Sut korumaz da.  Kocanda yurek yemiş zaar. Ertesi gun hapi al . Emzirirken iciliomuydu bilmiorum

Da
(10,379 puan) tarafından
Yok casperim emzirirken kullanılmıyor. Dr 3 gün sağ dök diyor
(4,184 puan) tarafından
Ozaman   Rabbim yuzune baksin arkadasin acisin:)
0 oy
tarafından

Hamile kalma şansın 100 canım neden dikkat etmediniz maden düşünmüyor dün neden izin verdin artık çok geç adet olmassan hamilemisin 

Nedeni yüksek kadın doğum doktorum eğer doğumdan sonra ilk birliktelikten sonra dkkat etmessen hemn kalırsın demişti 
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Süt korur doye birşey yok canim eşinin yaptigi dusuncesizlik gerçekten sen yinede önlemini al ezaneye sor ertesi günü hapı emzirirken nasıl oluyor diye sor

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 431 göst.
20 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 583 göst.
25 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 361 göst.
15 Kasım 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...