0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Hanımlar ıphone kullanan var mı memnun musunuz ben hiç kullanmadım ama deneyimlemek istiyorum. Iphone delileri fikir verebilir misiniz en güzel seri hangisi :)) 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
11 kullanıyorum gayet iyi hafıza dışında 
(1,094 puan) tarafından
kaç gb
tarafından
128 ama çok fazla fotoğrafım olduğu için yetmedi bana genel okey bir telefon
tarafından
Benimde 11 128gb ilk aldimda alan doldu WP ye bile giremedim hatta post acmistim sonra icloud dan 2TB alan aldim oraya yedekledi hepsini galeride resimler var ama daha dusuk boyutta ve iclouddan inmesini bekliyon 1-2 saniye kadar internet olmadigi zamanda cogu gorunmuyo tabi bu yonleri cok kotu her ay 130₺ oduyorum zamlandi yani benim alanim bosaldi oyle yapabilirsiniz
-Reklam-
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Iphone u 15 sene kullandım ona alisan andoridle zor yapıyor menüsü kolay hızlı ama maddi durumlar yüzünden yenileyemedim imkanın varsa al derim 
(1,539 puan) tarafından
12 al alicaksan ondan aşağısınin ömrü bitmek üzere
(13 puan) tarafından
Yurt dışına yeni geldim burda alabiliyorum ama Türkiyede alacak durumum yoktu malesef
0 oy
(578 puan) tarafından

11 var bende. Evet artıları çok fazla ama kullanımı zor ve beni en çok zorlayan klavyesi :)

(13 puan) tarafından
Alışamadın mı ben de ondan korkuyorum işte :)
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Ben ucuz serisini kullanıyorum se 2 babamda se 3. Nesil var memnunum eşim 11 kullanıyor o da iyi sen kendi aradığın özelliklere göre belirleyebilirsin 
(13 puan) tarafından
Açılması kamerası güzel olsun istiyorum tabi bir de hafızası
0 oy
tarafından
12 pro max kullanıyorum. Gayet memnunum. 5 sene öncesine kadar 5s vardı. Ondan da çok memnun kaldım. 5 sene sonra yine ıphone geçtim. Androide çok fazla virüs bulaşıyor ediyor. iPhone öyle bir sorun olmuyor. 
tarafından
O da güzel görümcem kullanıyor. Özellikleri max olanların aynı zaten. Ama hafıza da çok önemli. Öyle her uygulamayı dolduramazsın. 14 pro Max alacağına 15 al bence. Şimdi görümcem öyle yapıcak elinde ki telefonu da eşim alıcak.
(13 puan) tarafından
15 henüz satışa sunulmadı diye biliyorum
tarafından
Bu ayın 22sinde giriyor canım.
(13 puan) tarafından
O zaman bekleyeyim canım teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım.
0 oy
(5,715 puan) tarafından
Ben kullanıyorum gayet memnunum seri kısmına gelince 14 alma şansın varsa 14 al yoksa 13 al 

İlgili bir soru bulunamadı

381,041 soru

11,407,669 cevap

34,943 kullanıcı

...