0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar bikini bölgesini jiletle alıyorum ama artık bıktım lazere gitmeyi düşünüyorum Dilan Polat'ın giden yada başka yere giden var mı kaç seansta bitiyor acıtıyor mu süreç nasıl gidiyor bilgi verirmisiniz lazerden önce tüyleri aliyormuyuz acaba

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alıyorsun canım 3 gün öncesinde pernatikle genitali ve koltuk altını alıyorsun.ve acıyor bu bi gerçek.
(860 puan) tarafından
Çok mu ya
tarafından
Çok sonuçta kökleri yakıyorlar ama anlık aciyor
-Reklam-
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Valla bacisi senin aci eşigine bagli bak ben dayanamadim en zor biten yer genitaldir ben 8 senans gittim acisina dayanamiyodum zaten bitmedide  buzlulari cikti onda acisi nasildir bilmiyorum canim ... kil kokunun  kalinligina rengine gore suresi uzuyor valla ... dilan polata benim yengem gidiyor memnun degil paket aldigi icinde birakamadi
0 oy
(13,367 puan) tarafından
6 seans gittim ilkinden önce tıraş ettim sonraki seanslarda tıraş makinesi ile kısalttım. Baya azaldı 4 seansım  daha var bitmese bile çok bir şey kalacağını düşünmüyorum. Kıl köklerini yakıyor buz lazer değil sanırım Alexander olarak geçiyor. 
0 oy
(845 puan) tarafından
Canım bende Dilan polata gidecektim bir arkadaşım peşin para vermişti hiç memnun değildi seanslarım bitse önünden geçmem diyordu bende biraz tereddüt ettim açıkçası 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
8 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Bayan Anonim (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 214 göst.
19 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
17 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Yni.anne (36 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,978 kullanıcı

...