0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından
Bel bitişi kalça başlangıcı olan yerde sağ tarafta yürümemi engelleyecek yatıp kalkarken ayağımın üstüne basarken çok acıyan ağrı var Yaşayan oldu mu ne yaptınız Doktora gitsek diyoruz ama hangi doktor bakar bilmiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(999 puan) tarafından
Canım boşuna doktora gitme ben çok gittim tamamen yorgunluktan. Yürüyerek kendini yordugun zaman bile oluyor o ağrı tek çözüm kendini yormamak dinlenmek 
(52 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Off o bendede vardı. Adımımı atamiyodum.

Magnezyum eksikliğinden oluyodu. Doktor suda çözünen tbletlerden veriyo . Muayeneye gidince soyle yazar
(52 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Ben ne çektim o ağrıdan aylarca sen zayıf mısın 
(52 puan) tarafından
İkiz gebeyim Hamile kaldığımda 44 düm şuan 65 oldu ama ben kilo almış gözükmüyorum
(6,850 puan) tarafından
Hıh işte tam da bu yüzden bak şimdi ben hamile kaldığında 37 kiloymusum düşün ne kadar zayiftim oğlumda maşallah çok hızlı gelişti 3 aylık olmadan 5 kilo almıştım bir son zamanlar hele o kadar hızlı kilo aliyodu ki ben taşımakta zorlaniyodum bebekler kilo alıyorlar 2 tane olunca 2 katı hızla artiyo kilo sen zaten zayifsin bünyen 2 sağlıklı bebeği birden taşımakta zorlsniyo bebeklerin kilo alımıyla orantılı guclenemiyosun o yüzden ağrın oluyo kadın doğum doktoruna gittiğinde soyle kramplar çok zorluyo dayanamiyorum de ilaç verir ben baya topal yuruyodum
(52 puan) tarafından
Evet bende şuan topal oldum Allah korusun. Çok teşekkür ederim çok sağolun bilgilendirdiğiniz için
(6,850 puan) tarafından
Rica ederim canım bol bol süt iç günde 1 lt bitirmeye çalış yoğurt ye bol bol kemiklerin guclensin yoksa daha çok çekersin
(52 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Sen sağda zannediyorsundur ama orası kuyruk kemiği :) benim de çok ağrırsı her gece eşime masaj yaptırırdım hafif çünkü uyutmazdı kesinlikle seni çok iyi anlıyorum genişliyor oralar ondan dolayı bide çok ayakta durmaktan da olur maalesef belimde ki o sıkıntı doğurduktan sonra da kaldı benim …

(52 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Ay o ağrılar hic bitmiyor ya hah gecti diyorsun geri geliyor. Yatsan ağrıyor kalksan ağrıyor. Magnezyum ilaci verir kadin dogum doktorun o birazda olsa hafifletir canim. Maden suyu da iyi geliyor.
(52 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Benimde var ağrılar doktora sordum olacak artık kendini yorma dedi. Şuan temizlik yapıyorum çok feci ağrıyor gece yatarken bitirsem hayırlısıyla inşallah yerimden kalkmam
(52 puan) tarafından
Bende bir kaç yer silmiştim sanırım ondan sonra oldu sizde yapmayın bırakın
(7,226 puan) tarafından
Mecbur yapmam lazım doğum yakın halılarım yıkamada yarın gelecek temizleyip sermem lazım ☹️
(52 puan) tarafından
Anladım kendinizi yormadan yapın Ben ikiz gebeyim temizlikçi çağırdım mecburen kendim iki çekmece sildim diye böyle oldum Allah kolaylık versin sizede
(7,226 puan) tarafından
Sağol canım öyle yapıyorum bende yavaş yavaş

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 598 göst.
4 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Esin27 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 738 göst.
0 oy
2 cevap 87 göst.
14 Nisan 2021 Aile kategorisinde mlkb (38 puan) tarafından soruldu
0 oy