0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (310 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba kızım 8 ay olmasına 6 gün var bikac gündür geriye doğru emeklemeye başladı yeni yeni yavaş yavaş emeklemeden çok geriye doğru atıyor kendini bu normal mi acaba bilemedim size sormak istedim  bilen varsa lütfen yazar mısınız şimdiden teşekkür ederim 

5 Cevaplar

0 oy
(7,446 puan) tarafından
Geri geri emekleyen bebek çok gördüm burda ileri gitmeye çalışıyor mu ?
(7,446 puan) tarafından
Normal tabi canım bazı bebekler geri geri emekler :) bazıları hiç emeklemez
(310 puan) tarafından
Benim kızımda çok hareketli şarkı çalınca kendini öne doğru atıyor dans ediyor ama işte emeklerken de geri gidiyor öne doğru kolunu kaldirmayi bilmiyor geriye doğru ayaklarını cekiyor
(4,420 puan) tarafından
Yurutec de de ilk once geri vites ardindan ileri yapiolar normal yani. Geri ittirmek daha kolay . Emeklemek te kollarla geri kendini ittirmek bacaklari geriye suruklemek kolay. Kolu kaldirip ileri atip diger bacagi da kaldir ileri at senkronize olmak daha karmasik. :) zamanla cozer
(310 puan) tarafından
Ay inşallah teşekkür ederim yorumunuz için sağlıkla büyütün yavrunuzu inşallah
(7,446 puan) tarafından
Rica ederim sende sağlıkla büyüt inşallah :)
-Reklam-
0 oy
(310 puan) tarafından
Başka bilen yok mu acaba ?
0 oy
tarafından

Benim oğlumda emekleme pozisyonuna geliyor göbüşü kaldırıyor sonra yapamayınca kendini bırakıverir yere geri geri sürüklüyor :D sonra sinirleniyor tutun beni ben yürüyecem diyor ve kolundan tutup evde tavaf yapıyoruz 9 aylık 

(7,446 puan) tarafından
Aaa bizim favorilerimiz var :)) uykusu gelince gözü görmüyor mamasını istiyor :))
tarafından
Yok bizde uyku falan kalmadı 8 aydan itibaren o düzeni dişle birlikte yitirdik
(7,446 puan) tarafından
Tetagil işe yaramıyor mu
tarafından
Yok yaramıyor osanit verdi onu da hiçbir eczaneden temin edemedim bir tane jel verdi onu kullanıyorum çok mecburı kalırsam bu sefer ki davranışları dişten değil kendi huysuzluğundan uyku gerilemesi yaşadık büyük ıhtımal ve büyüme atağı geçiriyor
(7,446 puan) tarafından
Atak var ondandır
0 oy
(1,498 puan) tarafından

Normal bence canım geri gitmek daha kolaylarına gelyormuş benmkide geri gidiyo emekleme pozisyonuna alıyor kendını ama totsunu sallıyo :D sonra geri gitmeye başlıyo

(310 puan) tarafından
Sjsjsjs o zaman bebeklerin doğasında var  bu benim kızımda aynı şekilde
0 oy
(1,402 puan) tarafından

Çok normal yaklaşık 1 ay kadar öyle yapar sonra ileri emekler yanlış anlamış kuzucuk emeklemeyı:) benim oğlanda ilk geriye emeklerdi sen ayaklarından ittir yavaş şekilde ileri doğru emeklemesi için

İlgili bir soru bulunamadı

382,834 soru

11,459,967 cevap

35,043 kullanıcı

...