0 oy
928 göst.
Diğer kategorisinde (678 puan) tarafından
Hanımlar bir şey soracağım lütfen yargılamadan yorum yapın. Biz eskiden ilçede oturuyorduk burada korsan taksici eşimin arkadaşı iyi bir insan vardı dostumuzdu evlendi bir gün eşini ve annesini de bize yemeğe davet ettim geldiler. Çok iyi insanlardı lakin hep bir yere gittiğimizde Ben arkada oturduğumda bu hep aynadan dikizlerdi her seferinde de hiç şaşmazdı Ben bunu hiç eşime aldatmadım ama vicdanen de kötü hissediyordum. Oradan geldik görüşmüyoruz dedim sadece eşinin numarası var bende. Bu 1 2 3 seferdir o taksici bip'ten birkaç harf yazıp mesaj olarak atıyor artık bugün kendimi tutamadım eşime dedim yine böyle garip bir mesaj atmış benim numaram niye onda. Eşim de sağ olsun anlayışlı bir insandır aradı dedi böyle mesaj atmışsın eşimi O da demiş yanlışlık olmuş eşim demiş lütfen numarasını siler misin rica ediyorum diye O da tamam dedi Ben numarasını kaydetmemişim diye ama sildikten sonra profili kayboldu zaten sizce eşime söyleyerek yanlış mı yaptım.

22 Cevaplar

0 oy
(119,973 puan) tarafından
cok cok iyi yapmissin
-Reklam-
0 oy
(932 puan) tarafından
En doğrusunu yapmışsın. Allah korusun farklı şeyler isterdi senden ilerleyen zamanlarda. Sen seslenmeyince adamın aklına demek ki rahatsız olmuyor düşüncesi gelirdi. Ve iş büyürdü. Çok çok iyi yapmışsın.
(678 puan) tarafından
Aynen canım Ben de dedim tepki vermesem beni yanlış anlayacak

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 408 göst.
11 Eylül 2021 Aile kategorisinde Azranin annesi (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 911 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 612 göst.
0 oy