0 oy
383 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (8 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşim motor bozuk şuan çalışamıyor dedim hiç biseyi yok demedim ihtiyaçlarını tamamlayamadım dedim nekadar çok abartmissiniz hastahanede annemin tanıdığı var indirim oldu ve masrafi önceden ödendi geride alinmiyor oyuzden özelde olcak mecbur ne kadar abartıp yanlış yerlere cekmissiniz kalsın sizin yardımınıza iyliginizde
notu ile kapatıldı: Yasak post

6 Cevaplar

+2 oy
(2,318 puan) tarafından
Eğer şunu deseydın helal olsun sana derdım.... Doğum yapıcam kıyafetler çok pahalı bır kaç temız kıyafet alıcam ama eskıler varsa gonderır mısınız kullanırım kenarda duracagına dıye sorsaydın ama işte dırek esım  ıssız yok zor gecındık. Kolay geçinen var mı bu devirde
(5,627 puan) tarafından
Öyle desede helal olsun demezdin dürüst olalım. Öyle diyenlere de bu tarz yorumlar linçler yapıldı fark olamdı arada
(2,318 puan) tarafından
Yooo ben hıc gormedım hafsa böyle dürüst ısteyenı. Hep ya  eaım sakat ıssız dedıler ya dolabı bomboş yıyecegı yok çocuklara şu ıcırıyorum dedıler. Ben bu tarz yazanı görmedim... Mama postu açmıştı bırı bebegınızın yemedıgı mama varsa verır mısınız çok pahalı dıye bır sürü yardım yapıldı kıza ... İlla esler ıssız olacak dıye kural mı var mesela ama hep o kullanılıhor
(5,627 puan) tarafından
Bilmiyorum valla ben gördüm şahsen ama hiç olumlu bir dönüş yoktu yine bu tarz yorumlar vardı

Dürüst olsalar bile insan güvenmiyor burdan kendi adıma konuşayım inanmıyorum hiç birine :-(
(2,318 puan) tarafından
Kötü yorum buraya yapıyor yardım edecek olan hemen özele yazıyor göstermemek ıcın     .... Yardımlarda sen gör dıye yapılmıyor mesala...

İnsanlar cevresınden başlarsa zaten kımse yardıma ıhtıyacı kalmaz ama maalesef yalan ve üç kagıtcılık cogaldıgı ıcın güven yok
(5,627 puan) tarafından
Aynen maalesef öyle. Biri post açmıştı burdan birine yardım için kıyafet göndermişti o yardıma ihtiyacı olan bayan da onları götürüp satmıştı sanırım ondan sonra iyice güvensizlik oldu
-Reklam-
+1 oy
(2,092 puan) tarafından
Özelde neden doğum yapacaksın 
tarafından
Bende öyle düşündüm eski postlara baktım orda yazmış.
(15,823 puan) tarafından
Önceki posttunda var Sevdaaaaaa✌️☺️Eccik uyanık ol bacimmm
(2,092 puan) tarafından
Eski postta yazmış
(119,309 puan) tarafından
hee gordum simdi
(2,264 puan) tarafından
Millet ya kendini uyanık sanıyor yada buradakileri haşa k.eriz
+1 oy
tarafından
Böyle bir kocaya niye çocuk doğuruyosunki.

İşe gitmiyor sürekli kahvede diyordun 

E bu bebek doguncd eve gelmez. Tek başina ilgilenecksin coxujla
+1 oy
(3,830 puan) tarafından
Bende özel hastane de doğum yaptım ödemeyi kesinlikle önceden alamaz ki saçma olur çünkü sonradan ıvır zıvır masraflar çıkıyor. 
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Eşin bence okey masasında kalkıp başka iş yapsın hep senmi düşüneceksin bunları bırak sorumluluk alsın 
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Bune böyle yardım istemis sadece
(997 puan) tarafından
Özelde doğum yapacak birinin ne kadar ihtiyacı olabilir ?
(3,767 puan) tarafından
Nerde yaziyo ozelde doğum yapacagi
(997 puan) tarafından
Önceki postlarinda canım
(3,767 puan) tarafından
Valla okumadım Allah akıl fikir versin
(997 puan) tarafından
Amin amin benim imkanım fazla olmasına rağmen özelde doğum yapmadım:D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 205 göst.
18 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde HiranuR644 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 394 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Dilek06 (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
0 oy
11 cevap 167 göst.
22 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu

379,736 soru

11,367,556 cevap

34,850 kullanıcı

...