0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından

image

kizlar alan yada kullanan var mı ben aldım ama öyle herkesin dediği gibi çok kısa sürede birşeyler pisiremedim ben mi yanlış yapıyorum anlamadım nasıl 15 dkkada tavuk falan yapıyorsunuz acaba :))

11 Cevaplar

0 oy
(324 puan) tarafından

Karacadan alinan herşey pişmanliktir bacim :P

(60 puan) tarafından
5 senedir kullanıyorum daha pişman olmadim aldığım hiç bir üründen bunda da herşey oluyor yapıyorum ama herke çok kısa süreler yazmış o yüzden dedim acaba ben mi yanlış yapıyorum büyük boy çünkü 9 litrelik
-Reklam-
0 oy
(6,193 puan) tarafından
Karaca pişmanlıktır 
0 oy
(1,045 puan) tarafından

Bunu görünce şey aklıma geldi kız kardeşimin hayali bunu almak benim hayalim dyson v15 almak :Dkomik gelicek ama alamiyoruz haysl ediyoruz o benim hayalime çok saçma ve gereksiz diyor bende onunkine bakalim inşallah bi gün kısmet olur onun 2 evladı var benim 4 

(60 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın:)) hayal edilen herşey bir gün nasip olur ben buna çok inanıyorum umarım daha güzeli nasip olur :) benimde kendi kendine eşime demeden alsam ne güzel olur falan diye kafamda kurup çok pahalı boş ver diye Kendi kendimi avuttgum şeydi . Mop almak istiyordum karşıma bu çıktı eşime ben bundan almak istiyordum dedim bı baktim hemen aldı benide kendisi gaza getirdi alalım alalım diye bana kalsa kıyamıyorum paraya o kadar:))
0 oy
(287 puan) tarafından
Benimkinin markası luxell canm bimden aldim 15 dk yapıyorum 200 derecede
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Bende yorumdaki arkadaş gibi bimden luxell aldım 15 dakikada tavuk pişiriyorum hadi olsun 18 dakikada çok memnunum maşallah diyeyim.
(60 puan) tarafından
Bende sorun var galiba en az 25 dkka:)
(1,659 puan) tarafından
Olsun aramızda 5-6 dakikanın lafı olmaz jdjfjfjf
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Post çıksın canım ben kullanmıyorum 
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(441 puan) tarafından
Karaca hatır Plus konuşan modelinden aldım o kadar pişmanım ki bir daha asla ama asla karacadan elektronik bir şey almam 
(60 puan) tarafından
Aa neden yorumlar falan çok iyi aslinda
(441 puan) tarafından
Vestelin közde kahve makinasını kullanıyordum aslında yeniydi makinem ama yorumları karacanın iyi olunca alayım anneme de benimkini vereyim dedim pişmanım. Annemdeki öyle güzel köpürtüyor ki bunda köpük falan olmuyor.
0 oy
(191 puan) tarafından

image

bende aldım 6 ay olacak alalı gayet memnunum içinde her şeyi yapıyorum tatlı tuzlu herşeyimi yapıyorum yemek akla gelebilecek herşey iyiki aldım XXL aldım en büyüğünü ilerde bebeklerim büyüyünce ailemiz büyüdüğü için küçük tercih etmedim ayarlamasını da zaten ilk başta kendim tahmini yapıyorum sonra eğer pişmiş ise her zaman o derece ve dakikada yapıyorum pişmemiş ise de zaten zaman ayarlamasi var ordan yapıyorum benimki dijital
(60 puan) tarafından
Ya aslında bende bundan istiyordum bıanda eşimin gazına gelip o modeli aldım pişman değilim ama sanki daha uzun süre pişiyor hiç öyle 10 dkk 15 dkk değil
(191 puan) tarafından
Süresi değişiyor evet :) ama yine de güzeldir
0 oy
(839 puan) tarafından
Bir hafta oldu alalı valla abartı gelecek ama tüp çalıştırmıyoruz et tavuk kızartma sebze ne varsa orda pişiriyoruz ben çok sevdim 
(60 puan) tarafından
Maşallah ya ne güzel bende öyle istiyorum ama daha tam çözemedim
0 oy
(839 puan) tarafından

image

Aaaa yan çıkmış ama mutluluğum belli oluyor 
(60 puan) tarafından
Karaca mı acaba sizinde :)) kaç dkkada tavuk falan pisiriyorsunuz :) ben normal 200 derece yapıyorum 15 dkk sanki az gibi :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 1,303 göst.
0 oy
7 cevap 367 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,109 göst.

378,287 soru

11,322,706 cevap

34,773 kullanıcı

...