0 oy
399 göst.
Diğer kategorisinde (215 puan) tarafından
Ben bir kahve fincanı koyuyorum bazıları bir yemek kaşığı ön yıkamaya bir yemek kaşığıda normal yıkamaya koyuyormuş bazılarıda su bardağı ölçüsü de koyuyormuş sizler ne kadar koyuyorsunuz 

23 Cevaplar

+3 oy
(423 puan) tarafından
Çamaşırın miktarına göre fazla deterjan çamaşırı mahveder az detarjanda temizlemez. Tamamen çamaşırın çokluğuna ve durumuna bağlı 
(215 puan) tarafından
Evet haklısın
-Reklam-
0 oy
(8,567 puan) tarafından
Su bardağı ölçüsünde sayılır benimde
(1,871 puan) tarafından
Ben öyle iyi hissediyorum canım eşimde çok diyor ama güzel durluyor benim makinem güzel çıkıyor çamaşırlarım
(8,567 puan) tarafından
Prenses annesi nasil temiz oluyoki çamaşırların  cok az koyuyon
tarafından
Valla bizim okdr kirli değil kızım işiyor pijamalar günlük degstryorum ben de günlük degstryorum terliyor dye aynı şekil eşimde hergun degstrdmz için öyle kirlenmiyor ya
(8,567 puan) tarafından
Bizimde günlük kız . Cocuklarda bende günlük değişirim ama huy etmisim işte 1 bardak kadar koyarım
tarafından
Hee olablir cnm
0 oy
(119,170 puan) tarafından
1 bucuk su bardagi bi fincan ne kiz 2 kasik yetermi hic 
(1,195 puan) tarafından
Bir bucuk su bardağı cokmuş canım  zaten artık deterjanlar konsantre oluyor, az ürünle cok yıkıyorlar , bitane çamaşır makinesi tamircisi var baya bilgili adam, 1 çay bardağı koymalısınız diyor, bende öyle yapıyorum artık bayada temiz cıkıyor, lekeliyse birazda leke cıkarıcı koyuyorum ben, fazla deterjan makineyi bozarmış
az koyuncq temiz olmiycak hissi gelir bana yikansada giyemem huylanirim
(790 puan) tarafından
1 buçuk su bardağı çok değil mi ya o zaman size hafta da bir deterjan alınıyordur.. ben bir su bardağından az birşey eksik koyuyorum makina köpük köpük oluyor o kadar çok fazla makina bile bozulur
temizlik malzemelerimi bittikce degulde toplu aliyom aylik 3 aylik gibi bi problem olmadi makinada
(1,195 puan) tarafından
Ayrıca makine o deterjanı arıtamayabilir, deterjan kalıntısı kalır, alerji yapar vücudunuzda ama yine de siz bilirsiniz, hele de  cocuklar icin daha sıkıntı, insan takınca bazen değiştiremiyor huyunu ama işte biyerden başlamak lazım:)
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kız bı kaşık ne öyle elbisemi temizlenir ben bı çay bardağı on yıkamaya bı çay bardagida normal yıkamaya katıyorum 
(215 puan) tarafından
Ne bileyim öyle söyledi kadın
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Makinenin kendi ölçüsü var bana kurarken adamlar en fazla bu ölçüde koy daha fazla koyma dediler ben en çok 1 çay bardağı koyuyorum 
(1,196 puan) tarafından
Aynen banada 8 kilo için demişlerdi
(11,166 puan) tarafından
9 kilo canim benimde zaten hazne doluyor 1  çay bardağı ile bide ben açık renkli ve beyazsa camasir sodasi ekliyorum
(1,196 puan) tarafından
Makinenin içine koyuyorum bn renkli ve beyazsa. Öyle daha temiz yıkadığını farkettim
(11,166 puan) tarafından
Camasur sodasini mi canım bide öyle deniyim bakim
(1,196 puan) tarafından
Yok deterjanı
0 oy
tarafından
Ölçü kabı var 1 ölçü kabı dolu dolu koyuyorum tabi çok kirli çok kıyafete ama azsa yarım ölçü 
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Makinanın içinden çıkan ölçü kabiyla koyuyordum hep. 
0 oy
(5,370 puan) tarafından
Deterjan kutusundan çıkan şeyle 1 ölçek koyuyorum canım azsa biraz az ama genelde dolu oluyo makine 
0 oy
(12,822 puan) tarafından
Ölçü kabı var onunla bir atıyorum bir sb daha az gelir daha az çamaşıra da yarım ölçü atıyorum 
0 oy
(2,104 puan) tarafından
1 kahve fincanı koyuyorum bazen 1.5 oluyor ama ben sıvı deterjan ve yumuşatıcı da koyuyorum 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Makinenin kendi deterjan olcegi var onunla koyuyorum ben eger camasir az ise tam doldurmuyorum . Ama makjne dolu ise tam bir olcek
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Makınamın kendı ölcegı ıle makına tam dolu ıse bır olcek yarım dolu ıse yarım ölçek koyuyorum bır olcekte 1 cay bardagından az fazladır sanırım
0 oy
tarafından
1 yemek kaşığı deterjanla temizlik mi olur
0 oy
tarafından
Kap var ona göre koyuyorum 
0 oy
(3,822 puan) tarafından
1 su bardağı koyuyorum 
0 oy
(409 puan) tarafından
Boşalan yumoş kutusuna toz deterjan koydum bir kapak ölçüyle atıyorum bence ideal fazlası kaşıntı yapar düzgün durulanması lazım ve sürekli eko ayarında 2.5 saat filan çalışır böylesi çok daha içime siniyor :))
0 oy
(12,906 puan) tarafından
Çay bardağı ile koyuyorum 

Beyazları tıkarken ön tıkama kısmına da koyuyorum 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ben istisnasız bir su bardağı 
0 oy
(3,460 puan) tarafından
Kendi olcu kabiyla koyulur benim bildigim ben oyle yapiyorum camasir azsa olcu kabini yarim dolduruyorum coksa tam 
0 oy
(466 puan) tarafından
Bir su bardağı koyuyorum ben 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 129 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 360 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 177 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tekcocuk (1,215 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 273 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Caglakaratekinn (4,970 puan) tarafından soruldu

378,458 soru

11,328,247 cevap

34,784 kullanıcı

...