0 oy
850 göst.
Aile kategorisinde (181 puan) tarafından
Evet hanımlar size bir soru 

Sizin de annenizle kayinvalideniz sürekli bir çekişme icindeler mi? Yarış var mı aralarında? 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından

Konusmuyolarki o yüzden yok :D

(181 puan) tarafından
Bizimkiler de konuşmuyor ama arada beni yiyorlar. Havadisleri benden almaya çalışıyorlar
tarafından
Laf verme  bosverr
-Reklam-
0 oy
(15,647 puan) tarafından
Hayır yok ikisi de birbirinden uzak hem hem niye olsun ki çok saçma 
(181 puan) tarafından
Bnmkilerde var da o yüzden dedim
0 oy
tarafından

Valla annem diye demiyorum ama annem ne alırsa çocuklarıma  kaynanam kıskanıp aynısını kendi kızının çocuklarına alıyor :) kıskançlık var kaynanamda 

(181 puan) tarafından
Bnmki de de var. Aynı durum ama kayınvalidem annemden daha pahalı eşyalar almak istiyor ki gerek yok yani. Cebine zarar veriyor.
(1,121 puan) tarafından
Hahah aynisi benimde oyle canim benden hordugunu kendi kizina yapar sureklii bana degil :)
tarafından
Kıskanç hem de nasıl ya iyi de kıskançlığa rekabete gerek yok senin torunlar yani ne alıyorsan al ama neden hepsi renk olarak şekil olarak hep aynısını alır
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Var gibi. Daha doğrusu kaynanam kimsenin yaptığı aldığı hiçbir şeyi beğenmediği için annem bana birşey yaptığında falan hep der benimki daha güzel olmuş seninki şöyle şöyle olmuş 
(181 puan) tarafından
Ayyyynen öyle canım. Arada olan bana olacak diye korkuyorum
(3,136 puan) tarafından
Ben karışmam annem de oralı olmaz benim yaptığım da çok güzel olmuş der sonra konu değişir
0 oy
(119,231 puan) tarafından
Yoook canim bizimkiler konusmuyo 
0 oy
tarafından
Kesinlikle yok kimse kimsenin hayatina kariamaz yeterki biz mutlu olalim 
(181 puan) tarafından
Zaten çekişmeleri eşimle beni etkilemiyor canım. Sadece birbirleriyle gecinemiyorlar. Annem ne kadar alttan alsa, kayinvalidem annemi ezmeye çalışıyor
0 oy
tarafından

Annem için asla ama kaynanam sürekli annen gibi olmak isterdim diyo cnku annem çalışkan kandindir evinde işinde her şeyde 

Kaynanam yatar anca zorla iş yapar sürekli ağzında bu var annen gibi zayıflasam keşke annen gibi yemek edebilsem der 
(181 puan) tarafından
Benimki övüyor mu yeriyor mu belli olmuyor. Sorarken bile dilinin ucuyla sorar annemi.
0 oy
tarafından
Yok öyle bir durum. Benle kaynanam arasında çekişmeler oluyor 
0 oy
tarafından
Eger oyle bisi olsa iki taraftan da uzaklasirim net cocugunun huzurunu bozmaya calisan insan anne flan olamaz
(181 puan) tarafından
Canım demek istediğim şey. Mesela ben hamileyim iki tarafın da ilk torunu. Annem bir şey alınca kayinvalidem o renk olmaz, bu battaniye iyi değil gibi, ben de aldım bunlardan annen neden aldı ki, annem aldıklarını bana getiriyor hastane çantasına koyayım diye kayinvalidem diyor ki biz aldık zaten niye getirdin, ama daha almamıştır. Zaten aldıklarını da bana vermiş değil. Sürekli bı yenik düşürme çabası var yani anlatabildim mi?
tarafından
Tamam iste böyle insan anne falan olamaz ne diye gelinin annesiyle atışır ki neyin ispatı bu senin moraln bozulup uzulunce bebeğin etkilenince esine yansıtıp huzursuzluk ckinca bi tarafına kına mi yakacak annenin aldiuna yaptığına sevinmesi gerekir torununa ciciler almış vs diye sanada annem de ne güzel ilgili bak falan demesi lazım normali budur aksi olunca ben bi b.kluk var derim
(181 puan) tarafından
Evlenmeden önce de böyleydi evlendik hâlâ aynı, torunu olacak yine aynı.
tarafından
Afedersin essek kadar kadın o yaştan snra düzelmez huy cikmaz
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Kuzenler bacim bacim diyerek konusuyolar zaten bisey olunca annem kaynanami kaynanam annemi korur şükür iyiyiz o konularda maşallah
(181 puan) tarafından
Ahhh ahh. Benim kaynana annemin kuyusunu kazacak elinde olsa
0 oy
(622 puan) tarafından
Bnm kaynana Allaha emanet annem drrdeniz melek konusmaz kiskanc ki kadin kegildir canımın ici :))
(181 puan) tarafından
Anneler hep melek ♥️♥️♥️
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Ooo olmazmi en kralindan
(181 puan) tarafından
Bizimkiler de ayni. Ama annemin bir şey yaptığı yok. Mesela annem bebeğime bir şey alir, ertesi gün kayinvalidem de bir şey almıştır annemin aldıklarına da laf eder. Bebek alerji olur diye en kalitelisinden aldığı halde ay bu ne ucuz bişey der. Kendi aldığı en pahalı malzeme 60 TL. Onu da başkası sorunca 80 TL'ye aldım diyor
0 oy
(658 puan) tarafından

Annem rahmetli kayınvalidemle çok iyi anlaşırdı nur içinde yatsın :'(

(181 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canım. Özür dilerim üzmek istemezdim
(658 puan) tarafından
Yok canım üzülmedim yanlış anlaşılmasın sevindim yılardır hastalığından acı çekitiğini görmek daha kötü yarasına merhem olamıyoruz her geçen gün dahada kötü oluyordu içimiz sızlıyordur artık öldü üzüldükte sevindikte artık birdaha acı çekmeyecek rabbim rahmet eylesin
0 oy
tarafından
Hiç görüşmüyorlar ALLAHa şükür zaten yan yana gelseler bile çok konuşmazlar benim kaynanam kafa dengi biri değil hiç konuşmayan bir yapıya sahip ondan sorun olmuyor 
(181 puan) tarafından
Aha benim kaynana. Annemle ne zaman yan yana gelse ay benim şekerim çıktı der hiç bir şey yokken. Annem de üzerine gitmez şeker hastası diye.
tarafından
Benimkide ayakta uyuyor :):)
0 oy
(6,817 puan) tarafından
Kesinlikle var canim benim kaynanam annemin wcsindeki cop kutusuna kadar cok begendigini aynisini arayip bulamadigini soyluyodu bi ara ve annem calisiyor gozleme yapiyor hazr yufkadan kayananda calisiyomus gozl3mede ama elde aciyormus
(181 puan) tarafından
Ah bu Kaynanalar
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Konuşmuyorlar ki. Hem kaynanam annemin tırnağı bile edemez. Evlendiğim zamandan beri çok emeği var. Her zor anımda her iyi günümde hep yanımda olan tek insan. Gebelik sürem boyunca evinde yemek yapıp gönderen tek insan. Çocuğuma bir dolap dolusu elbise bez alan tek insan. 7 ay oldu doğum yapalı bu süreçte kızıma maddi ve manevi olarak bakan destek veren tek insan. Daha neler neler yani. Eşimin ailesi bi altın bile takmadı torununa. Babamın evinde yapıp getirdim sanki. Ay neyse işte annemin adının yanına adı bile geçemez işte o derece 
(181 puan) tarafından
Anlattiklarin sanki benim eşimin tarafında da var canım. Sanki zorla varmisim oğluna, zorla çocuk yapmışım gibi. Bebeğe kıyafet aldı 5 aydan fazla oldu alalı. Daha bana vermedi. Herhalde doğumda takı yerine kıyafetleri verecek.
(2,865 puan) tarafından
Aman alıp bi taraflarına soksunlar. İstemiyoeuö bi çöpünü zaten de laf o değil yani. Tavırlar tepkiler laflar...
0 oy
tarafından
Yok bizimkiler iki arkadaş gibiler iyi anlaşırlar 
0 oy
(468 puan) tarafından
annem tek kulvarda yarışıyor. kayinvalide yok benim
(181 puan) tarafından
Kiiiizz ne kadar özendim sana anlatamam
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Yok anam çok severler birbirlerini maşallah. Tek çatıştıkları nokta annem bana kızar şunu yap bunu yap diye. Kaynanamda ona çıkışır karışma gelinime diye :D 

0 oy
tarafından
Bizde yok çok şükür annem olsun kaynanam olsun ikisi de bize siz karı koca geçinin yeter diyolar 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 473 göst.
27 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 208 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.