0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından

Iyi akşamlar canlar siz gebeyken cinsiyeti öğrenmeden önce neler gördünüz rüyanızda , tam tersi mi çıkıyor yoksa sizinki birebir mi çıkıyor....

Öncelikle.rabbimden başta sağlıklı hayırlı evlat isterim,daima 
Kızıma hamileyken hep erkek bebek.dogurdugumu gördüm, kızım oldu elhamdülillah iyi ki de olmuş 
Şuan 11 haftalık hamileyim, Eşim rüya görmüş bugün büyük bir kasap bıçağı gördüm diyor ailem.de bıçak erkek bebege işaret diyorlar siz ne düşünüyorsunuz neler gördünüz rüyalarınzda sohbet postu düşünün ♡

17 Cevaplar

+1 oy
(1,075 puan) tarafından
Ben hep kaç kere kız çocuğu gördüm şimdi Allah nasıl ederse bir kızımız olacak inşeallah ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
evet metaller erkek saniyorum.. ben kiz gordum ama hamile degildim bir isimle sesleniyordum.. kizim oldu.. lakin ruyasi cikan biri de degilim
0 oy
(4,043 puan) tarafından
Sapsarı erkek bebek gördüm sadece sarılığı tuttu kızım oldu yine elhamdulillah ^^
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Hep kız bebek gordumm ultrason da bile bacak arasıni gösterip kız diyordu doktor ve altın küpe görmüştüm ☺️☺️☺️❤️Bire bir ruyamdaki gibi bacak arasıni gösterip Erkek dedii oğlum oldu.Kizlafinda hiç görmedim ruyaa
0 oy
(2,694 puan) tarafından
Ben ilk gebeligimde daha hamile olduğumu bile ogrenmeden erkek kuzuyla yemyesil bir alanda oyunlar oynadım. Gerçekten de kuzu gibi uslu helim selim efendi bir cocugum oldu. Şimdi de durmadan kendi ölü akrabalarımızin mezarlarına bir kız cocuguyla gidip onları ziyaret ediyoruz. Onlar hakkında bana viseyler söylüyor. Bunun kız olacağına kesinlikle emin gibi biseyim.31. Haftayim doğunca öğrenirim dedim ama doktora gidecek gibiyim sırf bunun için :D
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Ben hamileyken hep erkek çocuğu görürdüm rüyamda ama kızım oldu
0 oy
(11,166 puan) tarafından

Gebeliğim boyunca bir kere ruya gördüm turuncu saçlı tombik bi bebekti ama kızım ne öyle kilolu ne de turuncu saçlı doğmadı  aksine simsiyah saçları vardı  :)

0 oy
(1,864 puan) tarafından
İki kere kız gördüm ama gerçek gibiydi rüyalar nasıl güzeldi doya doya sevdim bebeği , aynı bana benziyordu, açık kumral saçlı , benim gibi mavi gözlü bir kız  ve  oğlum oldu aynı babasına benziyor bal rengi gözlü ve sarışın :) benimle hiç alakası yok :) 
0 oy
tarafından
Ben oğlum olacağını ismine kadar gördüm hiç aklımda yoktu üstelik o isim daha önce defalarca hep erkek çocuğu gördüm ama son ki ismi ile gördüğüm bebek eşim kulağına ezan okuyordu ismini koyuyordu o çok etkiledi dedim kesin oğlum olacak ama kızım olacak nasipse 2 ayımız var doğmasına :))
0 oy
(621 puan) tarafından
Yani bizde de altın görürsen erkek para görürsen kız derlerdi ama ben bu sefer çil çil altın gördüm hatta rabbimin gucune gitmesin biraz da korktum erkek diye ama çok şükür bir kızım olacak..bence batıl inanç ya Rabbim sağlıklı evlatlar versin 
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Ben bir rüyamda oğlum olduğunu gördüm hemde gündüz rüyası ablama da demiştim kız istiyorum ama oğlan olacak diye sonuç oğlum oldu 
0 oy
(19 puan) tarafından
Ben daha hamile olduğumu bilmeden öncede hamileliğim boyunca da kızım olduğunu gördüm kızım oldu gördüğüm gibide esmer kahverengi gözlü doğdu 

Şimdiki hamileliğimde de hep erkek gördüm ama henüz cinsiyetini bilmiyorum hayırlısı olsun genelde arkadaşlarımın falanda hamileliklerini ve bebeklerinin cinsiyeti de rüyamda gördüğüm gibi çıktı bazılarının rüyaları tersi çıkar benim genelde gördüğüm gibi çıkıyor 
0 oy
(547 puan) tarafından
Son 2 aya kadar cinsiyetle ilgili rüya gordugumu hatırlamıyorum ama ik hamilelegimi öğrendiğim zaman kızım olcak dedim içime o kadar doğdu ki çok şükür kızım oldu Rabbım hayırlı evlat eylesin son ayda rüyamda beyaz tenli Sarı saçlı bebek goruyodum hep öylede oldu :)
0 oy
(466 puan) tarafından
Bende hep kızım olduğunu görüyordum bekarken de görmüştüm kızım olacak 
0 oy
tarafından
Bir kere erkek bir kere kız gördüm kızım oldu 
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Ikizlerimde iki kızım olduğunu görmüştüm doktor biri erkek değince rüyada ona göre şekillendi bir kız bir erkek görmeye başladım 3 cü bebeğimde daha hamile kalmadan rüyasını gördüm hatta o ay hamile olduğumu öğrendim bir kız çocuğu gördüm kucağıma verdiler ismi eylül dediler bir kızım oldu adını eylül koydum onda hiç erkek gormedim
0 oy
tarafından
Ben direk kızımı gördüm doğumda ilk ona baktım aynı mi diye şimdi de yüzünü gördüm erkek dedim birseylik olmazsa erkek buda :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 69 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde sebnem77 (1,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 99 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,340 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
26 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asbt (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Seydaaa (774 puan) tarafından soruldu

378,360 soru

11,325,185 cevap

34,777 kullanıcı

...