0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
1 aylık anneyim üzerim çok kirleniyor sürekli değişmek zorunda kalıyorum ped de olmuyor ıslanıyor birini emzirirken diğeri akıyor hep dışarı çıksam falan bu yüzden çıkmıyorum pek bu durum iyi gibi görünse de rahatsiz edici çözüm önerisi olan var mı 

13 Cevaplar

0 oy
(44 puan) tarafından
Çok normal 14 aykik bebeğim hala aynı. Göğüs pedi kullanıyorum sorun olmuyor. E Bebek markası kalın ve cok emici. Emzirirken o göğsünüze bi biberon filan tutun evdeyken cok akiyorsa.
(249 puan) tarafından
Aboo o kadar sürer mi inan üzerim hep süt kokuyor ve akıyor bildiğin aşağıya doğru gezmeye gidemiyorum bu nedenle
(44 puan) tarafından
Git gide azalıyor ilk aylar kadar olmuyor. Terbiye oluyor göğüs. Sen iyi bi göğüs pedi kullan. Wee filan kalitesizdi ben en cok e bebegin kendi markasını begendim.
(249 puan) tarafından
Wee kullanıyorum canım dün gece taktm sabaha kadar üzerim hep süt olmuş
-Reklam-
0 oy
(891 puan) tarafından
Sağabilirisin Bi tarafı emzirirken diğer tarafa tak hem boşa gitmesin sonraya dönem dönem sütün azaldığı zamanlar olabilir buzluğa tarihli at verirsin 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bu durum çok normal göğüs pedi tak 
0 oy
(1,201 puan) tarafından
Ben göğüs pedi kullanıyorum 9 aydir rahatım Çok şükür ki e bebekten aliyorum memnun kaldim açıkçası göğüs kalkanları da kullananları duydum faydalı olacaktır bunlar inşallah kuru havluda olur yetersiz derseniz mesela Allah daha cok versin maşallah guzuma doysun da annesi 
0 oy
(4,180 puan) tarafından

Birini emzirmeye baslayinde diger gigus de uyariliyir. İsaret parmaginla gogus ucuna bastirip mini dairesel hareketle baski uygularsan geri gider sut akmaz. Sonra bebek onurunu emip btirince. Bastirdigin gogsune alirsin yekrar gelir sut:) ust bas bulasmaz yani 

0 oy
(2,726 puan) tarafından
17 aylık hala geliyor ama merak etme ilk 6 Ay çok gelir sonra azalır ben sürekli parmağımı 1 dk bastirdim geri gidiyor akmıyor o şekilde 
0 oy
(119,342 puan) tarafından
masaaallah sutun bol demekki sag posetle at dolaba
0 oy
tarafından
Benimde oyle oluyodu bi kac ay sürer ozellikle gece ustum mahvoluyodu yatak yorgan bile batiyodu gogus pedi baya bi kullandim bol bol indirimlerden stok yap 

Mesela sagi emerken solu sagabilirsin benim hem emiyodu hemde mama veriyodum gogsum sisince sagipda veriyodum biberon meme reddi yapmadi bizde sutum o kadar cok olmasina ragmen doymamasida tuhafti tabi 
0 oy
(5,998 puan) tarafından
Mochi pompa var, emzirirken diğer göğsünüze bu pompayı koyun, sütü çeker. Çıkan sütü de süt saklama poşetine koyup buzluğa koyun 
0 oy
tarafından
Masallah . Rızkı bol olsun yavrunun . Gözün aydin.ileriki donemlerde öyle doluluk ve süt akışı olmuyor icin rahat olsun . Bebek cok az emebiliyor ya onun da etkisi var
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Amanıııın bacım bende öyleydim,kalın amerikan bezi koyardım memelerime 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
İlk zamanlar öyle oluyor canım sonra geçiyor merak etme hemsire bana bebek memeyi tam boşaltamadığında dolu olur demişti o küçük daha kuvvetli çekmeye başlayınca rahatlıyor biraz 
0 oy
(16,000 puan) tarafından
Benimki 13 günlük benim de göğüslerim öyle. O yüzden sabah uyanır uyanmaz sağiyorum fazla sütü. Göğüs pedi kullanıyorum doldukça değiştiriyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 109 göst.
0 oy
3 cevap 101 göst.
0 oy
2 cevap 59 göst.
2 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 204 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...