0 oy
219 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,345 puan) tarafından
Yemekten sonra hergun çay içiyor müsünüz 

29 Cevaplar

+1 oy
(3,293 puan) tarafından
Her gün 3 kere fix demlenir bizde 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben senede 2 defa falan demlerim kendim için :) 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Termosum var sabah ona demliyorum akşama kadar içiyorum tek başıma sonra dakika başı tuvalete :D

(4,164 puan) tarafından
Ahaha bu benim kayınvalidem su yerine çay içiyorum der onunda öyle termosu vardır hep ☺️☺️
0 oy
(11,249 puan) tarafından

Benim günlük içtiğim çay sayısı sabah kahvaltıda 2 bardak hadi taş çatlasın akşam üzeri de 1 bardak  :)

Yemek sonrası icmeyiz gün içinde esimgile 2 kere falan çay demliyorum onlar icerler

0 oy
(424 puan) tarafından
Akşamdan akşama içerim ben ama bı sabah bide akşam demlenir gündüz içtiğim çok nadirdir 
0 oy
(1,130 puan) tarafından
Sabah tek başıma kendime bir demlik demler onu içerim gün içinde canım isterse yine demlerim akşam yemeğinden sonrada mutlaka içilir bizde çay içmediğim gün başım ağrıyor kendime gelemiyorum 
0 oy
(845 puan) tarafından
İnanmıyorum buda sorumu Yemekten sonra çay içmek şart zaten kahvaltıyı çaysız yapamam bile bazen hem yemekte hem yemekten sonra bile çay içerim yaniii
0 oy
(6,970 puan) tarafından
Ben hiç aramam eşim evde yokken hiç demlemiyorum ama evde olsun sabah ayrı akşam ayrı istiyo 
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Evet çay içmezsem başım yüzüm ağrıyor alışmışım hergun içeriz sabah kahvaltıda  va akşam yemekten sonra 
0 oy
tarafından
Çay içmezsem basım ağırıyor. Özellikle limonlu çay olmalı. Şekersiz limonlu. Bak canım çekti ☺️
0 oy
(1,072 puan) tarafından
3 günde 1 demliyorum kendime. Eşim iş yerinde otururken içiyorum diyor evde içmiyor. Geçen 3 gün başım ağrıdı çay içmiyor muşum çok geç farkettim. 3 günde 1 olursa yetiyor 
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Evet bazen dışarda oluyoruz çocuk durmayınca içtiğim çayı anlamıyorum öyle olunca onu uyutup kendime çay demleyip o saatte yine içiyorum ☺️ kimisi kahvaltıda tek olunca da demlemiyo asla sevmem öyle de muhakkak çayımı demlerim gider gelir ısıtır içerim eğer eşim evdeyse ikindi vakti taze çay Bi daha demlerim aksam yemekten sonra da Bi fasıl daha Bi de bence çaydanlık çayı çaycıdan daha lezzetli oluyor bunu fark ettiğimden beri çaydanlıkta yapıyorum evime gelen de hep şey der ben normalde bu kadar çay içmem ama sana gelince Bi şey oluyor bardak bardak gidiyor çaylar nasıl yapıyosun diye sırrı demleme şeklinde bence diyorum ☺️
0 oy
(12,603 puan) tarafından
Yok ben çay pek sevmem anneme gidince ( gün aşırı) illa hamur işi yapmiş çay demlemiş oluyor çay çok sever onla içiyorum 
0 oy
(2,596 puan) tarafından
valla bizim evde günde 4-5 demlik çay gidiyo yemekten sonra değil sadece ful çay içiyorz
0 oy
(2,756 puan) tarafından
Sabah akşam asadece kendim için bile demlerim bı demlik. Yemekten sonrada cila niyetine içiyorum. Yemek olmasa olur caysiz olmaz :D
0 oy
(751 puan) tarafından

Hemde nasıl eşimde bende cayciyiz günde 2 3 demlik rahat bitiyoruzdur ben kendim oluncada öyle küçük demliklerim var koyup koyup içiyorum inan suyu bu kadar içmiyorum :D

0 oy
(409 puan) tarafından
her gün içiyoruz amaa en fazla 3-4 bardak sabah kahvaltı akşam tv başı 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Evet cok sicak havalarda belki içilmez ama yeketen sonra guzel oluto içmek 
0 oy
(311 puan) tarafından
Ben hiç sevmiyorum çay kahvaltıda 1 tane nazende öyle kizkiza sohbet ederken gorumcemlere öyle içerim başka içmiyorum bhatta kayınvalidem eşim evlenmeden önce hep diyormuş inşallah gelinim çayı çok sever de oturup beraber bı demlik içeriz sjsjjdjdkd 
0 oy
(15,657 puan) tarafından
Evet caysiz olmuyor ya günde iki kez kesin 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 361 göst.
26 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne1234 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 629 göst.
12 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Yakamoz122 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 445 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 168 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,070 cevap

34,835 kullanıcı