0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (1,077 puan) tarafından

Çocuğunuz ilk konuştuğun da aşırı güldüğünüz bir şey var mı :)

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Büyük kızıma Elif ba tableti almıştım 1 buçuk yaşındaydı  lam Elif harfine basınca lam Elif diyemiyordu lam lam lam diyordu  :) videosu bile durur arada izler gülerim  :)
(2,389 puan) tarafından
Ne diye satılıyor tablet bilgi verirmisin canım
(2,687 puan) tarafından
Bende burda bekleyim
tarafından
Şimdi gördüm yorumu kusuruma bakma. 4 sene önce almıştım bakayım link bulursam atayım inşaAllah
tarafından
(2,389 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(9,710 puan) tarafından
Çocuğumun ilk Kelimesi hey Siri oldu herkes gülüyordu ben üzülüyordum anne yada baba demiyo diye 
0 oy
tarafından

Babasına gaga diyordu herkes aç mı çocuk mama mi demek istiyor diyordu :Dbenim gagam diyordu 

0 oy
(3,478 puan) tarafından
Oglumun ilk kelimesi memeydi
0 oy
tarafından
8 buçuk aylık kızınca alla alla diyor ben ezan okunurken hep Allah Allah derim muhtemelen ordan kapmış 
0 oy
(1,190 puan) tarafından

6 aylıktı ay dede ay dede needeeee nedeee demişti korkmuştum küçük diye kayınvalidemi arayıp anne bize gel ben çocuktan korkuyorum demiştim :) sana öyle gelmiştir kızım demişti kayınvalidem geldi hani dedi ay dede demiş kuzum söyle bakayım gene baktım bildiğin ritimli şarkı şeklinde söylüyor o zaman inanmıştı bana hala anlatır gülerler çocuktan korkmuştu diye :)

(3,968 puan) tarafından
Ben de korktum senın cocuktan :Dd
(1,190 puan) tarafından
Kız ne korkardım ben 10 aylıktı gecenin saat 4 ü bir baktım beşikte dikilmiş düz duvara kitlenmiş aaa aaa naaa aaa a naaa nananın müziğini mırıldanıyor bir kere duymuştu kaç kere seslendim ismini bakmadı bile iyice korktum çığlık attım  mırıldanmaya devam etti 13 aylıktı şarkı ezberleyip söylüyordu aynı şeyleri sürekli 4 yaşında şu an biz 3 yaşına girmeden fark ettik meğer otizimden kaynaklı bu kadar kolay ezber yapıp söylüyormuş
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Benim annem meme veee diye uzata uzatan memmee diye diye agliyodu

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 354 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde poyrazaleyna (952 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 225 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 4126 (1,850 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 181 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,633 puan) tarafından soruldu

382,453 soru

11,450,247 cevap

35,025 kullanıcı

...