0 oy
106 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
2. El oluyor kızlar alan var mı nasıl çıktı 

2 Cevaplar

0 oy
(424 puan) tarafından
Elektronik eşyaları internet üzerinden almayın derim ben özelliklede ikinci el 
tarafından
Daha önce dolaptan telefon aldık bi sıkıntı çıkmadı 10.000 TL'ye ve video çekerek açtık paketi. Sıfırdı ama ikinci el ben de kararsız kaldım
(424 puan) tarafından
İşte her satıcı aynı olmuyor ürüne bakıyorsun taş gibi bı geliyor daha fişe takmadan elinde patlıyor gormeden almak çok riskli ikinci eller ozellikle. Olmayan ürünü satiyorum diyen dolandırıcılara çok bir tanıdığım yaşadı o yüzden söylüyorum
tarafından
Biraz daha sabredip sıfır alayım o zaman teşekkürler cevap için
-Reklam-
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Mantıklı değil Çünkü bişey olduğunda sıkıntı yaşarsın mağazadan al iki yıl istersen camdan at arkasında marka 
tarafından
Bütçe açısından düşünmüştüm de aslında sıfır alırım şu an istesem ama önceliklerimiz var. Biraz daha beklemem lazım. Evdeki sipürgeyle ha süpürmüşüö ha süpürmemişim ev yol kenarı bir de ister istemez toz oluyor bebiş minderde yuvarlanıyor içime sinmiyor derinlemesine temizlik yapmak istiyorum. Halıda maytlar var zten süpürgem de tam çekmiyor
(7,446 puan) tarafından
Sıfır ürün candır bak diyelim ki kırıldı gönder değiştiriyorlar öyle söyleyeyim yazık günah ikinci ele verilen paraya garanti önemli

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
31 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
18 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 12345ebe (784 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,219 puan) tarafından soruldu

381,751 soru

11,428,619 cevap

34,988 kullanıcı