0 oy
82 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar eşimle aile apartmanında oturuyoruz kaynanam kayinpeder var ve hamilelikte  hiç yanıma uğramadılar zaten aramızda limoniydi çok üzdüler bende tepkimi koydum ama uzaktan yine uğraştılar bir komşum eşimin bir akrabalari dahi gelmedi bu süreçte bebek doğduğunda gelirlerse kapıya cevabım ne olsun çoğunu görmek dahi istemiyorum zaten aram da yok bebeğimle rahat vakit geçirmek istiyorum destekleri olmayacağını da biliyorum çünkü sizce ne yapmalıyım?

2 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Kapıyı açmam çok net!
(79 puan) tarafından
Acayipte merakli dedikoducu insanlar bizden aldıklarını baskalarina tasiyorlar
(7,447 puan) tarafından
O zaman hiç açma
(79 puan) tarafından
Haklisiniz
(7,447 puan) tarafından
Gereksiz kuru gürültüye hiç lüzum yok
-Reklam-
0 oy
(424 puan) tarafından
Amaan bir gün idare et sonra yine görmezsin zaten zırt pirt gelmek isterse de ozaman tavir koyarsin ama bunu baştan yapma hakliyken haksız duruma düşersin bu hep böyledir torunumu bana göstermiyor olur 
(79 puan) tarafından
Yüz verince astarini isteyen tipler ama
(424 puan) tarafından
Geldiklerinde samimi olma ama kapı dışarıda etme bence bu devamlı devamlı olursa sululaşmaya başlarsa artık ozaman tavir koy ki kimsenin ağzına laf verme ilk seferde bunu yaparsan ellerine koz vermiş olursun zaten
(79 puan) tarafından
Yani soğuk davranayim fazla kalmalarına musade etmiyim degilmi
(424 puan) tarafından
Aynen zaten yenidoğan ziyareti saatlerce olmaz aklı basi yerinde olan bunu bilerek hareket eder yardımcı olmicaksa başında öyle oturmaya geldiyse bende çocukla ilgilenmem lazım derdim çocuğu alır odaya giderdim aklı basanda bunun ne demek olduğunu anlar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 188 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Melisin Annesi (163 puan) tarafından soruldu
+3 oy
17 cevap 194 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,593 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nehirsu (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 691 göst.