0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde (975 puan) tarafından
Kızlar kızım diş cikarma döneminde kilo verdi yüzü felan zayıflamisti eşim hemen araştırdı bi tane vitamin buldu herşeyine baktı aile hekimine de sorduk 1 tatlı kaşigi verin dedi eğer alerji yapmaz ise kullanmaya devam edersiniz dedi şükür alerjik reaksiyon göstermedi ama 14 Aylık kızım 12 kilo 2 ay oldu kullanmaya başlayalı ve hızla kilo alıyor şükür iştahi da iyiye gitti doktorla konuşup keselim mi yoksa kilosu vs iyi mi devam mı etsek ki

12 Cevaplar

0 oy
(975 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

KIZLAR ÜSTÜNE BASARAK SÖYLÜYORUM ALERJİK REAKSİYON GOSTEREBİLİR İLK OLARAK GUNDE 1 DEFA 1 ÇAY KAŞİGİ KULLANİN VE DOKTOR KONTROLU OLMADAN KULLANMAYİN KİZİMA 1 YASİNDA BASLADİK 
(913 puan) tarafından
Möllers balık yağı alacaktım Gozdedurumery acaba bu da sakıncalı mi? Doktorunuz bahsetti mi hiç :(
(10,415 puan) tarafından
Bahsedilen multivitaminler. Balık yağı tek başına bir takviye . Aynı anda birden çok vitamini in bünyeye girmesi hele ki tamamının eksikliği kontrol edilmemişken sakıncalı diyor bizim  Dr. Tıpta da her Dr un bakış açısı farklı
 Ben uzun vadeli bakıyorum.
(913 puan) tarafından
Bu arkadasin fotograf koydugu ocean balık yağında da multi vitamin multi mineral yazıyor ya acaba mollers de mi öyle onu merak etmiştim evet haklisiniz her hekimin görüşü farklı kiminin önermediği ürün kiminin ısrarla kullandirdigi ürün oluyor. :(
(10,415 puan) tarafından
Möllers multivitamin değil canım o sadece omega desteğiç
(913 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim ❤️❤️
-Reklam-
+3 oy
(1,573 puan) tarafından
Herkes cahil mı ne bana mı oyle geldı hemen adını soyle bızde alalım yahu doktora dnaısmadan kanlarına vs baktırmadna kafaya göre ılac mı kullanacaksınız 
(7,258 puan) tarafından
Aslında kilosu sağlığı yerinde olan ama anneleri kilo takıntılı olan bebeklere üzülüyorum şuan kesin dediğin gibi doktora falan sormadan kafasına göre kullanır bahsettiğim tipler
(975 puan) tarafından
Birinin demesi ile ben hayatta kullanamam doktora sormadan kendimde vitamin kullanıyorum hem aile hekimine hem kadın doğum doktoruma sordum ki öyle kullandım
(7,258 puan) tarafından
Herkes bilinçli degilki canım yeter ki kilo alsın diye düşünüyorlar
(975 puan) tarafından
İnşallah doktor eşliğinde kullanırlar ne diyeyim
(1,573 puan) tarafından
ınsallah doktora danışırlar dıyorum bende
0 oy
(1,136 puan) tarafından
Adı ne canım bizde kullanalım 5 yaşında kızım var 18 kg
(7,258 puan) tarafından
5 yaşında 18 kilo az mi
(1,136 puan) tarafından
Boyu çok uzun ve çok zayıf duruyo az benim gözümde etrafımdaki tanıdıklarım hep 23 24 ve yukarsı
(7,258 puan) tarafından
Sağlığı yerindeyse kilonun önemi yok herkes aynı olacak değil kimi kilolu olur kimi zayıf kimi kısa kimi uzun. Bana gayet normal geldi kilosu
(7,258 puan) tarafından
Üşenmedim baktım 5 yaş için ortalama 18 kilo tamda sjsjsj
(1,136 puan) tarafından
Hahah kız olsun ya çok kötü duruyo gözleri içine çöktü uzun boylu baya bir kilo alsın hic yemek yemiyo kaburgaları görünüyor:)
0 oy
(283 puan) tarafından
Vitaminin adı nedir canım benim kızım 4 yaşında iki yıldır 14 kilo hiç iştahı yok kiloda almiyor 
(975 puan) tarafından
Üste sabitledim
0 oy
(436 puan) tarafından
Adı ne peki nerden aldınız 
(975 puan) tarafından
Sabitledim canim eczaneden aldı eşim
0 oy
(1,189 puan) tarafından
İsmini yaz acele bizede lazım 
(975 puan) tarafından
Sabitledim canim üste
0 oy
(1,565 puan) tarafından
14 aylik kizi 9 kilo olan ben vitaminin adini merakla bekliyorum:)
(975 puan) tarafından
Sabitledim canim
0 oy
(845 puan) tarafından
Acil isim lütfen ve en az kaç aylık olması gerek kullanmak için 
(975 puan) tarafından
Üste sabitleyip yazdım canim
0 oy
(2,426 puan) tarafından
Çokta kilolu değilmişki 12 aylık oğlum 12 kilo hiçte kilolu demedi doktorlar
(975 puan) tarafından
Bizim kız vitaminden sonra aldı 2 ayda 9 bucuktan 12 kiloya geldi
0 oy
tarafından
Kilo çok önemlı mı benm anlamadıgım saglıklı olsunlar yeter ben sevmem öyle kılolu cocuk
(975 puan) tarafından
Eşim vitaminleri çok araştırıp soran doktorumuz da eşimin bebeklik doktoru onunla ne olursa olsun konuşur misal ben hamilelikten emzirme donemine kadar ocean mummy vitamini kullanıyorum hem bana hem emzirdigim için cocuklara iyi geldi kızımız gözle gözükür derecede kilo verdi yüzü vs ve mizmizlanip yememeye başladı sürekli süt istedi emmek istedi eşimde neredeyse 1 hafta sırf bunu araştırdı buldu doktorun kontrolünde kullanmaya başladık bu sefer kilosu gayet güzel arttı ama çok mu arttı diye şüphelenmeye başladık iştahı da düzeldi şükür bunu yarın doktorumuz ile yine konuşup devam mı edelim bırakalım mı diye konusucaz
0 oy
(13,092 puan) tarafından
Bende farklı bir şey sandım 

Ben bir kere aldım fayda etmedi devam etmek gerekirmiş ama erken ergenlik hormonları tetiklediğini duyunca bıraktım 
(975 puan) tarafından
Biz doktorumuz kontrolunde devam ediyoruz 2 aydır yarın işte doktora gidecek eşim yine konusucak kilosunu vs soylicek durumuna bakicaklar aksi durum görürse biraktirir zaten doktorumuz
(297 puan) tarafından
Kilo söylemesiyle olmuyor canım kan değerlerine bakip b12 ye gerek var mı diye bakılması lazım ben yeni baktırdım hepsi güzel ek takviyeye gerek yok denmişti
(975 puan) tarafından
Bende baktırdım kanı düşük b12 si düşük
0 oy
(297 puan) tarafından
Vitaminlerle şişiceğine sağlıklı zayıf kalsın daha iyi hem balık yağı kullanmak otizimi tetikliyor diye biliyorum yemesi güzelse vermeyin yiyeceklerle kilo alsın 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 113 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Fatmakbas (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 274 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 185 göst.
9 Nisan 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 388 göst.
9 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma1112 (291 puan) tarafından soruldu

380,890 soru

11,403,821 cevap

34,942 kullanıcı

...