0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar sübyan kursuna gidiyor 2 hafta bugün lavaboya izin almış gitmiş lavaboda büyük baya el yıkama yeri ne ayrı iç wcye ayrı kapı var oğlumda iç tarafa girmiş ama kapı bozukmus kapatmaya zorlamış ama kapanmamis oda altına kaçırmış hoca hanım aradı durumu anlattı bende kızımı bırakıp koşa koşa gittim geçen gün arabada uyuya kaldı gece altına kaçırmış çok au içtiği için birde uyku saatini baya geçmişti eşim kucağına almak için uyandırınca fark ettik oda ağlamaya başladı neden götürmedin lavaboya diye bugünde haber verince utanıp  ağlar diye o kadar korktum ki çıktım yanına beni görünce geldiğin için teşekkür ederim anne ben kapıyı  kapatmaya çalışıyordm kapanmadı bende cişimi altıma kaçırdım dedi önemli değil ben getirdim kıyafet dedim öğretmenin yanında oda sağolsun kapının önünde beklemiş kimse görüp oğlumla dalga geçmesin diye sanırım sonrasınds anlattım durumu oda diğer çocuklarda zorlanıyor kapılara baktiricam dedi ama oğlum akşamdan beri anlatıp duruyor öğretmenim kapıda bekledi sandalyeye oturdu seni aradı annen hemen gelicek merak etme üzülme demiş 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çok şükür hala cocuklarin psikolojisini önemseyen öğretmenler kalmis
tarafından
Nadir bulunan öğretmenlerden.
tarafından
Evet malesef ben hiç unutmuyorum sınıf öğretmenimiz vardı çok severdim bizim mahalleden de çocukluk arkadaşım sınıf arkadaşımdı abisinin yarış arabasi vardı öğretmenin kayınpederi üst geçit yerine aşağıdan karşıya geçmeye çalışırken abisi çarptı ve vefat etti o çocuğa hep suçlu gibi kindar yaklaştı benim bile zoruma giderdi
tarafından
Ay Allah razı olsun öğretmen gerçekten çok çok iyi anlayışlı toplantıda zaten konuşması duruşu çok sevdim siz görmüyorsunuz Rabbim görüyor çocuğu yok ama hamile sanırsam ben bu çocuklara kötü olsam yarın benim davrandığım gibi şekilde çocugumun karşısınada çıkar demişti
tarafından
Allah guzellikler nasip etsin böyle öğretmenlere
-Reklam-
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Güzel bir şekilde atlatmış olmanıza sevindim çocuk kaç yaşında?
tarafından
Çok şükür 4 yaş 2 aylık cnm
(1,763 puan) tarafından
Yaşına istinaden yazıyorum aynı yaş grubunda oğlum var wcye tek mı gidiyor çok ilginç pis ortam ev bence bir eğitici eşlik etmeliydi ilkokul değil küçücük çocuk ayrıca yedek kıyafet de birakmaliydin ogretmen degistirmeliydi sen gitmek zorunda da kalmazdın öğretmen arar danışırdi sana sıbyan kursu  sonuçta ne olacak
tarafından
Tek gitmemiş yardımcı anne birlikte gitmiş öyle kaçırınca  öğretmenine söylemiş öğretmeni hemen gelip konuşmuş yanında aradı beni sınıfının hemen yanı oma rağmen yalnız göndermiyor ben bugün kırtasiye malzemelerini götürdüm birde kızım vardı yarında yedek kıyafet koyarım diye düşündüm. Öyle olunca öğretmeni aradı yedek kıyafeti yok diye getirebilirmsnz diye bende hemen götürdüm evimin üstü zaten 5 dkmi almadı kapıya gidip ben hallederim dedim çıkışa yarım saat vardı zaten kıyafet olsaydı değiştirirdi
0 oy
(83 puan) tarafından
Öğretmenin önemi alalh iyilerle karşılaştırsın cocuklarimizi
tarafından
Amin inşallah çok iyi Allah razı olsun
0 oy
(6,827 puan) tarafından
kac yasinda oglum canim benim ki 4 yas 2 ay gecti bende subyana verdim ama cok uzuluyorum cok ozluyorum oğlumu
tarafından
Benimkide tamda 4 yaş 2 ay geçti benim ki yakın Allah'tan çok seviniyorum gidiyor bişeyler öğrenecek diye çok mutluyum
(6,827 puan) tarafından
bende oyle xanim kendini ifade edbiliyor mu hangi ay dogumlu
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Ne kadar iyi niyetliymis gerçekten 
tarafından
Evet çok iyi Allah razı olsun
0 oy
(424 puan) tarafından

Allah'ım bu çocuğa nasıl kizcaksin ki zaten :D

tarafından
Ay çok naif kız aksine çocuğumada kinkar zorba akran denk geliyor
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Aynısı Kur'an kursunda oğlumun başına geldi sağolsun öğretmen hemen eve getirmiş. Evimizin karşısındaydı kurs. Maşallah çocuğun ne güzel atlatmış öğretmeni de ne güzel destek olmuş sen de ne güzel karşılamışsın.. Belki öğretmeni öyle iyi olmasa oğlun için büyük sıkıntı olacaktı. Allah razı olsun böyle öğretmenlerden, Allah hepimizin evladını iyilerle karşılaştırsın
tarafından
Evet çok naif oğlum kuser gitmek istemezdi amin inşallah cnm Rabb'im herkesi iyilerle karşılastirsn

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 172 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
68 cevap 1,343 göst.
19 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 366 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Maydonoz dereotu (381 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 322 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu

379,689 soru

11,366,027 cevap

34,846 kullanıcı

...